اخبار

استیبل کوین آزمایشی Djed کاردانو دوباره فعال شد: گزارش

Djed، استیبل کوین الگوریتمی مورد انتظار در کاردانو (ADA)، اکنون از مشخصات واسیل در شبکه آزمایشی خود پشتیبانی می کند.

Djed، اولین استیبل کوین الگوریتمی روی بلاک چین اثبات سهام (PoS) کاردانو (ADA)، اکنون برای آزمایش با عملکرد پیشرفته در دسترس است. انتظار می رود شبکه اصلی آن در ژانویه 2023 راه اندازی شود.

استیبل کوین کاردانو Djed در حال تست استرس با پشتیبانی واسیل است

طبق اعلام رسمی تیم Djed که در کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است، نسخه آزمایشی آن با اضافه شدن تعدادی ابزار جدید دوباره فعال می شود.

مهمتر از همه، نسخه جدید شبکه آزمایشی Djed شروع به پشتیبانی از واسیل، آخرین هاردفورک کاردانو (ADA) می کند. همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، کاردانو واسیل را برای توسعه‌دهندگان سازگارتر و منابع کارآمدتر کرد.

همچنین، کیف پول Nami که توسط آزمایش‌کنندگان Djed استفاده می‌شود، اکنون نشان‌ها و نمادهای DJED و SHEN (به عنوان Djed Test USD و Shen Test USD)، ارز دیجیتال ذخیره اصلی آن را نمایش می‌دهد. واحدهای قابل تقسیم برای این دو ارز دیجیتال نیز اکنون پشتیبانی می شوند.

همانطور که توسط تیم آن توضیح داده شد، توسعه دهندگان برای اطمینان از عملکرد روان، دوره های تعمیر و نگهداری را برنامه ریزی کردند. برای شروع آزمایش Djed با عملکرد ارتقا یافته، کاربران می‌توانند سکه‌های آزمایشی کاردانو (tADA) را از طریق یک فاست هدفمند دریافت کنند.

فصل استیبل کوین در کاردانو (ADA)؟

Djed به عنوان یک استیبل کوین پیشگام و بیش از حد وثیقه در اکوسیستم کاردانو (ADA) تبلیغ می شود. این سیستم پرداخت خود، DjedPay را که برای بازرگانان و سازمان‌های غیرانتفاعی مناسب است، شارژ می‌کند.

چارلز هاسکینسون، مدیر عامل اینپوت اوتپوت (IOG)، از نقش استیبل کوین های الگوریتمی در بخش وب 3 و پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان یک کل هیجان زده است. او اخیرا ادعا کرد که این نوع استیبل کوین می تواند به انحصار ایالت ها بر روی ارزهای فیات پایان دهد.

شبکه COTI با کاردانو برای توسعه Djed و راه حل های مرتبط همکاری کرد. علاوه بر Djed، اکوسیستم کاردانو به انتشار استیبل کوین متمرکز EMURGO، USDA نزدیک‌تر می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا