اخبار

براد شرمن، نماینده کنگره در جریان استماع اخیر، کریپتو را حذف کرد

نماینده کنگره ضد ارزهای دیجیتال ادعا می کند که اشتباه است که بنیانگذار FTX رسوا شده را فقط به عنوان “یک مار بزرگ” در کریپتو ببینیم.

در جریان جلسه اخیر کنگره که به فروپاشی صرافی FTX و زندانی شدن بنیانگذار آن سم بنکمن-فرید اختصاص داشت، نماینده براد شرمن (D-CA) کریپتو را با “باغ مارها” مقایسه کرد.

ترس من این است که سم بنکمن-فرید را فقط به عنوان یک مار بزرگ در باغ کریپتو عدن ببینیم. شرمن گفت، واقعیت این است که کریپتو باغی از مارها است.

نماینده کنگره کالیفرنیای جنوبی می‌گوید که هدف ارزهای دیجیتال رقابت با دلار آمریکا به‌عنوان ارز ذخیره جهانی و غنی‌سازی «برادران میلیاردر شرکت‌ها» است.

شرمن می‌گوید برای فراریان تحریم، فروشندگان مواد مخدر و سایر مجرمان، رمزارزها جذاب هستند. این قانونگذار اضافه می کند که فرار مالیاتی نیز بازار بزرگی برای طبقه دارایی های نوپا است. او افزود: “اما بازار بزرگ فرار مالیاتی است و من می دانم که برخی در طرف مقابل هستند که هر بار که میلیاردر از مالیات فرار می کند، تشویق می کنند.”

شرمن که سم بنکمن-فرید را «زندانی 14372» می‌نامد، استدلال می‌کند که بنیانگذار شرم‌زده FTX برای حفظ کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) خارج از رمزارزها لابی کرده است، زیرا او از کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) می‌خواهد «تنظیمات کودک» را انجام دهد.

شرمن به عنوان یکی از سرسخت‌ترین منتقدان ارزهای دیجیتال در کاپیتول هیل شناخته می‌شود که سال‌ها خواستار ممنوعیت کلی ارزهای دیجیتال شده است. در مصاحبه اخیر ، نماینده کنگره اعتراف کرد که بعید است ایالات متحده رمزارز را ممنوع کند. او توضیح داد که لابی کریپتو بسیار قدرتمند شده است، که ممنوعیت کامل را در حال حاضر غیرممکن می‌کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا