اخبار

مدیر عامل بانک سوئیس: بیت کوین ممکن است در سال 2022 در مدل های ارزش گذاری داخلی به 75000 دلار برسد

مدیر عامل بانک سوئیس می گوید مدل های ارزش گذاری داخلی بیت کوین را در سال 2022 به 75000 دلار افزایش می دهد.

مدیر عامل بانک سوئیس SEBA با نام Guido Buehler می‌گوید که مدل‌های شرکت او افزایش قیمت بیت‌کوین را به 75000 دلار در سال 2022 نشان می‌دهد. بیت‌کوین در حال حاضر در زمان انتشار با 43113 دلار معامله می‌شود، پس از بازگشت از پایین‌ترین سطح قبلی یعنی 39650 دلار. بیت کوین نسبت به بالاترین سطح تاریخ 69000 دلاری که در 10 نوامبر 2021 به دست آورده بود، 37.49 درصد کاهش داشت.

مدیرعامل به CNBC در Crypto گفت: “ما معتقدیم قیمت در حال افزایش است، مدل های ارزش گذاری داخلی ما قیمتی را در حال حاضر بین 50000 تا 75000 دلار نشان می دهد، من کاملا مطمئن هستم که این سطح را خواهیم دید. سوال همیشه زمان بندی است.” کنفرانس مالی روز چهارشنبه در سوئیس.

مدیر عامل بانک SEBA در پاسخ به این سوال که چه چیزی ممکن است باعث افزایش قیمت بیت کوین شود، می گوید سرمایه گذاران نهادی به افزایش قیمت بیت کوین در سال 2022 کمک خواهند کرد.

او گفت: «پول نهادی احتمالاً قیمت را بالا خواهد برد. “ما به عنوان یک بانک کاملاً تنظیم شده کار می کنیم. ما دارایی هایی داریم که به دنبال زمان مناسب برای سرمایه گذاری هستند.”

مدیرعامل بر این باور است که بیت کوین می تواند بالاترین قیمت 69000 دلاری را دوباره آزمایش کند، اما تاکید می کند که نوسانات همچنان بالا خواهد بود.

تحلیلگران به تغییر قیمت بیت کوین اشاره می کنند

ویل کلمنته ، تحلیلگر رمزارز خاطرنشان می‌کند: «بیت‌کوین در حال ورود به منطقه خرید در جریان سکون است. این سیگنال پایین تنها 5 بار در تاریخ بیت کوین چشمک زده است.

Dormancy در این زمینه، میانگین تعداد روزهایی را که هر سکه معامله می‌شود، خاموش می‌ماند و حرکت نمی‌کند، توصیف می‌کند. هر چه مدت زمان Dormancy بیشتر باشد، به طور متوسط ​​سکه های معامله شده در آن روز قدیمی تر هستند و دست های قدیمی بیت کوین های خود را در گردش آزاد می کنند.

با کاهش فشار نزولی، BTC/USD برای توجیه کندل سنجاقک صعودی Doji که در نمودار روزانه در 10 ژانویه شکل گرفت، برای یک روز سبز فشار می آورد.

به نظر کارشناسان بازار به نظر می رسد که بیت کوین به کف رسیده است و این مناطقی هستند که یک کندل با دم بلند سیگنال پشتیبانی می کند.

به طور کلی، به نظر می‌رسد بیت‌کوین دقیقاً بالای منطقه 43 هزار دلاری قرار گرفته است و لحن صعودی خود را حفظ می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا