اخبار

اولین استیبل کوین های مبتنی بر کاردانو از طریق پلتفرم های DeFi در دسترس هستند

در حالی که جامعه کاردانو منتظر راه حل های پایدار در شبکه است، شما می توانید از طریق پل ها به آنها دسترسی داشته باشید.

استیبل کوین‌های مبتنی بر کاردانو مدت‌ها مورد انتظار جامعه‌ای علاقه‌مند به اکوسیستم بودند، زیرا این نوع دارایی سنگ بنای هر اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین است که به عنوان پلی بین دارایی‌های فیات و دیجیتال عمل می‌کند.

همانطور که سباستین گیلموت، یکی از بنیانگذاران سازنده اکوسیستم رمزنگاری، اشاره کرد، پلتفرم DeFi اخیراً منتشر شده Wingriders، هفت میلیون دلار استیبل کوین مبتنی بر دلار ارائه می دهد. به گفته توسعه دهنده، هر کسی می تواند USDC/USDT خود را تنها با استفاده از دو پل: Nomadxyz و Milkomeda در کاردانو پیاده سازی کنید. هر دو پروژه ای که امکان استفاده از استیبل کوین ها را در کاردانو می دهند برای هر کاربری باز است.

منبع: توییتر

برخی از علاقه مندان به کاردانو نگرانی های خود را در مورد استفاده از بریج ها بیان کردند، زیرا آنها خطرات بیشتری را در حین نقل و انتقالات به همراه دارند و کاربر پسندتر هستند. اما Guilemot تا حدودی بر روی استیبل کوین‌های الگوریتمی که به طور گسترده توسط علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال استفاده می‌شوند، روشن می‌کند ، زیرا ریسک‌های خود را به همراه دارند، همچنین بسته به مکانیسم تغییر.

استیبل کوین‌های الگوریتمی یکی از رایج‌ترین انواع دارایی‌ها در بازار ارزهای دیجیتال هستند، زیرا راه‌حل‌های کاربردی آسانی را ارائه می‌دهند که توسط بسیاری از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال پذیرفته شده‌اند . اما قبل از استفاده از هر الگوریتم، بهتر است در مورد نوع مکانیزم استفاده شده توسط آن آشنا شوید زیرا یک پیکربندی اشتباه در کد سکه ممکن است خطرات مختلفی را برای کاربران آن به همراه داشته باشد و حتی باعث جدا شدن آن شود.

در تابستان 2021، کاربران به طور جدی از بزرگترین استیبل کوین در بازار، تتر انتقاد می کردند که در سه زنجیره ترون، اتریوم و Omni استفاده می شود. نگرانی اصلی کاربران کریپتو این واقعیت بود که مشخص نبود آیا تتر اوراق غیرقانونی برای حمایت از دارایی پایدار خود دارد یا خیر.

تتر، USDC و UST یکی از بزرگترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال با 155 میلیارد دلار سرمایه ترکیبی هستند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید