اخبار

با توجه به فعالیت توسعه هفتگی IOHK، کیف پول کاردانو در آستانه دریافت به روز رسانی اصلی است

کاردانو IOHK به روز رسانی هفتگی توسعه خود را به اشتراک می گذارد.

کاردانو IOHK به‌روزرسانی هفتگی توسعه خود را در مورد ارتقاء بزرگی که در انتظار کیف پول کاردانو است به اشتراک می‌گذارد و می‌گوید: «تیم Adrestia به‌روزرسانی بزرگی را برای کیف پول کاردانو آماده کرده است، از جمله معرفی حالت «Light»، اضافه کردن ضرب و رایت توکن، هزینه. به حداقل رساندن.”

سوزاندن توکن در این زمینه به سوزاندن توکن‌های بومی ضرب شده در بلاک چین کاردانو اشاره دارد، نه سکه ADA.

IOHK همچنین بیان می‌کند که تیم‌های نود و اجماع اوروبوروس را برای هارد فورک Vasil که در ماه ژوئن برگزار می‌شود، آماده کرده‌اند. همچنین به یک تغییر پارامتر حیاتی اشاره کرد که هفته گذشته رخ داد، که در آن اندازه بلوک از 80 کیلوبایت به 88 کیلوبایت افزایش یافت تا امکان تراکنش ها و اسکریپت های بیشتری در یک بلوک وجود داشته باشد.

علاوه بر این، تیم کیف پول Daedalus آخرین نسخه Cardano-node ورژن 1.34.1 را با Daedalus آزمایش و ادغام کرد، همچنین طبق IOHK، باگ‌های مختلف ویندوز متصل به کیف‌پول‌های سخت‌افزاری لجر را تعمیر و آزمایش کرد. این تیم اکنون در حال کار بر روی ساختار اصلی کیف پول دسکتاپ جدید است.

تیم مارلو همچنین اولین قرارداد مارلو خود را در این هفته بر روی شبکه اصلی اجرا کرد که یک نقطه عطف بزرگ را رقم زد. علاوه بر این، تیم Hydra توسعه قابلیتی را به پایان رساند که به کاربران اجازه می‌دهد تا به عقبگردها رسیدگی کنند و اسناد لازم را در وب‌سایت Hydra منتشر کردند. آنها همچنین بر روی معیار تراکنش به عنوان بخشی از طرحی برای استفاده از چند امضای مناسب و بهبود ویژگی Hydra Heads از نظر ایمنی صندوق کار کردند.

تنها یک هفته مانده به رای گیری در مورد بیش از 1000 پیشنهاد، پروژه کاردانو کاتالیست وارد مرحله رای گیری نهایی خود می شود. به گفته IOHK، نتایج رای‌گیری فاش خواهد شد و صدها طرح موفق در نتیجه به کار خواهند رفت. فاز دوم، Fund9، در اوایل ژوئن آغاز خواهد شد.

در نهایت، IOHK آمار مربوط به رشد شبکه را در نمودار ارائه شده به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، 925 پروژه در کاردانو در حال ساخت است، از 917 قبلی. پنجاه پروژه اخیراً در کاردانو راه اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT 5441 است. برای هفته، Github اتصالات در مجموع 2995 بود، در حالی که توکن های بومی کاردانو به 4.5 میلیون رسید.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap ، در زمان انتشار، ADA با کاهش 1.48 درصدی به 0.81 دلار رسید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا