اخبار

خالق دوج کوین در مورد انتظارات برای بازار خرسی صحبت می کند

بنیانگذار دوج کوین در مورد انتظارات از بازار همچنان نزولی صحبت می کند.

بیلی مارکوس ، که با نام «شیبتوشی ناکاموتو» نیز شناخته می‌شود، بنیانگذار دوج کوین، در مورد انتظارات از بازار همچنان نزولی صحبت می‌کند. در پاسخ به کاربر دوج کوین “Greg” که پرسیده بود بازار نزولی چقدر می تواند ادامه داشته باشد، یکی از خالقان DOGE اظهار داشت: “گاهی اوقات قبل از اینکه امیدها و رویاها دوباره خرد شوند، گربه های مرده پرش می کنند.”

جهش گربه مرده یک افزایش کوچک و موقت در قیمت دارایی است که با ادامه روند نزولی به دنبال دارد.

بازار نزولی ناشی از آنچه در سال جاری در بازار ارزهای دیجیتال به عنوان دور فروش “خطرناک” آغاز شد، ناشی از موضع انقباض پولی تهاجمی فدرال رزرو بود. بسیاری از ارزهای دیجیتال جایگزین نیز سقوط کردند زیرا بیت کوین حدود 70 درصد از ارزش خود را از بالاترین قیمت خود از دست داد.

در مدت کوتاهی که داشت، ارز دیجیتال افت قابل توجهی را تجربه کرده است که به عنوان «زمستان رمزنگاری» شناخته می‌شود و بقیه دنیای مالی از آن به عنوان «بازار خرسی» یاد می‌کنند. نظرات مشابهی در مورد بازار نزولی توسط استاد مالی دانشگاه تگزاس جان گریفین نیز بیان شده است. ممکن است برخی تجمعات خرس ها وجود داشته باشد، اما من کاتالیزوری برای معکوس کردن چرخه به این زودی ها نمی بینم.”

دوج کوین در هفته گذشته 30 درصد افزایش یافت

دوج کوین از 0.04 دلار در 18 ژوئن بازگشت و از آن زمان به طور پیوسته بالاتر رفته است. این ارز دیجیتال میم قرار است پنجمین روز متوالی اقدام مثبت خود را از 23 ژوئن رقم بزند.

گاوها با قیمت 0.081 دلار از سد MA 50 روزانه عبور می کنند. شکستن بالاتر از این علامت ممکن است یک حرکت صعودی جدید را احیا کند که ممکن است سطح 0.12 دلار بعدی را هدف قرار دهد. در زمان انتشار، دوج کوین با قیمت 0.07 دلار تغییر می‌کرد که 10 درصد در 24 ساعت گذشته و 30 درصد در هفته گذشته افزایش داشت. همچنین در سود روزانه از 10 ارز دیجیتال برتر برتری دارد.

بر اساس داده های IntoTheBlock ، نهنگ های دوج کوین یا دارندگان بزرگ در حال حرکت هستند زیرا تراکنش های بزرگ در 24 ساعت گذشته نزدیک به 118٪ افزایش یافته است. افزایش معاملات بزرگ معمولاً با افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید یا فروش مرتبط است و یک تراکنش معمولاً بیش از 100000 دلار است.

سودآوری کریپتوکارنسی میم نیز به 54 درصد افزایش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا