اخبار

Crypto.com از قرارداد اسپانسری 495 میلیون دلاری با لیگ قهرمانان اروپا خبر داد

بنا بر گزارش ها، صرافی ارز دیجیتال پس از حذف شرکت انرژی دولتی گازپروم روسیه در لیگ قهرمانان، به عنوان یک حامی بالقوه وارد عمل شد.

صرافی ارز دیجیتال Crypto.com گزارش شده است که از قرارداد حمایت مالی نیم میلیارد دلاری با اتحادیه اتحادیه های فوتبال اروپا لیگ قهرمانان خارج شده است.

طبق گزارشی که روز چهارشنبه از اسپورت‌بیزینس منتشر شد، Crypto.com از یک قرارداد 495 میلیون دلاری با اتحادیه اتحادیه های فوتبال اروپا یا یوفا خارج شد، توافقی که به دلیل نگرانی تیم حقوقی آن به دلیل نگرانی های نظارتی در مورد مجوزهای این صرافی در نزدیکی امضای آن بود. انگلستان، فرانسه و ایتالیا. اگر این معامله انجام می شد، برند Crypto.com برای پنج فصل با هزینه تقریباً 100 میلیون دلار در هر فصل در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشت و در سال 2027 به پایان می رسید.

این رسانه ورزشی گزارش داد که Crypto.com پس از حذف شرکت انرژی دولتی روسیه گازپروم توسط لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به تهاجم این کشور به اوکراین، به عنوان حامی مالی احتمالی وارد عمل شد. به دنبال اقدامات روسیه، بسیاری از بخش‌های اروپا اعلام کردند که قصد دارند از عرضه نفت و گاز این کشور مستقل شوند تا از کمک به اقتصاد خود در طول جنگ خودداری کنند.

Crypto.com قبلاً حمایت های مالی بزرگی را برای مکان ها و تیم های ورزشی اعلام کرده بود و میلیون ها دلار هزینه تبلیغات را پرداخت کرده بود. شرکت مت دیمون بازیگر را در برنامه تلویزیونی “Fortune Favors the Brave” که در ماه اکتبر پخش شد، ظاهر شد.

در سال 2021، صرافی با فرمول 1 برای سری اسپرینت خود شریک شد، که قبلاً موافقت کرده بود تیم استون مارتین را در مسابقه مسابقه اسپانسر کند و قراردادی 20 ساله به مبلغ 700 میلیون دلار برای تغییر نام مرکز استیپلز لس آنجلس به کریپتو دات کام آرنا امضا کرد. در سال 2022، صرافی قراردادی پنج ساله با لیگ فوتبال استرالیا به مبلغ 25 میلیون دلار راه اندازی کرد و یکی از حامیان رسمی جام جهانی فوتبال در قطر شد.

در بحبوحه رکود اخیر بازار، کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در ماه ژوئن اعلام کرد که صرافی 260 نفر از نیروی کار شرکتی خود یا 5 درصد از کارمندان خود را حذف خواهد کرد. مشخص نیست که آیا کاهش قیمت کریپتو می تواند بر معاملات اسپانسری بلندمدت این پلتفرم تأثیر منفی بگذارد یا خیر.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا