اخبار

جریان شبکه صرافی اتر الگوی رفتاری نهنگ های اتریوم را نشان میدهد

نمودار جریان خالص اتریوم نشان می‌دهد که افزایش در جریان صرافی ها اغلب در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت اتریوم در کوتاه‌مدت/درازمدت پایین معامله می‌شد.

«جریان شبکه مبادله» شاخصی است که مقدار خالص ارز دیجیتال ورودی یا خروجی از کیف پول‌های تمام صرافی‌های متمرکز را اندازه‌گیری می‌کند. ارزش متریک با در نظر گرفتن تفاوت بین جریان های ورودی و خروجی صرافی محاسبه می شود.

داده ها به اشتراک گذاشته شده است.

داده‌های جریان شبکه صرافی اتریوم الگوی رفتاری را در بین نهنگ‌های اتریوم تأیید می‌کند و نشان می‌دهد که از سال 2020 ادامه داشته است. پمپ قیمت اغلب توسط نهنگ‌هایی دنبال می‌شود که دارایی‌های خود را با قیمت بازار افزایش می‌دهند. سپس پامپ قیمت با اصلاحی که در نمودار زیر قابل مشاهده است دنبال می شود.

حرکت قیمت اتریوم در برابر جریان ارز. منبع CryptoQuant

با توجه به اینکه جریان خالص مثبت یا افزایش تعداد سپرده‌ها در صرافی‌های متمرکز اغلب به عنوان یک سیگنال نزولی در نظر گرفته می‌شود، الگوی رفتاری شگفت‌آور بود، زیرا معامله‌گران عمدتا دارایی‌های خود را برای فروش به صرافی‌ها ارسال می‌کنند.

این معامله‌گر در تحلیل خود خاطرنشان کرد که سپرده‌های صرافی اتریوم به صورت دوره‌ای در طول پایین‌ترین سطح دارایی کوتاه‌مدت یا بلندمدت افزایش می‌یابد. نمودار جریان خالص اتریوم تأیید می کند که افزایش در جریان مبادلات اغلب در زمانی اتفاق می افتد که قیمت اتریوم در سطوح پایین تر معامله می شود.

سپرده‌های سنگین نهنگ‌های اتریوم در صرافی‌ها حتی در آستانه مرج ادامه یافت، زیرا قیمت ETH قبل از انتقال اثبات سهام کلیدی افزایش یافت. قیمت اتر پس از ادغام علیرغم ادعای بسیاری از کارشناسان بازار کاهش یافت، بنابراین الگوی رفتاری مرتبط با سپرده‌های مبادله‌ای نهنگ اتر را تایید کرد. با این حال، معامله گر به این نتیجه رسید که جریان صرافی لزوماً قبل از افزایش قیمت اتریوم افزایش نمی یابد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا