اخبار

بیت کوین با افت قیمت به زیر 43 هزار دلار به مرحله پایانی مرگ خود نزدیک میشود

بیت کوین با تکمیل صلیب مرگ خود به زیر 43000 دلار سقوط می کند.

همانطور که در نمودار TradingView مشاهده می شود ، بیت کوین در حال رسیدن به پایان مراحل مرگ خود است. قیمت بیت کوین پس از نزول به 42325 دلار در 13 ژانویه در حال حاضر با 42631 دلار معامله می شود.

لارک دیویس ، تحلیلگر رمزارز ، قبلاً نشان داد که هشت تلاقی مرگ در تاریخ BTC وجود داشته است که از این تعداد چهار مورد پایین ترین سطح را نشان می دهند در حالی که چهار مورد قبل از فروش بین 30 تا 65 درصد بوده است.

آخرین باری که بیت کوین صلیب مرگ را چاپ کرد در ژوئن 2021 بود، چند روز قبل از اینکه به پایین ترین سطح خود یعنی 28800 دلار برسد. بیت کوین در نهایت در ماه بعد دوباره شتاب گرفت و با چاپ صلیب طلایی در اواسط سپتامبر به پایان رسید. صلیب طلایی برعکس صلیب مرگ است، به این معنی که MA 50 از MA 200 بالاتر می رود.

نمودار روزانه BTC/USD، منبع: TradingView

متقاطع‌های میانگین متحرک را نمی‌توان به‌عنوان شاخص‌های مستقل مورد استفاده قرار داد، زیرا آنها بر اساس داده‌های عقب مانده هستند و از این رو، شاخص‌های عقب مانده هستند. بازار اغلب بیش از حد فروش می شود و در زمان تایید کراس اوور، مانند ژوئن 2021 و اواخر مارس 2020، قرار است دوباره به بازار عرضه شود.

مدیر عامل بانک سوئیس SEBA، آقای Guido Buehler اظهار داشت که مدل های ارزیابی داخلی پیش بینی می کنند بیت کوین در سال 2022 به 75000 دلار خواهد رسید. مدیر عامل بانک SEBA اظهار داشت که سرمایه گذاران نهادی در افزایش قیمت بیت کوین در سال 2022 کمک خواهند کرد.

اخبار مثبت در افق

در ابتدای سال، رئیس‌جمهور السالوادور پیش‌بینی‌های جسورانه‌ای برای بیت‌کوین در سال 2022 انجام داد و پیش‌بینی کرد که یک افزایش قیمت بزرگ و یک «سورپرایز بزرگ» برای دارایی اصلی باشد.

رئیس جمهور بوکل پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در 12 ماه آینده بیش از دو برابر خواهد شد و به 100000 دلار خواهد رسید. او همچنین پیش‌بینی کرد که دو کشور دیگر از السالوادور پیروی کنند و بیت کوین را به عنوان ارز قانونی بپذیرند.

تنها با گذشت 14 روز از سال 2022، نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد تونگا، یک کشور پلینزی در جزایر اقیانوس آرام، ممکن است دومین کشوری باشد که بیت کوین را پس از رهبری السالوادور می پذیرد. لرد Fusitu’a، یکی از اعضای سابق پارلمان تونگا، در یک سری توییت، یک طرح پنج ماده ای را برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در تونگا منتشر کرد.

به گفته نماینده سابق مجلس، این ممکن است در ماه نوامبر رخ دهد. Lord Fusitu’a همچنین بیان می کند که لایحه مناقصه قانونی تونگا الگوبرداری شده و تقریباً شبیه به السالوادور خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا