اخبار

بزرگترین اپراتور خودپرداز بیت کوین دپو عمومی خواهد شد

یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خودپرداز ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی، بیت کوین دپو (Bitcoin Depot)، قصد دارد سهام خود را در سه ماهه اول سال 2023 در نزدک فهرست کند.

بیت کوین دیپو، یک ارائه دهنده عمده خودپرداز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، در حال برنامه ریزی برای عرضه عمومی از طریق ادغام با یک شرکت خرید ویژه (SPAC) است.

این شرکت روز پنجشنبه رسما اعلام کرد که دپو بیت کوین مستقر در آتلانتا به توافقی قطعی برای مرج با SPAC GSR II Meteora (GSRM) در یک معامله 885 میلیون دلاری دست یافته است تا سهامی عام شود.

این ترکیب تجاری منجر به تبدیل شدن بیت‌کوین دپو به یک شرکت سهامی عام می‌شود، زیرا شرکت ترکیبی – که بیت کوین دپو نامیده می‌شود – در نزدک تحت نماد جدید BTM معامله می‌کند.

مرج به اتفاق آرا توسط تیم رهبری بیت کوین دپو و هیئت مدیره GSRM تایید شده است و انتظار می‌رود تا سه ماهه اول سال 2023 بسته شود.

گزارش شده است که GSR II Meteora SPAC حدود 320 میلیون دلار دارد که انبار بیت کوین می تواند از آن برای رشد استفاده کند، اگرچه سرمایه گذاران SPAC می توانند قبل از انجام مرج پول خود را برداشت کنند. دپو بیت کوین می تواند با یک دور سرمایه گذاری که همزمان با معامله ادغام بسته می شود، ادامه دهد.

گاس گارسیا، مدیر عامل GSRM و بانکدار سابق SPAC در بانک آمریکا، گفت که به دلیل رشد مداوم شرکت، به گزینه های تامین مالی بیت کوین دیپو اطمینان دارد.

او خاطرنشان کرد: «با ردپای قابل توجه BTM، روابط استراتژیک کلیدی و برنامه تلفن همراه غنی از ویژگی، ما معتقدیم که انبار بیت کوین موقعیت خوبی برای استفاده از بازار بسیار پراکنده BTM در داخل و خارج از کشور دارد.

بیت کوین دپو که در سال 2016 تأسیس شد، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خودپرداز ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی است که بیش از 7000 مکان کیوسک را اداره می کند. به گفته مدیرعامل براندون مینتز، این شرکت علیرغم ادامه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، به رشد خود ادامه داده است، که نشان دهنده افزایش تعداد موارد استفاده از پرداخت‌های مشابه رمزنگاری و انتقال پول در سطح جهانی است.

او گفت: «ما در حال حاضر بدون توجه به بازار، عملکرد فوق‌العاده‌ای داریم. مینتز همچنین خاطرنشان کرد که دپو بیت کوین قصد دارد پس از عرضه عمومی، خریدهای خود را دنبال کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا