صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

معرفی صرافی بیت بای ؛ نقد و بررسی کامل صرافی Bitbuy

در این بررسی از صرافی بیت بای (Bitbuy) نگاهی به این صرافی ارزهای دیجیتال با اندازه متوسط ​​در کانادا خواهیم داشت.

آنها یک راه ساده و موثر برای کاربران کانادایی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال با CAD خود ارائه می دهند. در اصطلاح جامعه ارزهای دیجیتال، Bitbuy یک “دروازه فیات” برای دسترسی به تعدادی از محبوب ترین سکه ها است.

با این حال، آیا صرافی بیت بای می تواند در یک بازار رقابتی فزاینده متمایز شود؟ آیا باید آنها را به عنوان صرافی انتخابی خود در نظر بگیرید؟

در این بررسی جامع، به بررسی صرافی Bitbuy خواهیم پرداخت. ما امنیت، پشتیبانی پلت فرم، هزینه ها و فناوری آنها را بررسی خواهیم کرد. ما همچنین نظرات جامعه کریپتو کانادا را در مورد تجربه آنها با این صرافی جمع آوری خواهیم کرد.

صرافی بیت بای Bitbuy

صرافی بیت بای از سال 2013 وجود داشت اما در ابتدا “InstaBT” نام داشت. این صرافی توسط آدام گلدمن و آدمار گونزالس تأسیس شد.

InstaBT به عنوان راهی برای کانادایی ها ایجاد شد تا به سرعت و به راحتی بیت کوین را به دست آورند. برای کسانی که به یاد دارند، سال 2013 هنوز زمان نسبتاً جدیدی در بازارهای ارزهای دیجیتال بود و صرافی‌ها برای خرید آسان بیت کوین بسیار اندک بودند.

با پیشرفت صرافی، آنها تصمیم گرفتند نام تجاری خود را به Bitbuy تغییر دهند و تعدادی دیگر از ارزهای دیجیتال را در این پلتفرم قرار دهند. با این حال، صرافی بیت بای می خواست عرضه خود را به طور چشمگیری گسترش دهد و سرمایه گذاری از یک شرکت سهام خصوصی را در سال 2018 پذیرفت.

پس از سرمایه گذاری، گونزالس بیت بای را ترک کرد و کریس راگوبیر جایگزین او شد. جردن اندرسون به عنوان معاون فروش و بازاریابی و همچنین دین اسکورکا که سرپرستی انطباق را بر عهده دارد به آنها ملحق شده است.

دفاتر صرافی Bitbuy در تورنتو، کانادا واقع شده اند. آنها در واقع زیرمجموعه First Ledger Corporation هستند که یک شرکت خدمات بلاک چین است.

عملیات اصلی First Ledger Corporation این صرافی است، اگرچه آنها راه حل های دیگری را ارائه می دهند. اینها شامل راه حل هایی مانند راه حل های تجاری ارز دیجیتال و همچنین مشاوره بلاک چین است.

هزینه های صرافی بیت بای

یکی از مهمترین الزامات برای کاربران معمولی ارزهای دیجیتال، هزینه هایی است که توسط صرافی دریافت می شود. اینها شامل هزینه هایی است که هنگام ارسال / برداشت ارز و همچنین هزینه هایی که می توان صرفاً برای خرید و فروش دریافت کرد.

وقتی صحبت از کارمزد تراکنش مبادله می شود، صرافی بیت بای یک طرح ساده ساده را اجرا می کند. آنها دو نرخ متفاوت برای سفارشات فروش و خرید در “تجارت اکسپرس” دارند. هنگامی که از این نوع معامله استفاده می کنید، 0.5٪ هزینه دریافت می کنید . با توجه به بازخورد BitBuy، این هزینه پس از راه اندازی با رابط کاربری جدید خود در هفته های آینده به 0.2٪ کاهش می یابد .

این کارمزدها در حال حاضر کمی بالاتر از حد متوسط ​​هستند، اما برای هزینه‌های کمتری که برای برداشت/سپرده پرداخت می‌کنید، جبران می‌شوند.

اگر در “پلتفورم حرفه ای” معامله می کنید (در زیر توضیح داده شده است ) طبق برنامه زمان بندی کارمزد سازنده / گیرنده هزینه دریافت می شود. اگر شما یک خریدار باشید 0.20٪ از شما هزینه دریافت می شود در حالی که اگر سازنده باشید 0.10٪ هزینه دریافت می کنید .

توضیح ساده 👨‍🏫: سازندگان کسانی هستند که با ثبت سفارش های محدود، نقدینگی روی دفاتر را تامین می کنند. گیرندگان این نقدینگی را با قرار دادن سفارشات بازار حذف می کنند.

کارمزد سپرده گذاری

اگر بخواهید حساب خود را با ارزهای رمزنگاری شده تامین مالی کنید، هیچ کارمزد دریافتی را پرداخت نخواهید کرد. با این حال، اگر می‌خواهید CAD را به صرافی بیت بای ارسال کنید، می‌توانید هزینه‌های زیر را متحمل شوید:

کارمزد سپرده هنگام معامله در Bitbuy یک هزینه ناخوشایند است.

بنابراین با توجه به موارد بالا به نظر می رسد که مقرون به صرفه ترین روش برای تأمین مالی حساب خود، انتقال سیم قدیمی خوب است. شما احتمالاً آنها را در صرافی در همان زمان دریافت خواهید کرد که بودجه استاندارد اینتراک طول می کشد.

در حالی که می‌توانید انتقال سریع اینتراک را در صرافی بیت بای انتخاب کنید، ما معتقدیم که واقعاً ارزش هزینه‌های دریافتی را ندارد. این صرفاً از شما می‌خواهد که سپرده‌های خود را به‌دقت برنامه‌ریزی کنید تا بیشترین سود را برای پول خود داشته باشید.

هزینه های برداشت

وقتی صحبت از برداشت ارزهای دیجیتال به میان می آید، صرافی بیت بای می گوید که این ارزها رایگان هستند. این درست است اما فقط در طرف مبادله. آنها هنوز هم احتمالاً هزینه شبکه یا ماینر را برای تراکنش شما اعمال می کنند، بنابراین باید آن را در نظر داشته باشید.

اگر قرار بود وجوه خود را به صورت CAD برداشت کنید، هزینه های زیر اعمال می شود.

هزینه های برداشت

این کارمزدها در واقع کاملا معقول هستند و کمتر از نرخ هایی هستند که توسط برخی از صرافی های کانادایی دیگر دریافت می شود. به عنوان مثال، برداشت از انتقال الکترونیکی Interac آنها هزینه ای کمتر از هزینه ای را دارد که برای مثال Coinsmart دریافت می کند.

بنابراین، اگر دلار کانادایی را که کمتر از 3000 دلار است برداشت می‌کنید، شاید بهترین گزینه اینتراک انتقال الکترونیکی باشد.

توجه داشته باشید که صرافی بیت بای در مورد کارمزدهای آنها کاملاً شفاف است، بنابراین می‌توانید همیشه به این صفحه نگاهی بیندازید تا کارمزدهای فعلی را تأیید کنید.

آیا صرافی BitBuy ایمن است؟

یکی از بزرگترین تهدیدات برای صرافی ها و کاربران آنها هکرها هستند. ما به خوبی می دانیم که وقتی یک هکر بتواند به سیستم یک صرافی نفوذ کند چه آسیب هایی می تواند ایجاد شود. از این رو، امنیت مبادله یک نکته کلیدی برای ما است.

وقتی صحبت از امنیت در صرافی بیت بای می شود، ما توانستیم اطلاعات زیر را از سایت آنها جمع آوری کنیم:

امنیت سمت اکسچنج صرافی

صرافی بیت بای می‌گوید که سیاست 95 درصد ذخیره‌سازی سرد سکه‌ها را اجرا می‌کند. این استاندارد در میان صرافی‌های ارزهای دیجیتال است و از بخش عمده‌ای از دارایی‌های کاربر در برابر هکرها محافظت می‌کند.

برای کسانی که با مفهوم ذخیره سازی سرد آشنا نیستند ، این تمرین خارج کردن کیف پول از خط و ذخیره آن در محیطی با شکاف هوا است. این واقعاً فقط به این معنی است که صرافی اطمینان حاصل می کند که کلیدهای خصوصی کیف پول آنها در برابر تهدیدات دیجیتال غیرقابل دسترسی است.

صرافی Bitbuy همچنین می گوید که آنها پشتیبان گیری رمزگذاری شده و توزیع شده روزانه از داده ها را روی سرورهای خود تکمیل می کنند. این به آن‌ها کمک می‌کند در صورتی که تحت هر نوع حملات Dedicated Denial of Service (DDoS) قرار بگیرند.

امنیت سمت کاربر

در حالی که امنیت صرافی بیت بای یک اولویت است، کاربر اغلب ضعیف ترین حلقه در مورد سرقت رمزنگاری است. بنابراین این صرافی بهترین روش ها را در زمینه حفاظت از کاربر در سیستم های خود ایجاد کرده است.

امنیت دامنه

اولین و مهمترین چیزی که بررسی می کنیم رمزگذاری امن SSL در صرافی است. صرافی بیت بای این مورد را دارد همانطور که از قفل SSL خود در مرورگر می بینید. همچنین بسیار مهم است که هنگام بازدید از صرافی مطمئن شوید که این مورد قابل مشاهده است .

اگر از صرافی Bitbuy بازدید می کنید و قفل را نمی بینید، احتمالاً در یک سایت فیشینگ هستید و باید فوراً آن را ترک کنید. با این حال، حتی اگر یک هکر بتواند به رمز عبور شما دسترسی پیدا کند، احراز هویت دو عاملی احتمالاً از شما محافظت می کند.

صرافی بیت بای از همه کاربران خود می خواهد که احراز هویت دو عاملی را به طور پیش فرض فعال کنند. هر زمان که وارد حساب خود می شوید یا سعی می کنید هر نوع برداشتی را مقداردهی اولیه کنید، از شما خواسته می شود این کار را تکمیل کنید. می توانید از آن به عنوان یک پیامک مبتنی بر 2FA استفاده کنید یا می توانید آن را با Google Authenticator همگام کنید.

اثبات حسابرسی

صرافی بیت بای اخیراً همچنین اثبات ذخایر و ممیزی امنیتی را تکمیل کرده است. این امر به ویژه در پیامدهای سقوط QuadrigaCX مرتبط است.

Bitbuy از خدمات CipherBlade که یک شرکت پزشکی قانونی بلاک چین مستقر در ایالات متحده است، استفاده کرد. مهمترین یافته های این گزارش به شرح زیر است:

  • فیات هولدینگ: تمام دارایی های فیات در این صرافی توسط صورتحساب های بانکی تایید شده و به خوبی در سیستم های پشتیبان آنها منعکس شده اند.
  • دارایی‌های دیجیتال : مجموع دارایی‌های دیجیتالی که در کیف‌پول‌های سرد و گرم آنها نگهداری می‌شوند، با مانده حساب کاربری 1:1 مطابقت دارد.
  • بررسی پس‌زمینه: این صرافی و اپراتورهای آن نیز تعدادی بررسی پس‌زمینه را پشت سر گذاشتند. آنها همچنین فرآیند مدیریت ذخیره سازی سرد خود را بررسی کردند تا مطمئن شوند که بالاتر از حد مجاز است

همچنین لازم به ذکر است که این گزارش یکبار مصرف نیست. صرافی بیت بای با CipherBlade توافق کرده است تا این بررسی‌ها و ممیزی‌های امنیتی را به صورت مداوم انجام دهد.

دیدن یک صرافی در چنین شفافیتی بسیار عالی است و اکوسیستم اگر مبادلات بیشتری از همین رویه پیروی کنند، عملکرد خوبی خواهد داشت.

پلتفرم بیت کوین بیمه شده

در ماه مه 2020، صرافی بیت بای با Knox همکاری کرد تا ذخیره‌سازی کاملاً بیمه شده بیت کوین را برای همه کاربران خود ارائه دهد. این صرافی اولین صرافی کانادایی بود که چنین فضای سردخانه ای و بیمه ای را به مشتریان خود ارائه کرد و پیشرفت مثبت قابل توجهی را برای صنعت ارزهای دیجیتال کانادا رقم زد.

این حرکت توسط صرافی بیت بای به عنوان بخشی از تعهد آن‌ها به بهترین شیوه‌ها در صنعت مبادلات ارزهای دیجیتال در حالی که منتظر شفاف‌سازی بیشتر مقررات قانونی در کانادا هستند، انجام شد.

بیمه نامه ناکس سرقت و از دست دادن مشتریان دارایی بیت کوین را تا سقف ارزش کامل دارایی در سردخانه تحت پوشش شرایط، شرایط و استثنائات کامل بیمه نامه پوشش می دهد.

ارزهای پشتیبانی شده در صرافی بیت بای

در حال حاضر صرافی بیت بای از هفت دارایی رمزنگاری شده پشتیبانی می کند. می توانید بیت کوین ، بیت کوین کش، لایت کوین، اتریوم ، EOS، Stellar Lumens و Ripple را خریداری کنید.

صرافی Bitbuy وارد قلمرو تعدادی از آلتکوین‌های دیگر که توسط صرافی‌های کانادایی ارائه می‌شوند، وارد نشده است. با این حال، با توجه به اینکه EOS و Stellar Lumens نسبتاً اخیرا اضافه شده‌اند، نشان می‌دهد که آن‌ها مایل به اضافه کردن پشتیبانی بیشتر از سکه هستند. امیدواریم به زودی بتوانیم آلتکوین دیگری را در عرضه آنها ببینیم. آنها قول داده اند AAVE و LINK به زودی عرضه می شوند، بنابراین به نظر می رسد تعداد انتخاب ها در حال بهبود است.

البته، اگر در صرافی‌های دیگری مانند بایننس یا کراکن حساب دارید، همیشه می‌توانید از صرافی بیت بای به عنوان دروازه فیات CAD خود در ارزهای دیجیتال استفاده کنید و از سکه‌ها برای خرید آلت‌کوین‌های انتخابی خود در صرافی‌های آنها استفاده کنید.

پشتیبانی مشتری

بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال به داشتن پشتیبانی کمتر از مشتریان برجسته شهرت دارند. کاربران اغلب باید روزها منتظر بمانند تا به بلیط ها پاسخ داده شود یا تأییدیه ها تکمیل شود. در حالی که اخیراً این بهبود یافته است، هنوز چیزهای زیادی برای آرزو وجود دارد.

به همین دلیل است که صرافی بیت بای امکان تماس با تیم پشتیبانی مشتری خود از طریق تلفن و از طریق چت آنلاین را ناامید کننده دانست. در حال حاضر صفحه تماس در وب‌سایت و مقاله پشتیبانی مربوط به تماس با Bitbuy فقط بیان می‌کند که می‌توان از طریق ایمیل در support@bitbuy.ca با آنها تماس گرفت .

ما تأیید کردیم که شماره تلفن تماس با پشتیبانی دیگر کار نمی کند، اگرچه پیامی وجود دارد مبنی بر اینکه صرافی بیت بای در حال کار بر روی یک سیستم جدید پشتیبانی مشتری برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است. فکر می کنم باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این شامل یک تماس تلفنی جدید یا ویژگی چت آنلاین است یا خیر.

اگر ماهیت سؤال شما معمولی تر است، از اطلاعاتی که می توانید از بخش سؤالات متداول آنها بدست آورید شگفت زده خواهید شد. این در بالا نشان داده شده است و می توان به اینجا رسید . همچنین در صورت تمایل می توانید از این پورتال پشتیبانی بلیط ارسال کنید.

ثبت نام در صرافی بیت بای

این صرافی به کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها خدماتی نمی‌دهد

اگر تصمیم گرفته اید که می خواهید صرافی بیت بای را امتحان کنید، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و مراحل ثبت نام آنها را تکمیل کنید. می توانید لینک ثبت نام را در ابتدای مقاله دنبال کنید . سپس از شما پرسیده می شود که چگونه می خواهید ثبت نام کنید. ما انتخاب کردیم که از طریق ایمیل ثبت نام کنیم.

فرآیند ثبت نام آسان و ساده

در اینجا باید مشخصات خود را وارد کنید. اگر توسط یکی از دوستانتان معرفی شده اید و او به شما پیوندی نداده است، می توانید از کد ارجاع او استفاده کنید. در زیر در بخش ارجاع به این موضوع با جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت .

هنگامی که ایمیل خود را به آنها دادید، یک ایمیل تأیید برای شما ارسال می کنند. شما فقط باید آدرس ایمیل را تأیید کنید که پس از آن صرافی Bitbuy شما را مجبور می کند تلفن خود را برای احراز هویت دو مرحله ای تنظیم کنید. پس از تکمیل این، می توانید به مرحله تأیید حرکت کنید.

صرافی بیت بای همچنین در حال انتشار یک رابط کاربری به روز شده است و ویژگی های حساب زیر را وعده می دهد:

  • فرآیند ثبت نام و ورود سریعتر و کاملاً خودکار
  • یک ویژگی جدید “نام کاربری” برای تجربه ورود سریعتر
  • گزینه های 2FA بیشتر برای ترجیح هر کاربر
  • وضعیت جدید “حساب طلایی”.

تاییدیه های صرافی بیت بای

صرافی بیت بای باید مطمئن شود که آنها با تمام قوانین مبارزه با پولشویی و KYC کانادا مطابقت دارند. از این رو، آن‌ها از همه کاربران خود می‌خواهند که تأییدات اجباری و بررسی‌های KYC خود را قبل از مجاز به خرید سکه تکمیل کنند.

بنابراین، تا زمانی که برای Bitbuy نوعی هویت و مدرک آدرس ارسال نکنید، نمی توانید از آنها استفاده کنید. با این حال، این روزها 90 درصد صرافی‌های ارزهای دیجیتال این نیاز را دارند، بنابراین جای تعجب نیست.

تایید فردی

دو روش برای تأیید حساب خود در صرافی بیت بای وجود دارد. سریعترین آنها احتمالاً از طریق استفاده از گزینه تأیید فوری آنها است.

تأیید فوری از یک ارائه دهنده گردآوری داده شخص ثالث (Trulioo) استفاده می کند. این شخص ثالث معمولاً یک نمایه مالی روی شما دارد. اگر بتوانید اطلاعات مالی خود را با این شخص ثالث تأیید کنید، تأیید خواهید شد.

توجه: ✍️: صرافی Bitbuy به این اطلاعات مالی دسترسی ندارد زیرا همه آنها به طور مستقل توسط شخص ثالث اداره می شود.
اگر تأیید فوری کار نمی کند، باید از روش سنتی تری استفاده کنید که مستلزم مستندات و بررسی های دستی است.

برای این بررسی راستی‌آزمایی دستی، باید یک مدرک هویتی صادر شده توسط دولت و همچنین تصویری از خودتان که این سند را در دست دارید، ارائه دهید. شما همچنین ملزم به ارائه مدرک نشانی هستید.

جزئیات تایید توسط Bitbuy مورد نیاز است

تعدادی از اسناد وجود دارد که می توان برای این منظور استفاده کرد و می توانید اطلاعات بیشتری را در اینجا بیابید . با این حال، مهمترین اطلاعاتی که در این سند مورد نیاز است این است که نام و آدرس کامل شما قابل مشاهده باشد.

پس از ارسال این اسناد، باید منتظر تایید انسانی در صرافی بیت بای باشید. آنها اظهار کرده اند که ممکن است بین 1 تا 3 روز کاری برای پردازش طول بکشد. این در مورد زمان انتظار استاندارد برای تأیید غیر خودکار است.

تایید حساب بیزینسی

اگر می خواهید حساب شخصی خود را به حساب تجاری تبدیل کنید، اطلاعات بیشتری از شما درخواست می شود. در میان آنها، صرافی Bitbuy ممکن است اساسنامه تجاری را به همراه سایر اسناد شرکتی درخواست کند.

این احتمال وجود دارد که صرافی بیت بای در مورد ماهیت تجارت و نیاز به یک حساب ارز دیجیتال شرکتی پرس و جو کند. به همین دلیل است که می‌تواند راه‌حل ایده‌آلی برای آن دسته از مشاغلی باشد که یا درآمدهای ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کنند یا نهادهایی که در مقیاس سازمانی در تجارت کریپتو مشارکت دارند.

اگر کسب و کار شما نیاز به اجرای معاملات بلوکی بزرگتر با اسپرد / کمیسیون کمتر دارد، همیشه می توانید از راه حل OTC صرافی بیت بای استفاده کنید. معاملات بلوکی خارج از بورس امکان فروش / انتقال مستقیم تری را بین دو طرف فراهم می کند.

سپرده ها و برداشت ها از صرافی Bitbuy

اکنون که حساب خود را فعال کرده اید و به طور کامل در صرافی بیت بای تأیید شده اید، می توانید به تامین مالی حساب خود ادامه دهید.

ارسال وجوه به صرافی Bitbuy بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به بخش “Wallet” خود بروید. شما سکه مورد نظر را انتخاب کرده و روی “Deposit” ضربه می زنید. با این کار جعبه کیف پول با آدرس سپرده پر می شود که باید رمز ارز را در آنجا ارسال کنید.

درک و استفاده از کیف پول Bitbuy شما ساده است.

برداشت بیت کوین بسیار ساده تر است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست برداشت از پلتفرم کنید، آدرس دریافتی خود را بچسبانید و سپس از طریق احراز هویت دو مرحله ای تأیید کنید. صرافی بیت بای وجوه را به عنوان یک تراکنش عمومی برای شما ارسال می کند که انتشار آن از طریق شبکه زمان می برد.

اگر در حال ارسال / دریافت وجه به صورت CAD هستید، می توانید از یکی از روش های پرداختی که در قسمت کارمزد ذکر کرده ایم استفاده کنید . با این حال ذکر این نکته مهم است که این زمان‌های پردازش صرفاً نشانه‌هایی هستند و بسته به ارائه‌دهنده بانک شما بسیار متفاوت خواهند بود.

پلتفرم بیت بای

صرافی بیت بای دو پلتفرم معاملاتی در صرافی خود دارد. اینها تجارت اکسپرس و تجارت حرفه ای هستند .

پلتفرم اکسپرس ترید راهی سریع و ساده برای خرید ارز دیجیتال خود است. این شاید برای معامله گران مبتدی که به دنبال کارآمدترین راه برای دستیابی به برخی ارزهای دیجیتال هستند، مناسب باشد. توجه داشته باشید که این پلتفرم‌ها با به‌روزرسانی‌های جدید صرافی Bitbuy با رابط کاربری مدرن‌تر و کاربرپسندتر به‌روزرسانی شده‌اند.

در زیر رابط اصلی پلت فرم تبادل اکسپرس آمده است:

همانطور که می بینید، می توانید از این پنل مدیریت اصلی به تمام عملکردها دسترسی داشته باشید. این شامل گزینه خرید / فروش و واریز / برداشت است. هنگام خرید یا فروش یک سکه با نرخی که صرافی بیت بای مایل است در آن لحظه به شما بدهد، می خرید.

ما اسپردهای نرخی را که از این صرافی دریافت می‌کردیم و نرخ زنده بازار را بررسی کردیم. واقعاً هیچ اختلافی وجود نداشت و این بدان معنی است که صرافی واقعاً در قیمت گذاری سکه ها صادق بود.

معاملات حرفه ای

برای معامله گران پیشرفته تر، احتمالاً می خواهید در پلت فرم معاملاتی پیشرفته تر صرافی بیت بای معامله کنید. این بیشتر شبیه تبادل معمولی شما با کتاب‌های سفارش مشتری است که با یک «موتور تطبیق» صرافی مطابقت دارد.

همچنین مجموعه ای از ویژگی های دیگر وجود دارد که آنها در این پلت فرم معاملاتی پیشرفته بسته بندی کرده اند. برای مثال، شما نسبت به تجارت اکسپرس، عملکرد نموداری بسیار بیشتری دارید.

رابط Pro Trade ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد.

این به این دلیل است که صرافی بیت بای از فناوری نمودار Tradingview استفاده می کند. این در جامعه تجاری به دلیل یکی از بهترین بسته های نموداری در بازار شناخته شده است. شما می توانید تجزیه و تحلیل فنی گسترده رمزارزها را با ابزارها و پوشش های فنی آنها انجام دهید.

پلت فرم Pro Trade نمودارهای عمق بازار استاندارد شما را نیز دارد. اینها به شما کمک می کنند، زیرا نمای کلی از احساسات صعودی / نزولی در بازار را به شما می دهند. این جریان سفارش همچنین می تواند تجزیه و تحلیل فنی را که روی نمودارها انجام می دهید تکمیل کند.

چیز دیگری که ما واقعاً در مورد این پلتفرم دوست داشتیم این واقعیت است که صفحه نمایش “break-out” دارد. این بدان معنی است که می توانید هر یک از صفحه ها را از رابط اصلی بیرون بیاورید. در اصل، شما می توانید طرح معاملاتی خود را در سراسر صفحه نمایش خود تنظیم کنید.

ویژگی Pro Trade “Break-out”.

نکته معامله گر برتر: 💯: بیش از یک صفحه نمایش دارید؟ نمودارها را بر روی صفحه های مختلف برای احساس “pro trader” تقسیم کنید

البته، برای تکمیل تحلیل تکنیکال، به عملکرد سفارش بیشتری نیاز دارید. خوشبختانه، این پلتفرم گزینه ای برای قرار دادن محدودیت و همچنین سفارشات بازار دارد.

سفارشات بازار آنهایی هستند که در لحظه درخواست / پیشنهاد خرید / فروش در لحظه ای که آنها را ارسال می کنید، اجرا می شوند. سفارشات محدود با قیمت از پیش تعیین شده تنظیم می شوند و بنابراین می توانند در اطراف سطوح مهم فنی / اصلاحی تنظیم شوند.

علاوه بر جفت‌های استاندارد CAD که در پلتفرم اکسپرس دارید، Pro Trade به شما امکان داد و ستد جفت‌های بیت کوین را نیز می‌دهد.

بنابراین، در مجموع، یک تکه فناوری بسیار خوب است که می تواند به صرافی بیت بای کمک کند تا بازار پردرآمد معامله گران ماهر را ایمن کند.

اپلیکیشن موبایل

صرافی بیت بای دارای برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های اندروید و iOS است و هر دو دارای امتیاز بالایی هستند. تنها شکایت واقعی ما این است که برنامه تلفن همراه اغلب کاربران را از سیستم خارج می کند و از آنها می خواهد که اطلاعات ورود خود را دوباره وارد کنند. در حالی که این مطمئناً ناخوشایند است، اما برای اهداف امنیتی نیز وجود دارد. در این مورد ما فکر می کنیم کمی ناراحتی برای ایمنی بیشتر ارزش آن را دارد.

دانلود برای اندروید “کلیک نمایید

البته می‌دانیم که تجارت تلفن همراه برای همه مناسب نیست، و اگر به اپلیکیشن موبایل علاقه‌مند نیستید، خوشحال خواهید شد که بدانید وب‌سایت آن‌ها به خوبی برای موبایل بهینه شده است. بنابراین، اگر واقعاً نیاز به دسترسی به پلتفرم گوشی خود را احساس می‌کنید، همچنان می‌توانید وارد سیستم شوید و خرید و فروش‌های اولیه را انجام دهید، حتی اگر برنامه تلفن همراه را نصب نکرده باشید.

علاوه بر این، تجارت ارز دیجیتال موبایل برای همه مناسب نیست. بسیاری از برنامه‌های کاربردی که توسط صرافی‌های دیگر ارائه شده‌اند، در مقایسه با تجارت کارآمد در رایانه شخصی یا رابط مبتنی بر وب، کمرنگ شده‌اند.

شهرت آنلاین

در حالی که ما دوست داریم بررسی های کاملی انجام دهیم، گاهی اوقات سخت است که یک تصویر کامل از یک صرافی یا خدمات بدون استفاده از آن برای مدت زمان طولانی به دست آوریم. از این رو، ما گاهی اوقات دوست داریم دیدگاه دیگر کاربران را در پلتفرم دریافت کنیم.

ما تصمیم گرفتیم نگاهی به آنچه در مورد صرافی آنلاین آنلاین گفته می شود بیندازیم.

احتمالاً محبوب‌ترین جامعه ارزهای دیجیتال کانادایی که می‌توانید پیدا کنید، زیرمجموعه بیت‌کوین کانادا در /r/BitcoinCA است. اعضای انجمن اطلاعاتی را نه تنها در مورد بهترین صرافی ها، بلکه در مورد سایر نکات و نکات خرید بیت کوین در کانادا به اشتراک خواهند گذاشت.

به طور کلی، ما متوجه شدیم که جامعه نسبت به صرافی بیت بای کاملاً مثبت است.

شما همچنین کاربرانی دارید که خدمات مشتری خود را بسیار مفید می‌دانند و دیگرانی نیز دریافتند.

مواردی برای بهبود صرافی بیت بای

در حالی که ما کاربر پسند بودن پلتفرم و همچنین خدمات و پشتیبانی کارآمد به مشتریان را دوست داشتیم، تعدادی موارد وجود دارد که فکر می کنیم بهبود در صرافی بیت بای را تضمین می کند.

اولاً، در حالی که این صرافی از اکثر رمزارزهای برتر پشتیبانی می‌کند، هنوز هم تعدادی از سکه‌ها وجود دارند که دوست داشتیم روی پلتفرم آن‌ها ببینیم. اینها شامل کاردانو و پولکادوت هستند که در سال 2021 بسیار محبوب شده اند. دیدن این که آنها در حال برنامه ریزی برای افزودن AAVE و LINK در آینده نزدیک هستند و امیدواریم این شروع روندی باشد که سکه های بیشتری را مشاهده می کند بسیار هیجان انگیز بود. در ماه های آینده اضافه شد.

ما می دانیم که صرافی Bitbuy در نتیجه سرمایه گذاری VC خود تغییرات زیادی در پلتفرم و فناوری خود ایجاد می کند. از این رو، ما مشتاقانه منتظر خواهیم بود تا ببینیم آیا به این نکات پرداخته شده است یا خیر.

نتیجه گیری

بررسی صرافی بیت بای ما نسبتاً مستقیم بود و به نظر می‌رسد که این صرافی «آنچه را که روی قلع می‌گوید انجام می‌دهد». این یک راه ساده و موثر برای تبدیل CAD خود به رمزنگاری است.

ما این واقعیت را دوست داریم که آنها یک میز پشتیبانی مشتری پاسخگو دارند، اما ناامید کننده بود که بدانیم آنها دیگر به درخواست ها از طریق تلفن پاسخ نمی دهند. ما همچنین فکر می‌کردیم که زمان راستی‌آزمایی و KYC آن‌ها از پایین‌ترین زمان‌ها در کانادا است.

به نظر می رسد که آنها یک صرافی نسبتا امن هستند و کارمزدهای آنها به طور کلی با بقیه بازار مطابقت دارد. در حالی که کارمزد معاملات کمی بالاتر است، کارمزد سپرده و برداشت آنها را جبران می کند.

البته چند چیز وجود داشت که فکر می کردیم بهبود آنها را تضمین می کند. با این حال، با توجه به اینکه صرافی Bitbuy دائماً به دنبال بازخورد است، این احتمال وجود دارد که این بهبودها در خط لوله باشند.

به طور خلاصه، صرافی بیت بای یک صرافی عالی برای کاربران کانادایی است که به دنبال ساده ترین راه برای دستیابی به برخی ارزهای دیجیتال هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا