اخبار

السالوادور آموزش بیت کوین را تا سال 2024 در مدارس معرفی می کند

سازمان غیرانتفاعی و غیرانتفاعی Mi Primer Bitcoin با وزارت آموزش السالوادور شریک شد تا بیت کوین را در برنامه درسی خود قرار دهد.

وزارت آموزش و پرورش السالوادور و سازمان غیردولتی غیرانتفاعی Mi Primer Bitcoin (MPB) به معنای «اولین بیت کوین من» همکاری کردند تا آموزش بیت کوین را تا سال 2024 به برنامه درسی مدارس دولتی اضافه کنند.

جان دنهی، بنیانگذار MPB، تایید کرد که این پروژه وزارت آموزش و پرورش است که MPB همراه با بیت کوین بیچ به آن کمک می کند.

به گفته Dennehy، برنامه Mi Primer Bitcoin، که دانش‌آموزان از آن دیپلم کامل دریافت می‌کنند، منبع اصلی برای بخش بیت‌کوین خواهد بود.

او گفت که آموزش برای برنامه آزمایشی از 7 سپتامبر با کمک بیت کوین بیچ آغاز می شود. برنامه دیپلم بیت کوین به 150 معلم مدارس دولتی از 75 مدرسه آموزش داده می شود تا “دانش پایه” بیت کوین به آنها ارائه شود.

السالوادور به عنوان اولین کشوری که بیت کوین را پذیرفت، نمونه ای برای جهان خواهد بود. آموزش با کیفیت بهترین فرصت ما برای اطمینان از مثبت بودن آن مثال است.”

معارف ایجاد شده است، تدریس خواهند کرد. وی گفت: در صورت موفقیت این برنامه در سال آینده در تمامی مدارس کشور اجرا خواهد شد.

وقتی دو سال پیش اولین بیت کوین من شروع شد، یکی از رویاها آموزش یک ملت بود. این یک گام مهم به سوی آن است.»
در مصاحبه اخیر با بیت کوین بیچ، رهبر جامعه آن رومن مارتینز به کوین تلگراف گفت که بیش از 25000 دانش آموز در السالوادور قبلاً در مورد بیت کوین در کلاس درس یاد گرفته اند.

دنهی گفت در حالی که السالوادور در حال حاضر مورد توجه است، ماموریت آن ارائه آموزش بیت کوین به جهان است.

السالوادور در زمینه آموزش عمومی بیت کوین پیشرو است و ما انتظار داریم سایر کشورها نیز از آن پیروی کنند. جهان در حال تماشا است.»

او به کوین تلگراف گفت که MPB در حال حاضر در حال مذاکره با دو دولت دیگر در آمریکای لاتین است که علاقه مند به اجرای آموزش بیت کوین به سبک السالوادوری برای دانش آموزان محلی هستند.

در 4 سپتامبر، بیت کوین کوبا در رسانه های اجتماعی پست کرد که ثبت نام برای اولین نسخه از Mi Primer Bitcoin باز است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا