اخبار

Core DAO با Bitget و MEXC برای راه اندازی صندوق اکوسیستم 200 میلیون دلاری شریک می شود

صندوق اکوسیستم از پروژه های مرحله اولیه حمایت مالی خواهد کرد.

Core DAO، یک سازمان متعهد به توسعه اکوسیستم ساتوشی پلاس، یک صندوق اکوسیستم 200 میلیون دلاری را با هدف سرعت بخشیدن به توسعه برنامه‌ها و پروتکل‌های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاک چین لایه 1 معرفی کرده است.

طبق دو بیانیه مطبوعاتی مشاهده شده، یکی از CoreDAO و دیگری از صرافی بیت گت، The Ecosystem Fund – که توسط شرکای استراتژیک مانند صرافی های ارز دیجیتال بیت گت پشتیبانی می شود و MEXC – با هدف ارائه حمایت مالی از پروژه های مرحله اولیه است. این حمایت حوزه‌های مختلفی مانند تحقیق و توسعه، استخدام، بازاریابی، برنامه‌های جامعه‌سازی و سایر طرح‌های رشد ضروری را در بر می‌گیرد.

علاوه بر سرمایه‌گذاری، این مشارکت شامل فهرست‌بندی پروژه‌های اصلی و افتتاح یک منطقه تجاری هسته‌ای جدید در بیت گت و کیف پول بیت کیپ یکپارچه آن است. بیت گت همچنین قصد دارد به یکی از اعتباردهندگان شبکه Core تبدیل شود و از سهامداری Core در صرافی پشتیبانی کند. پایگاه کاربری بیت گت با بیش از 8 میلیون نفر می‌تواند قابلیت‌های سهامداری قابل توجهی را به اکوسیستم Core DAO ارائه دهد و نقدینگی ضروری را برای آن فراهم کند.

صندوق اکوسیستم Core DAO ادعا می کند که با اتخاذ نکردن یک سیستم مبتنی بر کمک هزینه که در آن نیاز اولیه پروژه برای دریافت حمایت مالی متعهد به ایجاد پروتکل خاصی است، خود را از همتایان صنعت متمایز می کند. در عوض، صندوق اکوسیستم هر پروژه را برای دستیابی به معیارهای سفارشی از پیش توافق شده که ارزش ملموسی را برای جامعه اصلی فراهم می کند، تشویق می کند.

ریچ رینز، مشارکت‌کننده اولیه در Core DAO، اظهار داشت: «بسیار اوقات، برنامه‌های کمک مالی به‌نظر می‌رسد که برای جلب سرفصل‌ها و ایجاد شتاب کوتاه‌مدت طراحی شده‌اند تا پروژه‌های همسو با موفقیت بلندمدت اکوسیستم.»

Core DAO همیشه ایجاد بالاترین کیفیت فناوری در صنعت بلاک چین را در مقابل «اولین» یا «سریع‌ترین» برای انجام کاری در اولویت قرار داده است. به همین دلیل است که صندوق اکوسیستم ما پروژه ها را برای توانایی آنها در ارائه ارزش و حفظ موفقیت تشویق می کند.”

گریسی چن، مدیر عامل بیت گت، گفت:

این سرمایه‌گذاری نشان دیگری از تعهد ما به حمایت از فضای بلاک چین از زوایای مختلف است. ما باید در نظر داشته باشیم که هدف بلاک چین پیوند دنیای واقعی با فضای وب 3 است و این دقیقاً همان چیزی است که ما با این مشارکت و حمایت خود از صندوق زیست محیطی تبلیغ می کنیم.

صرافی مشتقات رمزنگاری و شریک استراتژیک The Ecosystem Fund of Core DAO، بیت گت، اخیراً یک صندوق 100 میلیون دلاری وب 3 را برای پروژه‌های کریپتو در آسیا راه‌اندازی کرده است . بیت گت اعلام کرده است که قصد دارد بودجه خود را به سمت شرکت ها و پروژه های خطرپذیر سازگار با وب 3 در مقیاس جهانی هدایت کند. این شرکت به اشتراک گذاشت که بر پروژه‌های آسیایی به رهبری تیم‌های با تجربه که دارای نقشه‌های راه روشن هستند و به مسائل دنیای واقعی رسیدگی می‌کنند، تمرکز خواهد کرد.

در طول راه‌اندازی صندوق وب 3، مدیر عامل بیت گت، گریسی چن، تکامل سریع چشم‌انداز وب 3 را برجسته کرد و بر نیاز به حمایت از پروژه‌های شایسته که می‌توانند توسعه آن را پیش ببرند و آن را به یک پدیده جهانی مانند وب 2 تبدیل کنند، تأکید کرد. چن تاکید کرد که هدف اولیه صندوق وب 3 بیتگت شناسایی پروژه هایی است که بیشترین پتانسیل را برای پیشبرد این تحول دارند.

شریک استراتژیک دیگر صندوق اکوسیستم Core DAO، صرافی MEXC است، یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال که به کاربران امکان دسترسی به دارایی‌های دیجیتال و ویژگی‌های معاملاتی مختلف، از جمله معاملات نقطه‌ای و حاشیه، معاملات مشتقات و خدمات سهامداری را می‌دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا