اخبار ارزهای دیجیتال

اوج گروه لابی کریپتو استرالیا «بلاک چین» را از نام خود حذف کرد

بلاک چین در حال حاضر شورای اقتصاد دیجیتال استرالیا (DECA) با یک دسته عضویت برای بانک ها است که اکثر آنها صرافی های رمزنگاری را مسدود کرده اند.

برترین نهاد صنعت کریپتو استرالیا، بلاک چین استرالیا، اشاره به این فناوری از نام خود را در تلاش برای جلب تعداد بیشتری از شرکت‌ها و بانک‌های فین‌تک – تغییر نام تجاری خود به عنوان شورای اقتصاد دیجیتال استرالیا (DECA) رد کرده است.

این تغییر نام تجاری همزمان با استعفای مدیرعامل سایمون کالاگان از این نقش انجام می شود و مدیر عامل سابق امی رز گودی به عنوان مدیر عامل افزایش می یابد.

گودی در هفته بلاک چین سیدنی گفت: «در ابتدا تمرکز زیادی روی کسب‌وکارهای دارایی دیجیتال که گروه اصلی بودند، داشتیم، اما به طور قابل توجهی گسترش پیدا کردیم.»

او افزود: «همانطور که صنعت در حال پیشرفت است، ما باید تکامل پیدا کنیم. ما شناسه دیجیتال و هوش مصنوعی داریم، و بدیهی است که وب 3، مشاوران، امنیت سایبری داریم – همه این مشاغل مختلف باید احساس کنند که در انجمن منعکس شده اند.

DECA برای هشت دسته عضویت، از جمله رمزنگاری و وب 3 ، توکن‌سازی، دولت و سازمان‌های خیریه، و پرداخت‌ها و بانکداری برنامه‌ریزی می‌کند.

مسئولیت گسترده‌تر این گروه برای رسیدگی به پرداخت‌ها و شرکت‌های بانکی پس از تشدید شکاف بین بانک‌های کشور و شرکت‌های ارز دیجیتال صورت می‌گیرد.

گودی روی صحنه در هفته بلاک چین سیدنی.

سال گذشته، چهار بانک بزرگ استرالیا – بانک مشترک المنافع، وست‌پک، بانک ملی استرالیا (NAB) و گروه بانکی استرالیا و نیوزیلند (ANZ) – به همراه بانک‌های کوچک‌تری مانند بانک بندیگو، همگی شروع به مسدود کردن برخی از پرداخت‌ها به صرافی‌های رمزنگاری کردند. با استناد به خطر کلاهبرداری

بایننس استرالیا نیز سال گذشته به سرعت از بانک خارج شد، زیرا ارائه دهنده پرداخت Cuscal به شریک پرداخت ارز دیجیتال Zepto دستور داد تا روابط خود را قطع کند . خزانه داری حتی برای هشدار داد که چنین عدم بانکداری “ممکن است کسب و کارها را زیرزمینی کند.”

گودی گفت: «این یکی از دلایل اصلی نیاز به مقررات است.

او اضافه کرد که بانک‌ها باید با ارزهای دیجیتال نیز راحت باشند. ریسک گریزی وجود دارد و آنها باید بررسی های لازم را انجام دهند.»

او افزود: “من نمی گویم کاری که آنها انجام می دهند درست است، اما می فهمم.”

او گفت: «هنگامی که ما آن چارچوب را داشته باشیم، اعتماد به بازار وجود خواهد داشت. ما به این اطمینان نیاز داریم. ما به آن چارچوب نیاز داریم.»

در ماه سپتامبر، کمیته قانون‌گذاری اقتصاد سنا لایحه 2023 تنظیم‌کننده دارایی‌های دیجیتال (مقررات بازار) را رد کرد و در عوض به دولت توصیه کرد «به مشورت با صنعت در مورد توسعه مقررات دارایی‌های دیجیتال مناسب برای هدف ادامه دهد».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا