اخبار

معاملات آتی دوج کوین برای فهرست در بورس برتر ایالات متحده

چندین صرافی قبلاً از معاملات آتی دوج کوین پشتیبانی کرده بودند.

صرافی کریپتو مستقر در سانفرانسیسکو، کراکن ، با آماده شدن برای فهرست قراردادهای آتی دوج کوین، پشتیبانی خود را از دوج کوین گسترش می‌دهد.

قرارداد آتی ارزش خود را از ارز رمزپایه اصلی یعنی دوج کوین در این مورد می‌گیرد و به شخص اجازه می‌دهد بدون مالکیت واقعی در معرض ارز دیجیتال قرار گیرد.

معاملات قرار است در روز دوشنبه، 20 ژوئن آغاز شود. کراکن همچنین قرار است قراردادهای آتی برای ترون و فانتوم ارائه دهد. چندین صرافی قبلاً از معاملات آتی دوج کوین پشتیبانی کرده اند.

در جولای 2020، بایننس از راه اندازی قراردادهای دائمی DOGE/USDT در پلتفرم مشتقات خود، بایننس خبر داد. OKEx همچنین پشتیبانی از معاملات DOGE را در معاملات مارجین خود اضافه کرد و یک جفت دائمی DOGE/USDT را فهرست کرد. در همان ماه، بیت فینکس فهرست MegaDogecoin (MDOGE) را اعلام کرد که برابر با یک میلیون دوج “عادی” است.

یکی از بنیانگذاران DOGE تمایل خود را برای دوج کوین در میان رویدادهای اخیر ابراز می کند

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین یا “شیبتوشی ناکاماتو” تمایل خود را برای دوج کوین در میان رویدادهای اخیر در بازار ابراز کرده است. او می خواهد که دوج کوین دلیلی برای وجود داشته باشد. او می گوید: «چیزی فراتر از پمپ و تخلیه. او همچنین از جامعه می‌خواهد که بفهمد کریپتو چیست و بازار کریپتو چیست. به این منظور، ایلان ماسک ، مدیر عامل تسلا، پاسخ داد: “بیشتر شبیه ارز.”

خالق دوج کوین همچنین می‌گوید اگر مردم به بهبود دوج کوین و افزودن ابزارهای مفید ادامه دهند، بسیار جالب خواهد بود، و گفت: “بیشتر شکایات و حملات، imo، فقط افرادی هستند که ارزهای دیجیتال یا بازار ارزهای دیجیتال را دریافت نمی‌کنند.”

به این موضوع، ایلان ماسک نیز به حمایت پاسخ داد و گفت:

«تسلا و اسپیس ایکس، شاید در آینده بیشتر از اینها استفاده کنند».

همانطور که گزارش شده بود ، ایلان ماسک به دلیل تبلیغ دوج کوین با یک شکایت 258 میلیارد دلاری روبرو است. با این حال، همانطور که در پاسخ اخیر او به توییت های بیلی مارکوس دیده می شود، به نظر می رسد این صد میلیاردر در حمایت از دوج کوین تزلزل ناپذیر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا