اخبار

دوج کوین با برنامه ریزی توییتر برای اضافه کردن پشتیبانی برای پرداخت های رمزنگاری شده افزایش می یابد

DOGE بلافاصله بیش از 7٪ افزایش یافت قبل از اینکه برخی سودها را کاهش دهد.

طبق گزارش اخیر فایننشال تایمز ، توییتر به دنبال مجوزهای نظارتی است تا امکان پرداخت در پلتفرم خود را فراهم کند.

این بخشی از برنامه مدیرعامل ایلان ماسک برای تنوع بخشیدن به جریان های درآمدی و راه اندازی “اپلیکیشن همه چیز” است.

در حالی که توییتر در ابتدا فقط از پرداخت های فیات پشتیبانی می کند، همچنین قصد دارد در تاریخ بعدی پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را نیز اضافه کند.

گزارش فایننشال تایمز باعث شد که قیمت ارز دیجیتال دوج کوین 7 درصد افزایش یابد. با این حال، اکنون برخی از دستاوردهای درخشان خود را جبران کرده است.

یک تیم کوچک به رهبری مدیر مدیریت محصول توییتر، استر کرافورد، که به عنوان مدیرعامل توییتر پرداخت منصوب شده است، در حال ترسیم معماری برای پرداخت ها در این پلتفرم و ایجاد یک صندوق برای ذخیره و محافظت از داده های کاربر است.

توییتر همچنین به عنوان یک پردازشگر پرداخت در وزارت خزانه داری ایالات متحده ثبت نام کرده و شروع به درخواست مجوزهای دولتی مورد نیاز برای راه اندازی این سرویس کرده است.

این شرکت قصد دارد بررسی های نظارتی را در مدت یک سال تکمیل کند و سپس در سطح بین المللی گسترش یابد. با این حال، نگرانی‌هایی در مورد چالش‌ها و هزینه‌های پذیرش فناوری جدید، رعایت مقررات و جلب اعتماد مصرف‌کنندگان وجود دارد.

حرکت به سمت پرداخت ها با رقابت سایر بازیگران مانند Venmo، Cash App و Zelle و همچنین سطوح بالایی از نظارت نظارتی مواجه است.

در ماه اکتبر، قیمت دوج کوین پس از نهایی کردن معامله توییتر ماسک افزایش یافت. قیمت میم کوین نسبت به اقدامات و اظهارات ماسک بسیار حساس بوده است.

با این حال، پس از اینکه توییتر برنامه های شایعه شده خود برای راه اندازی یک کیف پول رمزنگاری تحت رهبری ماسک را کنار گذاشت ، قیمت این ارز دیجیتال جوک در اوایل نوامبر افزایش یافت.

در حال حاضر، باید دید که آیا توییتر در نهایت از دوج کوین پشتیبانی می‌کند یا خیر، اما به نظر می‌رسد که این کارآفرین بحث‌برانگیز هنوز این ارز دیجیتال را رها نکرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا