اخبار

قیمت بیت کوین (BTC) سال ها به طور باورنکردنی با این سهام مرتبط بود

کالب فرانزن، تحلیلگر و معامله گر برتر، از یک سهام فهرست شده در نزدک رونمایی کرد که هرگز همبستگی خود را با قیمت بیت کوین (BTC) از دست نداد.

کالب فرانزن، محقق ارزهای دیجیتال و سهام و استراتژیست ارشد بازار در Cubic Analytics، نمودار جالبی را با دنبال کنندگان توییتر خود به اشتراک می گذارد. سهامی در نزدک وجود دارد که برای حداقل شش سال همبستگی مثبتی با قیمت بیت کوین (BTC) حفظ کرده است.

کالب فرانزن، تحلیلگر گفت بیت کوین سال ها با فناوری میکرون (NASDAQ: MU) مرتبط است

فرانزن در تاپیک توییتری خود، پویایی قیمت بیت کوین و میکرون تکنولوژی (MU) را نشان می دهد، سهام شرکت “محصولات حافظه” مستقر در ایالات متحده که در سال 1978 راه اندازی شد.

میکرون تکنولوژی که مقر آن در آیداهو است، حافظه کامپیوتر و راه‌حل‌های ذخیره‌سازی داده‌های رایانه، از جمله حافظه با دسترسی تصادفی پویا، حافظه فلش و درایوهای فلش USB را ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 1984 از طریق یک IPO عمومی شد. تا سال 2022، تعداد کارکنان آن از 48000 نفر فراتر رفت.

به طور معمول، عملکرد سهام MU کمی عقب تر از نرخ های بزرگترین ارز دیجیتال است: در ژوئن 2018 و در ژانویه 2022 تاپ های ماکرو را چاپ کرد.

در طرح فرانزن، هر دو نمودار در مقیاس های لگاریتمی نمایش داده می شوند. به نظر می رسد که همبستگی مثبت بین MU و BTC با گذشت زمان قوی تر و قوی تر می شود.

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، همبستگی بین قیمت بیت کوین (BTC) و سهام نزدک در سال 2022 افزایش یافت. تحلیلگران ادعا می کنند که این واقعیت ممکن است روایت “طلای دیجیتال” را در مورد سکه نارنجی خراب کند.

چرا این مهم است؟

فرانزن توضیح داد که معامله گران می توانند از این همبستگی سود ببرند. به عنوان مثال، یک ابزار دیگر برای بهبود مدیریت ریسک با تخصیص مجدد دارایی‌ها در پرتفوی خود به آنها می‌دهد:

سرمایه‌گذاران بیت‌کوین می‌توانند با کوتاه کردن MU یا صنعت نیمه‌رساناهای گسترده‌تر، بدون نیاز به کاهش موقعیت BTC خود، از قرار گرفتن در معرض BTC محافظت کنند.

همچنین، این وابستگی می تواند در ارزیابی مجدد این یا آن سیگنال کلان برای قیمت بیت کوین (BTC) مفید باشد. در بحث با شکاکان ارزهای دیجیتال، از همبستگی BTC/MU می توان برای اثبات بلوغ صنعت دارایی دیجیتال نوپا استفاده کرد.

از زمان انتشار، بیت کوین (BTC) با قیمت 21700 دلار در حال تغییر است: به دلیل سرکوب قانونی سهام در ایالات متحده، قیمت آن 7 درصد از بالاترین سطح محلی خود کاهش یافت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا