اخبار

قیمت بیت کوین و اتریوم با انتشار نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت

بازار کریپتو با اخبار خوب “بد” دوباره 1 تریلیون دلار افزایش یافت زیرا ممکن است روند صعودی در جریان باشد.

دو ارز دیجیتال بزرگ، بیت کوین و اتریوم، پس از گزارش ضعیف بیکاری امروز در ایالات متحده افزایش یافتند. در همان زمان، کل سرمایه بازار کریپتو بار دیگر به مرز بسیار مهم 1 تریلیون دلار رسیده است.

با وجود افزایش بیکاری، قیمت BTC تقریباً 5٪ افزایش یافت در حالی که قیمت ETH 8.5٪ افزایش یافت. به نظر می رسد که با بدتر شدن اقتصاد، انتظار می رود دو دارایی اصلی پرریسک ترین بازار مالی کاهش یابد، اما سرمایه گذاران بار دیگر شاهد پارادوکس اخبار خوب “بد” بوده اند.

بر اساس روایت ثابت شده، این فرضیه مثبت ناشی از این فرض است که برای فدرال رزرو ایالات متحده، افزایش بیکاری می تواند استدلالی برای تجدید نظر در سیاست پولی جنگ طلبانه آن و کاهش سرعت افزایش نرخ فدرال رزرو باشد. با این حال، روند کاهش رشد زمانی وجود دارد که تمرکز رگولاتور به اوج افزایش نرخ بهره می‌رود که از سخنرانی دیروز جروم پاول، رئیس فدرال رزرو پیروی می‌کند.

پیوندهای سنتی بازار کریپتو

به نظر می‌رسد با ادامه روند نهادینه‌سازی آن، افسوس خوردن از اینکه بازار کریپتو به امور مالی سنتی گره خورده است، اتلاف وقت است. بنابراین، طبق آخرین گزارش نتایج مالی از صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال ایالات متحده، کوین بیس، 83.6 درصد از کل حجم معاملات این صرافی را سرمایه گذاران نهادی تشکیل می دهند، علی رغم کاهش 58 میلیارد دلاری.

با بازگشت به مبحث بیت کوین و اتریوم، ذکر این نکته نیز ضروری است که آلتکوین دقیقاً پس از یک سال توانست از نظر حجم معاملات در کوین بیس دوباره سکه اصلی بازار را پشت سر بگذارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا