اخبار

هارد فورک واسیل کاردانو وارد مرحله نهایی میشود

پیشنهاد ارتقاء واسیل آغاز شده است، به این معنی که اکنون تایید شده است که هارد فورک در 22 سپتامبر رخ می دهد.

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل Input Output اعلام کرده است که درخواست ترکیب کننده هارد فورک ارسال شده و با موفقیت پذیرفته شده است، به این معنی که اجرای هارد فورک واسیل اکنون وارد مرحله نهایی خود شده است.

به گفته هاسکینسون، یک فرآیند خودکار ارتقاء کاردانو به دوران واسیل در حال حاضر آغاز شده است. «همه می‌نشینیم و بلند شدن موشک واسیل را تماشا می‌کنیم. در حال حاضر در هواست… اکنون دیگر راه برگشتی وجود ندارد. آغاز شده است.» او گفت:

هارد فورک قرار است پس از ماه‌ها انتظار در 22 سپتامبر پخش شود.

هاسکینسون توضیح می‌دهد که برخی از پیشرفت‌هایی که در هارد فورک واسیل به وجود می‌آیند به دلایل فنی مختلف در 27 سپتامبر اعمال می‌شوند.
هاسکینسون جامعه را ترغیب کرده است که Daedalus را به آخرین نسخه کیف پول 5.0.0 که حاوی برخی اصلاحات قابل توجه است، ارتقا دهند.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، هارد فورک واسیل بلندپروازانه ترین ارتقاء کاردانو تا به امروز است و به طور چشمگیری مقیاس پذیری بلاک چین را بهبود می بخشد. برای مثال، اسکریپت‌های ورژن 2 پلوتوس می‌توانند قابلیت‌های قرارداد هوشمند کاردانو را به‌طور چشمگیری افزایش دهند.

هاسکینسون ادعا می کند که این ارتقاء “بخصوص ویژه” است زیرا نام “دوست خوب” وی واسیل دابوف است. این ریاضیدان بلغاری که یکی از اعضای فعال جامعه کاردانو بود، دسامبر گذشته درگذشت. هاسکینسون گفت: «خوشحالم که می‌توانیم میراث او را برای همیشه در اکوسیستم کاردانو جاودانه کنیم.

او اشاره کرده است که کاردانو «یکی از قوی‌ترین» ارزهای رمزنگاری شده در فضا است و انتظار دارد که این پروژه از سال «بسیار قوی» خارج شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا