اخبار

فعال سازی مرج اتریوم دارای پنج اثر اصلی است: آندرسن هوروویتز

علی یحیی، شریک عمومی در آندرسن هوروویتز، پستی را برای نشان دادن پنج نتیجه مهم فعال سازی مرج در اتریوم منتشر کرد.

علی یحیی در یک پست مفصل، فعال‌سازی مرج را به دلیل پیچیدگی، شخصیت جامعه محور و توانایی آن در تبدیل اتریوم به یک بلاک چین بسیار برتر نسبت به قبل، «یکی از مهم‌ترین لحظات در تاریخ منبع باز» نامید.

کارایی، امنیت، تمرکززدایی: چه ویژگی خاصی در مورد فعال سازی مرج وجود دارد؟

شریک عمومی غول بزرگ VC تأکید کرد که این ارتقاء اساسی بدون خاموش کردن عملیات اتریوم (ETH) – به معنای واقعی کلمه زمانی که بلاک چین راه‌اندازی می‌شد و اجرا می‌شد، اجرا شد.

اتریوم (ETH) در حالی که هزاران dApp با میلیاردها برنامه قفل شده مانند همیشه کار می‌کردند، زمان آپ‌تایم و ادغام کامل را حفظ کرد.

در همان زمان، ارتقاء یک تغییر بازی برای اتریوم (ETH) و بخش وب 3 به عنوان یک کل است. یعنی اتریوم پس از ادغام (ETH) در مقایسه با نسل قبلی خود 100 برابر انرژی کارآمدتر خواهد بود.

اتریوم در PoS بسیار ایمن تر است: فرصت مجازات مهاجمان را باز می کند. مشارکت‌کنندگان شبکه آن تشویق می‌شوند تا از یکپارچگی اجماع آن حمایت کنند، زیرا آنها «پوست در بازی» دارند.

تراکنش‌های اتریوم اکنون قابل برگشت نیستند

سپس، علی‌رغم اینکه قیمت بلیط ورودی هنوز بسیار بالا است – حداقل سپرده اعتبارسنجی 32 اتر است – نسخه اثبات سهام اتریوم (ETH) نسبت به دوره PoW منصفانه‌تر و جامع‌تر است.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، طراحی اثبات سهام 100% نهایی بودن تراکنش را تضمین می‌کند: به هیچ وجه نمی‌توان تراکنش‌های پس از مزج اتریوم (ETH) را معکوس کرد. این به نوبه خود منجر به پیشرفت های قابل توجه مقیاس پذیری و قابلیت همکاری اثبات سهام اتریوم می شود.

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شده بود، شبکه اتریوم (ETH) که دومین بلاک چین بزرگ است، ارتقای مرج خود را در شبکه اصلی در 15 سپتامبر 2022 فعال کرد.

با فعال شدن این ارتقا، اتریوم (ETH) اجماع اثبات کار را با اثبات سهام جایگزین می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا