اخبار

بیت کوین با توجه به این دو معیار نشانه هایی از نزول را نشان می دهد

فروش اخیر باعث افزایش روند نزولی کوتاه مدت بیت کوین شده است.

بیت کوین (BTC) همچنان نزدیک به 30000 دلار معامله می شود که پایین ترین محدوده قیمتی یک سال را نشان می دهد. با وجود شرایط فروش بیش از حد در نمودار قیمت، فروش اخیر روند نزولی کوتاه مدت بیت کوین را افزایش داده است.

در زمان انتشار، BTC با 1.67 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته و 1.86 درصد کاهش در هفت روز گذشته، با 29842 دلار معامله می‌شد. با توجه به CoinMarketCap ، ارزش کل بازار کریپتو در زمان نگارش مقاله با 1.48 درصد کاهش به 1.29 تریلیون دلار رسیده است. از آنجایی که بیت کوین به زیر 30 هزار دلار ادامه می دهد، این دو معیار ممکن است نشان دهند که بیت کوین ممکن است به پایین ترین سطح خود نزدیک شود.

شاخص ترس و طمع کریپتو به سطوح مارس 2020 می رسد

با وجود جهش کوتاه مدت دیروز، بازار ارزهای دیجیتال از اوج خود پایین می ماند. در میان ترس رایج در بازار ارزهای دیجیتال، شاخص ترس و طمع ارز رمزنگاری شده دیروز به 8 سقوط کرد که نشان دهنده سطوح وحشتناک “ترس شدید” است.

شاخص ترس و طمع: Alternative.me

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر رمزارز، شاخص ترس و طمع کریپتو به پایین ترین سطح خود در نزدیک به دو سال گذشته رسیده است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که قرائت های حاضر نیز همان احساسات بازار را در مورد بیت کوین در جریان کشتار بازار در ماه مارس نشان می دهد. بیت کوین در مارس 2020 نزدیک به 3800 دلار سقوط کرد و سپس صعود مثبت را از سر گرفت.

«ترس شدید» کنونی ممکن است خریدارانی را که منتظر شرایط فروش بیش از حد شدید برای خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال در درازمدت بوده اند، جذب کند. در زمان نگارش این مقاله، شاخص اندکی بهبود یافته و به عدد 12 رسیده بود.

دست های ضعیف می لرزند

بر اساس پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment ، آدرس‌های بی‌کار بیت‌کوین در هفته گذشته فعال‌تر شده‌اند که منجر به افزایش سن مصرف شده است. به طور معمول، هنگامی که افزایش مصرف سن در طول کاهش قیمت رخ می دهد، این نتیجه می گیرد که دست های ضعیف در حال خروج از موقعیت هستند.

سن توکن مصرف شده همچنان یک شاخص ثابت برای مشاهده تغییر جهت قیمت در میان مدت و بلند مدت است. این متریک Santiment تعداد توکن‌هایی که آدرس‌ها را تغییر می‌دهند ضربدر زمان از آخرین جابجایی آنها است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید