اخبار

ممکن است استخراج بیت کوین در نیویورک ممنوع شود، دلیل آن چیست؟

ایالت نیویورک یک قدم به محدود کردن فناوری استخراج اثبات کار نزدیک‌تر می‌شود.

نیویورک ممکن است اولین ایالت ایالات متحده باشد که به دلیل نگرانی های زیست محیطی، استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع می کند. با این حال، تحلیلگران و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال فکر می کنند که ردپای کربن استخراج بیت کوین (BTC) به شدت بیش از حد برآورد شده است.

استخراج بیت کوین در نیویورک ممکن است در زمان قرض گرفته شده باشد

به گفته مک کنزی سیگالوس از CNBC، سنای ایالت نیویورک لایحه ای را تصویب کرد که شامل ممنوعیت دو ساله برخی از عملیات استخراج اثبات کار (PoW) ارزهای دیجیتال است.

منبع: توییتر

اگر توسط فرماندار Kathy Hochul امضا شود، شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال از تمدید تجهیزات ماینینگ موجود و افزودن دکل‌های جدید جلوگیری می‌کند، مگر اینکه 100% از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده کنند. همچنین، یک مهلت دو ساله برای راه اندازی مزارع جدید استخراج کریپتو اعمال خواهد شد.

طبق گفته قانونگذاران، این امر وابستگی اقتصاد نیویورک را به نیروگاه هایی که سوخت های فسیلی می سوزانند کاهش می دهد و در نتیجه انتشار کل کربن را محدود می کند.

این ابتکار با قانون رهبری آب و هوا و حفاظت از جامعه مطابقت دارد که ایالت نیویورک را ملزم می کند تا سال 2050 انتشار گازهای گلخانه ای را تا 85 درصد کاهش دهد.

خروج یکی دیگر از ماینرهای کریپتو؟

CNBC تأکید می کند که کارآفرینان سنگین وزن ارزهای دیجیتال و برخی کارشناسان قبلاً از ممنوعیت احتمالی استخراج بیت کوین (BTC) انتقاد کرده اند. Perianne Boring، بنیانگذار و رئیس اتاق تجارت دیجیتال، ادعا می کند که برای اقتصاد ایالات متحده به عنوان یک کل خطرناک است:

این یک شکست قابل توجه برای دولت است و آینده آن را به عنوان یک رهبر در فناوری و خدمات مالی جهانی خفه خواهد کرد. مهمتر از آن، این تصمیم مشاغل حیاتی اتحادیه را حذف می کند و دسترسی مالی به بسیاری از جمعیت های تحت بانک ساکن در ایالت امپراتوری را از بین می برد.

همانطور که گزارش شد، ایالات متحده اصلی ترین مقصد مهاجرت کسب و کارهای استخراج در میان سرکوب ارزهای دیجیتال توسط چین بود.

آماندو فابیانو از Galaxy Digital به CNBC گفت: از آنجایی که نیویورک اولین ایالتی خواهد بود که چنین اقدامات سختگیرانه ضد بیت کوینی را اعمال می کند، ممکن است یک “سابقه بد” برای سایر ایالت ها و مناطق ایجاد کند.

همچنین، خودی های صنعت در مورد “اثر دومینو” هشدار می دهند که ممنوعیت استخراج معدن توسط ایالات متحده قطعا نرخ بیکاری را افزایش می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا