اخبار

صرافی های کریپتو شروع به مسدود کردن کاربران از فدراسیون روسیه کردند

صرافی های BTC-Alpha، CEX IO، KUNA و DMarket خدمات رسانی به شهروندان روسیه را متوقف کردند.
وزیر تحول دیجیتال اوکراین از همه صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال خواست تا آدرس‌های کاربران روسی را مسدود کنند.

در پس زمینه جنگ بین روسیه و اوکراین، برخی صرافی های رمزنگاری شروع به محدود کردن دسترسی کاربران از فدراسیون روسیه کردند. در این بین، BTC-Alpha و KUNA (صرافی‌های با ریشه اوکراین) جفت معاملات با روبل روسیه را خاموش کردند و پایان خدمات را برای شهروندان روسیه اعلام کردند و CEX IO ثبت حساب‌های جدید از روسیه، بلاروس و اوکراین را متوقف کرد.

FTX جمعه گذشته، 25 فوریه، اشاره کرد که می تواند کاربران فدراسیون روسیه را در ارتباط با تحریم ها مسدود کند. به احتمال زیاد، ما در مورد همه ساکنان کشور صحبت نمی کنیم، بلکه فقط در مورد افرادی که علیه آنها نامزد شده اند صحبت می کنیم.

همچنین، توییتر شروع به انتشار اطلاعاتی در مورد مشکلات کار در صرافی Coinbase کرد. تیم ما امکان ثبت نام در بورس اوراق بهادار از روسیه را بررسی کرد – همه چیز کار می کند.

همچنین، بازار اقلام بازی و NFT DMarket حساب‌ها و دارایی‌های کاربران فدراسیون روسیه و بلاروس را مسدود و ثبت نام از این کشورها را متوقف کرد. بودجه کاربران روسی و بلاروسی به نیازهای نظامی اهدا شد . مالکیت DMarket متعلق به الکساندر کوخانوفسکی (NaVi) است.

پیش از این، وزیر تحول دیجیتال اوکراین، میخائیل فدوروف ، از همه صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال خواسته بود تا آدرس‌های کاربران روسی را مسدود کنند.

وی تأکید کرد: «بسیار مهم است که نه تنها آدرس سیاستمداران روسیه و بلاروس، بلکه به طور کلی همه شهروندان مسدود شود .»

برخی از کاربران در توییتر از پیشنهاد وزیر انتقاد کردند. و رئیس کراکن، جسی پاول، توجه را به این واقعیت جلب کرد که مسدود کردن فقط پس از “درخواست قانونی” انجام می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا