اخبار

اکسی اینفینیتی اصلاحات هزینه را در زنجیره جانبی Ronin خود راه اندازی می کند

اکسی اینفینیتی، پلتفرم پرچمدار بازی برای کسب درآمد، در مدل هزینه زنجیره جانبی خود، رونین (RON) تجدید نظر می کند.

برای اینکه زنجیره جانبی رونین (RON) خود را مقیاس‌پذیر و از نظر منابع کارآمد نگه دارد، دنیای بازی‌های زنجیره‌ای درجه یک اکسی اینفینیتی (AXS) اصلاحاتی را در سیاست هزینه‌های خود ارائه می‌کند.

Axies و زمین درون بازی را برای تراکنش های رایگان نگه دارید

طبق اعلام رسمی که توسط تیم Axie Infinity در کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته شده است، از تاریخ 29 مارس 2022، تراکنش های رایگان در زنجیره جانبی بومی آن، شبکه رونین (RON) محدود خواهد شد.

منبع: توییتر

این تیم بیان می‌کند که تراکنش‌های رایگان برای راه‌اندازی شبکه Ronin و پیاده‌سازی رمز بومی آن RON بسیار مهم بود، اما RPC گاز رایگان فضای محدودی دارد.

به منظور اطمینان از رشد پایدار شبکه رونین (RON)، محدودیت های جدیدی معرفی شده است. کاربران شبکه Ronin (RON) باید 1 MEO Axie را برای حداقل 30 روز نگه دارند تا دو تراکنش رایگان در ماه دریافت کنند. هلدینگ Mystic Axies به صاحبان آنها اجازه می دهد تا 80 تراکنش در ماه را به صورت رایگان مجاز کنند.

با برگزاری Mystic Lands، این محدودیت می تواند به 160 تراکنش در ماه افزایش یابد.

ماژول ناتیو استیکینگ دکس و RON: شبکه رونین چیست؟

به هر حساب بر اساس بالاترین ارزش NFT هایی که دارد، تراکنش های رایگان اعطا می شود. برای دریافت پاداش، این یا آن حساب باید NFT یا زمین را برای کل ماه نگه دارد.

در صورت خارج شدن از تراکنش، کاربر شبکه رونین (RON) باید توکن‌های RON را در Katana DEX از یک حساب تازه ایجاد شده خریداری کند و حساب اصلی خود را با این توکن‌ها دوباره پر کند.

شبکه رونین یک بلاک چین هدفمند برای اکوسیستم اکسی اینفینیتی است. در حال حاضر، سه پروتکل میزبانی می‌کند: خود اکسی اینفینیتی، بازار آن برای دارایی‌های درون بازی و صرافی غیرمتمرکز کریپتو کاتانا.

توکن‌های RON می‌توانند توسط شرکت‌کنندگان شبکه به منظور به دست آوردن پاداش‌های دوره‌ای، شرط بندی شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید