اخبار

لایحه کریپتو نیاز به توضیح در مورد “کالای دیجیتال” دارد – شیلا وارن

شیلا وارن، مدیر عامل CCI گفت که با توجه به تغییر احتمالی در رهبری پس از انتخابات میان‌دوره‌ای 2022، “یک پنجره بسیار تنگ” برای تصویب لایحه کریپتو وجود دارد.

شیلا وارن، مدیر عامل شورای نوآوری کریپتو، گفت قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال که در حال حاضر توسط قانونگذاران ایالات متحده در نظر گرفته شده است، “گامی اساسی” به سمت دستیابی به وضوح نظارتی است، اما تغییراتی را برای تعیین نقش مقامات در دارایی های دیجیتال توصیه می کند.

وارن در شهادت کتبی برای جلسه روز چهارشنبه درباره این لایحه با کمیته کشاورزی سنا گفت: قانون پیشنهادی به جای واگذاری موضوع به سازمان های نظارتی یا دادگاه های ایالات متحده نیاز به تعریف بهتر “کالای دیجیتال” و امنیت دارد. به گفته مدیر عامل شورای کریپتو، قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال همچنین نتوانست توضیح دهد که چه فعالیت های تجاری بر اساس “به راحتی مستعد دستکاری” هستند، و این امکان را فراهم می کند که کمیسیون معاملات آتی کالا یا CFTC بتواند تفسیر خاص خود را داشته باشد. برخلاف کمیسیون بورس و اوراق بهادار یا SEC.

وارن می‌گوید: «این لایحه به آژانس‌ها و دادگاه‌ها واگذار می‌کند تا تعیین کنند آیا یک دارایی دیجیتال، به غیر از بیت‌کوین و اتر، امنیت است یا خیر». “تا به امروز، این رویکرد به خوبی کار نکرده است و پیامدهای قابل توجهی برای مصرف کنندگان داشته است، و به همین دلیل است که صنعت درخواست های متعددی را برای مقررات پیشگیرانه، به جای مقررات از طریق اجرا، انجام داده است.”

وارن در صحبت با کوین تلگراف گفت که این لایحه در صورت تصویب، به CFTC اختیارات گسترده ای بر بازار نقدی ارزهای دیجیتال می دهد. او گفت که احتمالاً قوانین و فرآیندهای نظارتی بیشتری برای روشن کردن نقش SEC مورد نیاز است – احساسی که اخیراً توسط گری گنسلر رئیس جمهور منعکس شد – و افزود که با توجه به تغییر احتمالی در رهبری پس از میان‌دوره‌ای 2022، “یک پنجره بسیار تنگ” برای تصویب چنین قوانینی وجود دارد. انتخابات.

“ما به شدت احساس می کنیم که هر قانون رمزارز باید ماهیت دو حزبی داشته باشد.”

وارن در بیانیه کتبی خود افزود که CCI از مقرراتی در لایحه با هدف ایجاد استانداردهای حمایت از مصرف کننده مانند الزامات شفافیت برای ابزارها و محصولات مالی در فضای رمزنگاری و بلاک چین حمایت می کند. این قانون همچنین نیاز به گزارشی در مورد جوامع محروم درگیر با دارایی های دیجیتال دارد.

وارن به عنوان رئیس سابق داده، بلاک چین و دارایی های دیجیتال در مجمع جهانی اقتصاد، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را بررسی کرد و پذیرش فناوری بلاک چین را ترویج کرد و در فوریه به عنوان مدیر عامل شورای کریپتو برای نوآوری منصوب شد. حامیان CCI که در آوریل 2021 تشکیل شد عبارتند از کوین بیس، جمینی، دارایی های دیجیتال فیدلیتی، پارادیگم، ریببیت کپیتال، آندرسن هوروویتز و بلوک. این سازمان بر حمایت از مسائل مربوط به استفاده از ارزهای دیجیتال و هماهنگ کردن مقررات مرتبط در ایالات متحده و اروپا متمرکز شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا