اخبار

بنیانگذار کاردانو: کاردانو برای تغییر جهان به ارتش نیاز دارد

کاردانو از انتقادات رنج می برد و همچنان از آن رنج می برد که مهم ترین آنها مقایسه آن با زنجیره ارواح است. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، احساس می کند که وظیفه اصلی دفاع از شبکه کاردانو را بر عهده دارد.

او در توییتر خود نوشت: “همیشه احساس می‌کردم میکروفون و مخاطبی وجود دارد که فرصتی برای به دست آوردن قلب‌ها و ذهن‌ها است. کاردانو برای تغییر جهان به ارتشی نیاز دارد و ما آن را فقط با صحبت کردن نمی‌سازیم. بی گناه و پاک».

چارلز هاسکینسون در پاسخ به توییت‌هایی که بنیانگذار کاردانو را به خاطر حضورش در مصاحبه یوتیوبر بن آرمسترانگ انتقاد می‌کرد، به دفاع از بلاک چین کاردانو برمی‌خیزد و می‌گوید: «ما باید این پیام را به بیرون برسانیم که کاردانو یک زنجیره ارواح و قراردادهای هوشمند نیست. اینجا هستند. مفهوم RealFi و آنچه قبلاً انجام شده است.”

در 17 ژوئن، خالق کاردانو در مورد دعوت خود برای صحبت در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال در مقابل کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده، که بر CFTC نظارت دارد، توییت کرد. این رویداد قرار است در تاریخ 23 ژوئن ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی به صورت زنده پخش شود.

اقدام قیمت کاردانو (ADA)

در زمان انتشار، ADA با 6.46 درصد افزایش به 0.47 دلار معامله شد. کاردانو همچنین توانسته ضررهای هفتگی را جبران کند که در هفت روز گذشته 6 درصد رشد داشته است. در همین حال، کاردانو بر اساس داده های CoinMarketCap به عنوان هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود.

در جدیدترین به‌روزرسانی هفتگی توسعه، IOHK کاردانو آماده‌سازی هاردفورک Vasil آینده را که به طور آزمایشی برای پایان ژوئن در نظر گرفته شده است، به اشتراک می‌گذارد.

IOHK همچنین نموداری را ارائه کرد که اطلاعات رشد شبکه را ارائه می کرد. در حال حاضر، 1020 پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، در حالی که در مجموع 90 پروژه اخیراً در کاردانو راه اندازی شده است. تعداد پروژه های NFT به 5868 پروژه رسیده است و تعداد اسکریپت های Plutus اکنون 2817 است. توکن های بومی کاردانو نیز از 5.2 میلیون فراتر رفته است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا