اخبار

شبکه بیت کوین تقویت می شود و سختی استخراج سقف 31.251T را ثبت می کند

آخرین سختی شبکه بیت کوین در تمام دوران، ارائه بیش از 50 درصد از نرخ هش را برای بازیگران بد تقریباً غیرممکن می کند.

شبکه بیت‌کوین ( BTC ) با فاصله گرفتن از نگرانی‌های مربوط به حملات برنامه‌ریزی‌شده به بلاک چین، بالاترین میزان دشواری استخراج را در تاریخ 31.251 تریلیون ایجاد کرد که برای اولین بار در تاریخ از مرز 30 تریلیون گذشت.

خالق بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو ، امنیت شبکه بیت کوین را از طریق شبکه غیرمتمرکز استخراج کنندگان بیت کوین که وظیفه تایید مشروعیت تراکنش ها و ضرب بلوک های جدید را بر عهده دارند، تضمین کرد.

با توجه به حمایت گسترده جامعه – از توسعه دهندگان گرفته تا هدلرها تا معامله گران و ماینرها – که بیش از 13 سال طول می کشد ، شبکه BTC شاهد یک صعود تاریخی 10 ماهه بود زیرا به سختی استخراج 31.251 تریلیون رسید.

مشکل شبکه بیت کوین منبع: Blockchain.com

دشواری استخراج از اکوسیستم بیت کوین در برابر حملات شبکه ای مانند هزینه های مضاعف محافظت می کند، که در آن بازیگران بد سعی می کنند تراکنش های تایید شده را روی بلاک چین BTC معکوس کنند. دشواری بیشتر استخراج، قدرت محاسباتی بالاتری را از ماینرها برای تأیید تراکنش ها از طریق شبکه بیت کوین می طلبد.

در نتیجه، آخرین مشکل شبکه بیت کوین ATH، ارائه بیش از 50 درصد از نرخ هش را برای بازیگران بد تقریباً غیرممکن می‌کند. طبق گزارش blockchain.com، شبکه BTC در زمان نگارش این مقاله 220.436 میلیون تراهش در ثانیه (TH/s) درخواست می کند.

نرخ هش کل بیت کوین منبع: Blockchain.com

علی‌رغم نگرانی‌های جامعه کریپتو در رابطه با حملات هدفمند مداوم و بازار نزولی فعال ، BTC همچنان خود را به عنوان انعطاف‌پذیرترین شبکه بلاک چین نشان می‌دهد.

طبق گزارش ها، حدود 1.4 میلیارد دلار بیت کوین از کیف پولی که به محافظت بنیاد لونا (LFG) بسته شده بود منتقل شد، زیرا جامعه قصد خود را برای “دفاع فعالانه از ثبات UST peg [و] اقتصاد گسترده تر Terra” اعلام کرد.

اکوسیستم توکن‌های Terra تحت تأثیر قرار گرفت زیرا استیبل کوین UST در عرض چند روز از ارزش 1 دلاری اولیه خود به نزدیک به 0 دلار کاهش یافت و باعث ایجاد غوغا در بین سرمایه‌گذاران LUNA و UST شد.

در حالی که دو کوون، بنیانگذار Terra، سقوط بازار را به حمله هماهنگ علیه پروتکل نسبت داد ، برنامه‌های فعلی برای احیای اکوسیستم‌های UST و LUNA شامل خرید و توزیع مجدد BTC بر اساس نیاز است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید