اخبار

موجودی بیت کوین در صرافی ها سقوط می کند

دیپ از شکایت های قانونی علیه بایننس و کوین بیس پیروی می کند.

بر اساس داده های شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین گلس‌نود ، مقدار بیت کوین در صرافی های ارزهای دیجیتال به تازگی به پایین ترین حد سه ماه اخیر رسیده است. موجودی بیت کوین در صرافی ها به 2,281,978.198 BTC کاهش یافت که کمی کمتر از پایین ترین سطح قبلی 2,282,204.204 BTC مشاهده شده در 17 ژوئن بود.

این نشان دهنده کاهش قابل توجه ذخایر در بورس است و می تواند نشانه ای از عدم اطمینان فزاینده در بین سرمایه گذاران به دنبال اقدامات نظارتی اخیر علیه برخی از بازیگران اصلی در فضای کریپتو باشد.

این سقوط در بحبوحه مشکلات نظارتی برای بایننس و کوین بیس، دو بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان، رخ می‌دهد. هر دو پلتفرم با شکایت‌هایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مواجه شده‌اند، که بررسی دقیق‌تر بر بازار ارزهای دیجیتال با نظارت ضعیف را افزایش داده است.

به نظر می‌رسد که این شکایت‌ها باعث ایجاد نگرانی در بین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال شده است و باعث تغییر ذخایر بیت‌کوین از صرافی‌ها شده و به طور بالقوه به کیف‌پول‌های خصوصی برای حفظ امنیت تبدیل شده است.

در سایر معیارهای کلیدی، جریان روزانه مبادلات زنجیره ای شاهد خروج خالص بیت کوین به مبلغ 56.3 میلیون دلار بود. این بیشتر این ایده را تقویت می کند که سرمایه گذاران با توجه به فشارهای نظارتی محتاط تر شوند. یک جریان خالص خروجی نشان می‌دهد که بیت‌کوین بیشتری از مبادلات خارج می‌شود تا به آن‌ها، احتمالاً نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند در میان آشفتگی‌های جاری، دارایی‌های خود را خودشان نگه دارند.

علاوه بر کاهش موجودی صرافی ها، میزان عرضه بیت کوین که آخرین بار بین یک تا دو سال پیش فعال بود به 2,582,043.952 بیت کوین به بالاترین سطح یک ماهه رسید.

علاوه بر این، درصد عرضه بیت کوین آخرین فعال بیش از دو سال پیش به بالاترین سطح تاریخ 55.542 درصد رسید. این نشان می‌دهد که بخش قابل‌توجهی از عرضه کل بیت‌کوین برای دوره‌ای قابل‌توجهی خاموش مانده است، که به طور بالقوه نشان‌دهنده افزایش دارندگان در مقایسه با معامله‌گران است، روندی که اغلب با احساسات صعودی‌تر در بلندمدت مرتبط است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا