اخبار

بنیانگذار COTI می گوید استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر کاردانو “بسیار نزدیک” است

شهاف بار گفن، رئیس شبکه COTI می‌گوید که از راه‌اندازی محصول آینده «واقعاً هیجان‌زده» است.

طی یک پادکست اخیر ، شاهاف بار گفن، مدیر ارشد فناوری شبکه COTI مبتنی بر بلاک چین، گفت که Djed، یک استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر کاردانو، به زودی راه اندازی خواهد شد.

بار-گفن در ابتدا اعلام کرد که استیبل کوین با پشتوانه الگوریتمی در ژانویه 2023 در نشست Cardano Summit ماه گذشته راه اندازی خواهد شد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، استیبل کوین در ماه سپتامبر در مراحل نهایی توسعه بود. اوایل این ماه برای آزمایش با عملکرد پیشرفته در دسترس قرار گرفت.

به گفته بار-گفن، تیم باید مطمئن می شد که استیبل کوین با ارتقاء واسیل سازگار است.

علاوه بر این، این پروژه قبلاً دو ممیزی “دقیق” انجام داده است. “تنها چیزی که ما نمی توانیم در آن شکست بخوریم امنیت است… اگر مردم به محصول علاقه مند نباشند… من می توانم با آن زندگی کنم. نمی توانم با ترک آسیب پذیری های امنیتی زندگی کنم… به همین دلیل است که کمی زمان بیشتری می برد.”
ایمان سرمایه گذاران به استیبل کوین های الگوریتمی با سقوط TerraUSD (UST) در ماه می متزلزل شد. چندین پروژه مشابه نیز قبل از Terra زیر آب رفتند، که نشان دهنده یک خطر سیستماتیک است.

پس از انتشار، استیبل کوین Djed در یک دسته از پروتکل های مالی غیرمتمرکز ادغام خواهد شد.

پیش بینی اینکه Djed چقدر موفق خواهد شد، چالش برانگیز است. آردانا، پروژه پیشرو استیبل کوین کاردانو، ماه گذشته به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد. چارلز هاسکینسون، مدیر اجرایی Input Output گفت که از سوی مدیریت این پروژه‌ها، مقصر دانستن کاردانو برای شکست‌هایشان، « مزاحمانه» است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا