اخبار

آدرس های کیف پول بیت کوین ایجاد شده در نوامبر به 1 میلیون رسید

خرده‌فروشی می‌تواند در گوشه و کنار باشد: آدرس‌های کیف پول بیت‌کوین در ماه نوامبر تقریباً ۱ میلیون افزایش یافت.

آیا سرمایه گذاران خرد می توانند به بیت کوین ( BTC ) برگردند ؟ در نشانه‌های تشویقی برای صعودی سال 2022 ، داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که 913000 آدرس بیت‌کوین جدید از نوامبر تا آغاز دسامبر امسال اضافه شده است.

کالج On-Chain، تحلیلگر زنجیره ای، در یک موهبت برای BTC، داده های روشنگری را در مورد پذیرش خرده فروشی و آغاز بالقوه روندهای پذیرش گسترده تر به اشتراک گذاشت. نکته کلیدی برای پایان سال این است که بیش از 1 میلیون ورودی جدید در ماه نوامبر به شبکه بیت کوین پیوستند.

علیرغم اقدام نزولی قیمت در کوتاه مدت، سیل توییتر نشان می دهد که چشم انداز کلان برای BTC همچنان سالم است. طبق نمودار، از ژوئن 2020 تا دسامبر 2021، تعداد آدرس های کیف پول با موجودی بیشتر از صفر از 30 میلیون کیف به فاصله لمسی 40 میلیونی افزایش یافته است.

Glassnode متریک تعادل غیر صفر را به عنوان تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که دارای مقدار مثبت (غیر صفر) سکه هستند، توصیف می‌کند. هنگامی که این تعداد افزایش می یابد، کاربران جدید وارد شبکه بیت کوین می شوند .

هنگامی که روند رو به پایین است، همانطور که در خط نارنجی روی نمودار از ماه می تا جولای امسال مشاهده می شود، کاربران را نشان می دهد که کیف پول خود را به صفر می رسانند . با استنباط، سقوط آدرس های کیف پول یک شاخص اقدام قیمت نزولی است.

با توجه به ورودی‌های جدید نوامبر، دو سوال مطرح می‌شود: آیا این فقط یک چیز دور از ذهن بود که پس از اینکه اخیراً به بالاترین حد خود رسیده بود، توسط هیجان ایجاد شده بود؟ آیا این شروع یک روند گسترده تر بود؟

مایه دلگرمی است که فکر کنیم با شکرگزاری، جشن‌های جشن و ترس Omicron در نوامبر و دسامبر، سرمایه‌گذاران بالقوه فرصت بیشتری برای تحقیق درباره بیت‌کوین و سرمایه‌گذاری بالقوه دارند.

گزارش در ماه دسامبر این ادعا را تأیید می کند ، زیرا موجودی کیف پول هایی که دارای 1 بیت کوین یا کمتر هستند – معمولاً سرمایه گذاران مقیاس کوچک را نشان می دهد – به بالاترین حد خود از مارس 2020 رسیده است.

با این حال، در مورد آینده خرده فروشی یک نکته احتیاط وجود دارد. ویلیام کلمنته، که اغلب در کوین تلگراف و یک تحلیلگر BTC به آن اشاره می شود، مجموعه ای از نمودارها را با این پیام در توییتر منتشر کرد که «علاقه خرده فروشی به بیت کوین از بهار تقریباً از بین رفته است».

شواهد بیشتری از خرده فروشی مورد نیاز است. در حالی که در ماه اکتبر به طور گسترده گزارش شد که موسسات به جای طلا ، بیت کوین می خرند ، داده های جستجوی Google Trends برای “Bitcoin” یک چهارم آن چیزی است که در اوج دسامبر 2017 بود. بدیهی است که شیدایی خرده‌فروشی راه‌هایی دور از ذهن است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا