اخبار

بیت کوین به طور بالقوه می تواند از اینجا به 8000 دلار برسد: اسکات ماینرد از گوگنهایم

مدیر عامل جهانی Guggenheim Partners معتقد است که بیت کوین با توجه به وضعیت فعلی بازار راه طولانی تا سقوط دارد. اسکات مینرد ، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی در Guggenheim Partners، امروز با یکی از مجریان CNBC Squawk Box در داووس به اشتراک گذاشته است که او معتقد است که بیت کوین به طور بالقوه می تواند بیشتر سقوط کند، در صورتی که به طور قابل توجهی به زیر منطقه 30000 دلار برسد.

ما جای منفی بیشتری داریم

ماینرد معتقد است که اگر بیت کوین به طور قابل توجهی به زیر 30000 دلار برسد، کف نهایی آن به 8000 دلار خواهد رسید. بنابراین، او می‌افزاید، «ما فضای بیشتری برای نزول داریم»، به‌ویژه با توجه به اینکه فدرال رزرو در حال حاضر در تلاش برای مهار تورم، اقدامات محدودکننده‌ای را بر اقتصاد اعمال می‌کند.

این غم انگیز است، ماینرد اشاره کرد که این اتفاق برای BTC رخ می دهد علیرغم اینکه فاکتورهای فنی آن بهتر از هر رمزارز دیگری در بازار است.

منبع: توییتر

بیت کوین، اتریوم بازمانده خواهند بود اما آنها بازیکنان غالب نیستند

ماینرد اظهار داشت که اکثر ارزهای رمزنگاری شده “ارز نیستند، آنها آشغال هستند.” با این حال، او معتقد است که در بازاری با 19000 سکه، بازمانده هایی وجود خواهد داشت، زیرا رمزارز آینده است.

به گفته ماینرد، این بازماندگان ممکن است بیت کوین و اتریوم باشند. با این حال، او معتقد نیست که این دو دارایی (یا هر سکه دیگری که اخیراً مورد علاقه قرار گرفته است، مانند سولانا) بازیکنان غالب باشند. به گفته مدیر ارشد فناوری Guggenheim، او هنوز هیچ بازیکن غالبی را در رمزارز ندیده است.

ماینرد بازار کنونی کریپتو را با رونق دات کام در اواخر دهه نود مقایسه کرد – یک استعاره محبوب – و گفت که در آن زمان یاهو یکی از رهبران بود. با این حال، پیش بینی ظهور و موفقیت آمازون و گوگل غیرممکن بود.

هنوز نمونه اولیه درستی وجود ندارد

اساساً او معتقد است که نمونه اولیه رمزنگاری مناسب هنوز ایجاد نشده است. ممکن است چیزی متفاوت از بیت کوین و/یا اتریوم باشد که برنده نهایی در آینده خواهد بود.

برای اینکه یک ارز دیجیتال مناسب و واقعی وجود داشته باشد، باید دارای سه معیار باشد: ذخیره ارزش، وسیله مبادله و واحد حساب. ماینرد معتقد است که اکثر رمزارزهای موجود نمی توانند حتی یکی از این معیارها را برآورده کنند.

در این رابطه، او از استیبل کوین ها به عنوان یک آزمایش جالب یاد کرد. اما به عقیده او، در آینده ممکن است یک فناوری جدید ظهور کند و یک اکوسیستم مبتنی بر آن باشد تا مردم احساس راحتی کنند که از آن برای تراکنش ها و به عنوان ذخیره ارزش استفاده کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا