اخبار ارزهای دیجیتال

نزدک راه اندازی سرویس نگهبانی ارزهای دیجیتال را متوقف کرد

نزدک گفت که به توسعه تجارت دارایی دیجیتال متعهد است و رویدادهای بازار را در آینده نزدیک رصد خواهد کرد.

بازار جهانی اوراق بهادار نزدک، راه‌اندازی نگهبانی ارزهای دیجیتال خود را که قبلاً برنامه‌ریزی کرده بود تا پایان سه‌ماهه دوم سال 2023 عرضه کند، متوقف می‌کند.

آدنا فریدمن، مدیر عامل شرکت نزدک، راه اندازی کسب و کار نگهداری دارایی های دیجیتال خود را به دلیل خطرات نظارتی در ایالات متحده به حالت تعلیق درآورده است.

فریدمن گفت: «در این سه ماهه، با توجه به تغییر محیط تجاری و نظارتی در ایالات متحده، ما تصمیم گرفتیم راه اندازی کسب و کار نگهبان دارایی های دیجیتال ایالات متحده و تلاش های مرتبط خود را برای پیگیری مجوز مربوطه متوقف کنیم.

مدیر عامل نزدک همچنان تاکید کرد که این شرکت به توسعه تجارت دارایی دیجیتال متعهد است و اظهار داشت:

“ما به ساخت و ارائه قابلیت‌های فناوری ادامه می‌دهیم که نزدک را به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های نرم‌افزار دارایی‌های دیجیتال پیشرو در صنعت جهانی گسترده‌تر قرار می‌دهد. این شامل پیشبرد راه‌حل نگهبانی ما به عنوان یک پلتفرم فناوری برای خدمت به بازار گسترده‌تر دارایی‌های دیجیتال جهانی است.”

فریدمن همچنین اضافه کرد که نزدک از نزدیک بازار را برای رویدادهای نظارتی احتمالی در ماه های آینده زیر نظر خواهد داشت.

نزدک در ابتدا پروژه نگهبانی کریپتو خود را در سپتامبر 2022 اعلام کرد. این شرکت قصد داشت یک بخش رسمی راه اندازی کند که به مشتریان اجازه می دهد بیت کوین و اتریوم را با خیال راحت ذخیره کنند.

از مارس 2023، این شرکت با این برنامه پیش می‌رود و راه‌اندازی پلتفرم را تا پایان جولای هدف قرار می‌دهد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که شرکت‌های بزرگ ارزهای دیجیتال نیز در تلاش هستند تا صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) را در صرافی نزدک فهرست کنند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال حاضر در حال بررسی دو پیشنهاد ETF بیت کوین بر اساس قانون 5711 نزدک است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا