اخبار

چارلی لی: MWEB مورد انتظار لایت کوین در 19 می فعال می شود

بنیانگذار لایت کوین تاریخ برنامه ریزی شده برای فعال سازی MWEB را به اشتراک گذاشته است که LTC را به یک سکه حفظ حریم خصوصی دیگر تبدیل می کند، اما یک نکته کوچک وجود دارد.

چارلی لی، بنیانگذار لایت کوین، در توییتر اعلام کرده است که تاریخ مورد انتظار برای فعال شدن ارتقاء مورد انتظار MimbleWimble را اعلام کرده است.

این ارتقاء به فرستندگان LTC این امکان را می دهد که آدرس و مقدار رمزارز خود را پنهان کنند، مشابه روشی که کوین های حریم خصوصی مونرو و زیکش کار می کنند.

با این حال، کل شبکه برای این رویداد آماده نیست.

تاریخ تخمینی فعال‌سازی MWEB، همه ماینرها آماده نیستند

لی تویت کرد که روز و زمان تخمینی فعال‌سازی MimbleWimble (MWEB) 19 می، ساعت 8:30 بعد از ظهر به وقت محلی یا 20 می، ساعت 3:30 بامداد UTC است.

بر اساس توییت وی، جزئیات بیشتر به زودی منتشر می شود. با این حال، او همچنین گفت که همه استخرها و ماینرها به MWEB ارتقا پیدا نکرده اند.

یک هفته پیش، لی همچنین از جامعه لایت‌کوین خواست تا این خبر را به استخرها و استخراج‌کنندگانی که هنوز ارتقاء نداده‌اند منتشر کنند. مگر اینکه ظرف دو روز این کار را انجام دهند، بلوک های LTC نامعتبر را استخراج می کنند.

در 5 می، بنیانگذار در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت که چندین بلوک قبلاً با موفقیت در شبکه آزمایشی استخراج شده است.

ارتقاء MimbleWimble تقریباً سه سال بود که توسعه یافته بود.

یک ماه پیش، به گفته دیوید برکت، یکی از مهندسان فناوری اطلاعات که روی ارتقا و اجرای آتی آن کار می کرد، 75 درصد از ماینرهای LTC در حال آماده سازی برای فعال سازی آینده MWEB بودند.

انتظار می رفت این ارتقا در ارتفاع بلوک 2265984 فعال شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا