اخبار

تحلیلگر Blockware توضیح می دهد که بازار ارزهای دیجیتال پارادایم فاندامنتال جدیدی دارد

تحلیلگر Blockware توضیح می دهد که خبر خوب اکنون خبر بدی برای بازار ارزهای دیجیتال است.

هفته کاری با گزارش سنتی ماهانه وضعیت بازار کار در ایالات متحده به پایان رسید بر اساس داده ها، نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه جولای به 3.5 درصد کاهش یافت. این رقم کمترین رقم از فوریه 2020 است. با این وجود، همه بازارها، از جمله بازار ارزهای دیجیتال، واکنش دردناکی نشان دادند .

چرا؟ ویل کلمنته، تحلیلگر بلاک‌ویر و عضو برجسته جامعه رمزنگاری، تلاش می‌کند به این سوال پاسخ دهد.

به گفته این تحلیلگر، واکنش منفی بازار به تغییر مثبت در چنین شاخص کلیدی اقتصادی، پیامد پارادایم جدید بازارها، به ویژه به اندازه بازارهای ارزهای دیجیتال پر ریسک است. کلمنته توضیح می‌دهد که نکته این است که ما به نقطه‌ای رسیده‌ایم که اخبار بد اقتصادی برای بازارها خبر خوبی است و بالعکس.

گزارش‌های خوب در مورد پارادایم جدید، که کلمه مخوف «رکود» و تورم ثبت شده بر آن حاکم است، به این معنی است که فدرال رزرو ایالات متحده هنوز هم فضایی برای تشدید سیاست‌های پولی دارد که برای بازارها بد است. از سوی دیگر، گزارش‌های بد اقتصادی نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران سریع‌تر در اصلاح وضعیت خواهند بود، به این معنی که بازارها می‌توانند زودتر بازدم کنند، سر به راه شوند و به رشد بی‌بند و باری بازگردند .

سرمایه‌گذاران و فعالان بازار کریپتو می‌توانستند این موضوع را در طول فصل گزارش گذشته ببینند، زمانی که نه داده‌های تورم و نه تولید ناخالص داخلی کاهش یافتند برای سه‌ماهه دوم متوالی نتوانستند تأثیر تکان‌دهنده‌ای بر قیمت دارایی‌ها داشته باشند.

وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال

در حال حاضر، بیت کوین در مرز بالای بلوک 23000 تا 22600 دلار معامله می شود. اگر تثبیت حول این علامت ادامه یابد، می‌توان انتظار آزمایش بلوک 23500 تا 23700 دلار را داشت که عبور موفقیت‌آمیز آن هدف را به شکاف CME در سطح 24000 دلار می‌رساند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا