اخبار

رشد بازار کریپتو با سخنرانی جروم پاول

قیمت ارزهای دیجیتال از سخنان جروم پاول سود می برد، در اینجا افرادی هستند که بیشترین رشد را دارند.

بازار ارزهای دیجیتال معاملات امروز را مثبت آغاز کرد. در حالی که در ابتدا به نظر می رسید که این افزایش به دلیل چیز خاصی نیست، سپس سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، دلیلی برای مثبت بودن آن ارائه کرد. پاول با حضور در جلسه بانک فرانسه درباره ارزهای دیجیتال، سخنرانی کوتاهی ارائه کرد که در آن به تعدادی از مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال، استیبل کوین و بلاک چین پرداخت.

نکات اصلی سخنرانی فدرال رزرو نیاز به تنظیم DeFi و استیبل کوین ها بود که به گفته پاول، می تواند در معرض خطرات جدی قرار گیرد. از جنبه مثبت، این مقام از ارزهای رمزپایه حمایت می کند که به عنوان نوآوری های مسئول در نظر گرفته می شوند.

با توجه به CoinMarketCap ، سولانا (SOL) بهترین عملکرد را در بین 10 سکه برتر از نظر ارزش بازار با 5 درصد رشد نشان داد. بیت‌کوین و اتریوم هم فاصله چندانی با هم ندارند و ارقام رشد مشابهی را نشان می‌دهند. از میان 10 مورد برتر، توکن UNI یونی سواپ و استپن (GMT) با مقادیر 14 درصد بیشترین رشد را نشان دادند. بعدی MKR از DAO Maker و NEO هستند که ارقام رشد دو رقمی را نیز نشان دادند.

مهلت معقول

با این وجود، به نظر می رسد صرف نظر از اینکه فدرال رزرو تا چه اندازه با ابزارهای مالی دیجیتال جدید دوست بوده است، مسیر تنظیم هر ایده مستقل در بازار ادامه خواهد داشت. به گفته پاول، زمستان کریپتو زمان بسیار خوبی برای اعمال مقررات لازم است.

تغییر احساسات امروز در بازار ارزهای دیجیتال و به طور کلی همه بازارهای مالی به دلایل اساسی بعید است. احتمالاً بازارها از سقوط خسته شده اند، که این همان چیزی است که باعث این “مهلت”، یک جهش فنی می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا