صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

بررسی صرافی ByBit : بستری برای ترید مارجین ارزهای دیجیتال

معرفی صرافی بای بیت پلتفرم ترید ارز دیجیتال

ByBit یک صرافی نسبتا جدید ارز دیجیتال است که بر سواپ های دائمی برای بیت کوین و آلت کوین های اصلی متمرکز می باشد. این صرافی تا لوریج ۱۰۰ را ارائه می دهد.

انتخاب  صرافی معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. چندین ملاحظه از جمله ویژگی های پلت فرم ، رابط نمودار ، جفت های تجاری ، هزینه ها ، امنیت و پشتیبانی مشتری وجود دارد.
یکی از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری اهرمی در جهان ، بای بیت است.

در حالی که هدف ما ارائه دقیق و جدیدترین اطلاعات در این بررسی Bybit است ، اما ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که از وب سایت بازدید کرده و با هر تغییری که بعداً رخ دهد ، به روز شوید.

این صرافی نیز مثل دیگر صرافی ها ایران در لیست تحریم هایش قرار دارد. پس برای استفاده از خدمات این صرافی باید از VPS اختصاصی یا از VPN هایی که با هر بار وصل شدن آی پی تغییر نمیکند استفاده نمایید.

صرافی Bybit

ByBit یک بستر معاملاتی ارز رمزنگاری شده با تأکید بر معاملات اهرم  با حداکثر 100 برابر اهرم در جفت های معاملاتی BTC / USD و ETH / USD است. مشتقات تبادل پیشنهادات قرارداد دائمی که به شرح زیر cryptocurrency به قیمت آنی، نه دارایی cryptocurrency به واقعی.

مستقر و مقر اصلی آن در سنگاپور است ، Bybit یک تجارت تجاری ثبت شده در جزایر ویرجین انگلیس است. این پلتفرم از تجار از سراسر جهان از جمله آمریکای شمالی ، اروپا ، روسیه ، ژاپن ، کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی پشتیبانی می کند. تیم بنیانگذار متشکل از متخصصانی از صنعت فارکس ، بانکداری سرمایه گذاری و پذیرندگان اولیه بلاکچین است.

خلاصه مشخصات

نام صرافیBybit
ارزهای پشتیبانی شدهBTC ، ETH ، LTC ، XRP ، BCH ، LINK ، XTZ
دروازه فیاتبله
قدرت لاورجتا 100 برابر
هزینه ترید-0.025% و 0.0075%
هزینه برداشتهزینه شبکه استاندارد
پشتیبانی از سفارشات TP/SLبله
اپلیکیشن موبایلبله

ویژگی های Bybit

بای بیت با ارائه یک پلت فرم نمودار پیشرفته که معامله گران آن را قادر می سازد در معاملات اهرمی شرکت کنند ، خود را از صرافی معاملات سنتی ارزهای رمزنگاری جدا  می کند. جدا از اجازه خرید و فروش با استفاده از BTC ، ETH ، EOS ، XRP یا USDT به عنوان وثیقه ، Bybit ویژگی های زیر را ارائه می دهد.

برنامه موبایل

Bybit یک برنامه عالی تجارت موبایل ارائه می دهد که بسیار بصری ، استفاده آسان و پاسخگو در دستگاه های Android و iOS است. برنامه تلفن همراه شامل تمام ویژگی های معاملاتی ، شاخص ها و ابزارهای موجود در نسخه وب است. معامله گران می توانند به سرعت و به راحتی معاملات انجام دهند ، موقعیت ها را کنترل کرده و ترازها را بررسی کنند.

سود را بگیرید و سفارشات ضرر را متوقف کنید

امکان تنظیم سودهای ضرر و زیان با استفاده از Bybit یک ویژگی عالی است که در همه سیستم عامل های تجارت اهرم در دسترس نیست . معامله گران می توانند  هنگام برنامه ریزی برای معامله و تعدیل ریسک ، با کشیدن سفارشات محدودیت در نمودار ، مدیریت ریسک مناسب را حفظ کنند.

ByBit شرایط احتمالی موسوم به “صندوق بیمه” را حفظ می کند که احتمال تخریب خودکار در صورت تصفیه را کاهش می دهد. اساساً ، این صندوق برای محافظت از معامله گران  درصورتی که صرافی نتواند موقعیتی را به قیمت ورشکستگی یا بهتر از آن تسویه کند ، خدمت می کند.

سرعت تجارت سریع

خطا بدنام سیستم اضافه بار بر BitMEX و خرابی سیستم نا امیدی است که نتایج در معامله گران از دست دادن پول در بسیاری از مبادلات تجارت. ByBit تمرکز زمان بدون سرور را حفظ می کند و 99.99٪ از زمان در دسترس است. موتور تجارت پیشرفته می تواند 100000 تراکنش در ثانیه (TSP) را پردازش کند  که اجازه می دهد سفارشات در زمان های سریع اجرا شوند و از خرابی سیستم جلوگیری کنند.

آیا بای بیت بیخطر است؟

به نظر می رسد Bybit یک پلت فرم تجارت اهرمی امن است که دارای اقدامات امنیتی مانند اقدامات بانکی و روش های عملیاتی برای اطمینان از ایمنی وجوه مشتریان است. مبادله همچنین هرگز بر اساس تحقیقات ما هک نشده و یا به خطر نیفتاده است. ذخیره سازی کیف پول سرد آفلاین ، روند برداشت چند امضا و احراز هویت دو فاکتور نمونه هایی از اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده است.

آیا قانونی است؟

Bybit یک معامله تجاری رمزنگاری قانونی است که توسط Bybit Fintech Limited اداره می شود. این شرکت در سنگاپور مستقر است و در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است. مبادله رمزنگاری در حال حاضر در هیچ کشوری تنظیم نشده است و بنابراین کاربران نیازی به KYC برای تجارت در بای بیت ندارند.

رابط کاربری

برای معامله گران ارز رمزنگاری شده ، رابط نمودار یکی از مهمترین ملاحظات است. اگر با تجارت در  BitMEX یا Binance آشنا باشید ، کاربران رابط نمودار را در bybit دوست دارند که بسیار پیشرفته تر است و با ابزار و ویژگی های تجزیه و تحلیل فنی عالی بارگیری می شود.

هنگامی که برای اولین بار به بای بیت وارد می شوید ، خواهید دید که رابط تجاری Bybit بسیار خوب تنظیم شده است ، از لحاظ بصری با ویژگی های پیشرفته بسیار آسان است. نوار بالایی ایستا است و راهی آسان برای بازگشت به پنجره “تجارت” ، بررسی “دارایی” و یک کشویی “بیشتر” را فراهم می کند که پیوندهایی به تعدادی از راهنماها و سوالات متداول را فراهم می کند.

برای معامله گران فصلی ، در bybit متوجه خواهید شد که نمودارها توسط TradingView هستند که برای نمودارهای روان ، شهودی و تمیز مشهور هستند. معامله گران قادر خواهند بود تا از ابزارها و شاخص های پیشرفته معاملاتی برای بهینه سازی سودآوری و به حداقل رساندن ریسک ، سود و معاملات خود را اصلاح کنند. نمودارهای TradingView طیف گسترده ای از چارچوب ها و ابزارهای زمانی را برای ترسیم خطوط روند ، افزودن شاخص ها و الگوهای نمودار برای زمان بندی کامل معاملات ارائه می دهند.

Bybit دارای یک مجموعه گسترده از شاخص های نمودار است که می تواند به هر نمودار مانند میانگین متحرک ساده ، شاخص مقاومت نسبی (RSI) ، Ichimoku ، بولینگر باند ، میانگین واقعی دامنه ، MACD ، جلد ، تصادفی و بسیاری دیگر اضافه شود …

در مقایسه با سایر مبادلات ، رابط نمودار و ابزار ارائه شده با Bybit استثنایی است و مانند هیچ مبادله دیگری نیست. اگر تاجر تجزیه و تحلیل فنی هستید ، از تجربه صاف نمودار در بای بیت راضی خواهید بود.

سفارشات پیشرفته در Bybit

ByBit یک سیستم سفارش پیشرفته ارائه می دهد که به معامله گران امکان می دهد با یک کلیک از پنجره تایید سفارش با انواع سفارشات مختلف و زمان لازم ، سود خود را متوقف کرده و ضرر را متوقف کنند. این خودش ویژگی بزرگی است. نیازی نیست که دستی برای جلوگیری از ضرر و زیان وارد کنید و سود خود را بگیرید و پنجره ای قبل از اجرای سفارش برای اهداف تجاری نشان می دهد.

سفارشات سود T ake به طور پیش فرض به عنوان یک سفارش در بازار انجام می شود و هزینه دریافت کننده اعمال می شود.

سفارشات موجود عبارتند از: حد منظور ، نظم بازار ، سفارش مشروط که بیشتر معامله گران با آن آشنا خواهد بود. سیستم سفارش ByBit با استفاده از محرکهای مبتنی بر قیمت ، انعطاف و کنترل بیشتری را برای کنترل مناسب ریسک فراهم می کند. همچنین گزینه ای برای کنترل مدت زمان هر سفارش با استفاده از معیارهای زیر وجود دارد:

  • خوب تا لغو
  • فوری یا لغو
  • بکش یا پر کن

قرار دادن روی هر یک از این گزینه ها ، شرح مختصری از نحوه استفاده از گزینه را نشان می دهد یا می توانید به سوالات متداول مراجعه کنید که راهنماهای مفصلی برای دنبال کردن دارند.

مکانیسم قیمت دو گانه

ByBit از مکانیزم قیمت دوتایی استفاده میکند تا از یک محیط تجارت مناسب برای کاربران خود جلوگیری کند و از دستکاری قیمت جلوگیری کند. در جایی که بیشتر صرافی ها از “آخرین قیمت معامله شده” به عنوان عامل انحلال استفاده می کنند ، از طرف دیگر بای بیت از “مارک قیمت” استفاده می کند. در غیر این صورت “قیمت شاخص جهانی نقطه” به عنوان عامل انحلال نامیده می شود.

مکانیسم قیمت دو گانه بای بیت می تواند محافظت در برابر تصفیه های مخرب را افزایش دهد و به این معنی است که برای کسانی که می خواهند با سود کمتری بازار را دستکاری کنند دشوارتر است. این مزیت دیگر استفاده از ByBit است ، جایی که معامله گران رمزنگاری محافظت بیشتری در برابر دستکاری قیمت دارند.

روش های سپرده گذاری

بای بیت با استفاده از انتقال بانکی یا کارت اعتباری روش های واریز ارز فیات را قبول نمی کند. این فقط یک ارز رمزنگاری شده است که سپرده های بیت کوین (BTC) را می پذیرد. کاربران جدید نیاز به خرید بیت کوین با استفاده از  صرافی رمزنگاری معتبر دارند که روش های سپرده گذاری را با استفاده از ارز فیات  (مثلا USD) در ازای بیت کوین می پذیرد.

هزینه های تجارت

کارمزد معاملات بایت در مقایسه با سایر صرافی ها در صنعت معاملات ارزهای رمزپایه رقابتی است و براساس ساختار کارمزد بازار و خریدار است. بسته به نوع سفارش ثبت شده (به عنوان مثال بازار یا سفارش محدود) ، هزینه های بای بیت -0.025 یا 0.075 است.

برای کمک به توضیح هزینه های مختلف تجارت Bybit و زمان اعمال آنها:

  • بازار ساز کسی است که به حد سفارش و یا ماشه مشروط مکان که به کتاب سفارش می رود و می افزاید: تا عمق بازار، صرف نظر از اینکه انتخاب معامله گر برای رفتن طولانی یا کوتاه. این بازرگانان به ایجاد بازار کمک می کنند و از این رو سازندگان بازار معرفی می شوند.
  • بازار یادداشت برداری کسی است که مکان سفارشات بازار هستند که بلافاصله قبل از آنها به کتاب سفارش رفتن و کاهش عمق بازار در نظر گرفتن سفارشات از کتاب سفارش برآورده شده است.

هزینه های واریز و برداشت Bybit

Bybit هزینه ای را برای واریز ارز رمزپایه به صرافی دریافت نمی کند. برای برداشت وجه از بای بیت حداقل هزینه شبکه Bitcoin وجود دارد که با بار شبکه بلاکچین تعیین می شود که به طور معمول حدود 0.0005 BTC است.

صندوق بیمه

برای کاهش خطر ذاتی ناشی از کسری در تسویه قرارداد آتی ByBit صندوق احتیاطی را نگه می دارد که در صورت تصفیه ، امکان حذف خودکار سیستم را کاهش می دهداساساً ، این صندوق برای محافظت از معامله گران خدمت می کند در صورتی که بای بیت نتواند موقعیتی را به قیمت ورشکستگی یا بهتر از آن تصفیه کند.

در این حالت ، بیمه ByBit برای جبران کسری از موجودی استفاده خواهد کرد. برای اطمینان به معامله گران بای بیت ، صرافی موجودی صندوق و همچنین کلیه ورودی ها و خروجی ها را در وب سایت آنها نشان می دهد. هر کسی می تواند آن را در هر زمان مشاهده کند ، اطمینان از یک سیستم بسیار شفاف.

بیمه متقابل

Bybit یک ویژگی بیمه متقابل را معرفی کرده است که ابزاری برای کنترل ریسک در اختیار کاربرانش قرار دارد تا از حرکات نامطلوب بازار جلوگیری کند. اگر کاربری در موقعیت بیمه شده خود ضرر کند (در مدت زمان موثر بیمه)،  کاربر از حساب بیمه متقابل بازپرداخت دریافت می کند.

کاربرانی که افزایش نوسانات بازار را پیش بینی می کنند می توانند به جای دستور توقف ضرر سنتی در موقعیت های کوتاه و کوتاه ، بیمه کنند. این بیمه برای یک بازه زمانی از پیش تعیین شده 2 ساعته ، 12 ساعته یا 48 ساعته ادامه خواهد داشت.

هر تجارت حق بیمه ای را برای حمایت متحمل می شود که به صندوق بیمه متقابل Bybit واریز می شود. اگر بازار برخلاف موقعیت شما حرکت کند ، معاملات محافظت شده توسط بیمه جبران می شود.

تجارت دمو تست نت در Bybit

Bybit از یک تست نت برای کاربرانی استفاده می کند که مایل به تجارت آزمایشی بدون پرداخت ودیعه هستند.این به عنوان یک حساب مجازی از بستر نرم افزاری برای تجارت رمزنگاری با پول جعلی عمل می کند که به دنبال قیمت زنده بیت کوین است. کاربران می توانند به حساب آزمایشی Bybit در testnet.bybit.com دسترسی پیدا کرده و بر روی “ثبت نام” در سمت راست بالای صفحه کلیک کنند.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن است. قبل از اینکه بتوانید معامله کنید ، باید سکه های بیت کوین testnet را از یک شیر آب تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم برای شروع این راهنما را دنبال کنید زیرا ساده ترین فرآیند نیست!

مسابقات

معامله گران باتجربه می توانند در مسابقات ByBit شرکت کنند. رایانه های تجاری رمزنگاری قبلاً در صنعت دیده نشده اند و پیشنهاد جذابی برای پیوستن به بورس نیستند. کاربران بای بیت می توانند برای شروع معاملات در رقابت های تجارت جهانی در سطح جهانی ثبت نام کنند تا   با بهترین معامله گران ارز رمزنگاری شده در جهان ، در یک محیط امن و دوستانه مخلوط شوند.

مسابقه جهانی قبلی بای بیت ، BTC Brawl نامیده می شد که جوایز زیادی از جمله 100 جایزه  بیت کوین را که به شما اهدا می شود ، اهدا می  کند . با ادامه رشد شتابان Bybit ، مسابقات و بازی ها فقط در اندازه و جوایز BTC رشد می کنند.

امنیت

Bybit شامل چندین ویژگی امنیتی برای محافظت از بودجه و اطلاعات کاربران در وب سایت است. هیچ هک و سرقت جدی در بودجه وجود نداشته است که بتوان آن را ناشی از اقدامات امنیتی زیر دانست.

امنیت کیف پول

Bybit بر اساس سیستم کیف پول سرد تعیین گرایانه سلسله مراتبی صنعت ساخته شده است تا کلیه دارایی های دیجیتالی کاربران و سیستم عامل را ذخیره کند. مبالغ هنگفتی از وجوه مشتری در یک کیف پول سخت افزاری آفلاین ذخیره می شود که هر آدرس سپرده اختصاص یافته به کاربران در واقع یک آدرس کیف پول سرد است. در صورت مصالحه در سیستم ، مهاجم هنوز به تمام کلیدهای مورد نیاز برای سرقت وجوه دسترسی کامل ندارد. هیچ کلید خصوصی در هیچ سرور ابری نگهداری نمی شود که خطرات سایبری مانند هکرها را بسیار کاهش می دهد.

برداشت های چند امضاع در Bybit

برداشت های ByBit به فرایند چند امضا نیاز دارند. در صورت عدم مطابقت کلیدهای عمومی ، سیستم بلافاصله خاموش شده و تجارت متوقف می شود. در حالی که برداشت های آفلاین می تواند روند کندتری داشته باشد ، تیم ByBit امنیت را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهد و هنوز هم 3 بار در روز اجازه برداشت دارد.

احراز هویت های دو فاکتور

اقدام امنیتی مهم دیگر  احراز هویت دو فاکتور است . با این وجود این اختیاری است که برای همه بازرگانانی که از ByBit استفاده می کنند توصیه می شود. این بدان معنی است که کاربران برای احراز هویت حساب هنگام ورود به سیستم و برداشت وجه از صرافی ، باید از رمز عبور و تلفن همراه ثبت شده استفاده کنند.

نتیجه گیری

برای  خاتمه بخشیدن به  بررسی Bybit ، این صرافی یک ارز  رمزپایه قابل اعتماد ، مطمئن و قوی است که برای معامله گران مبتدی و باتجربه مناسب است که مایلند در مورد ارزهای دیجیتال با حاشیه بالا ترید کنند.

بای بیت با موفقیت بهترین ارزهای رمزپایه و بازارهای مالی سنتی را با صرافی کاربر پسند ترکیب کرده است. برای معامله گرانی که با معاملات اهرمی راحت هستند  و می خواهند یک پلت فرم معاملات پیشرفته مشتقات با ویژگی ها و ابزارهای نوآورانه داشته باشند ، ByBit یک انتخاب عالی است.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا