اخبار

فروشگاه های زنجیره ای استرالیا شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده است

غول فروشگاه راحتی On The Run (OTR) بزرگترین فروشگاه آجر و ملات است که شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال در استرالیا کرده است.

بر اساس گزارش The Australian ، هم اکنون On The Run (OTR)، یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ، به زودی پشتیبانی از پرداخت‌های بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در تمام مکان‌های خود در استرالیای جنوبی فعال می‌کند.

مشتریان به زودی می توانند هزینه سوخت را در 170 ایستگاه خدمات واقع در ایالت بپردازند که شامل مناطق روستایی و کلان شهرها می شود. OTR همچنین چندین مکان در ویکتوریا افتتاح کرده است، اما مشخص نیست که آیا پرداخت های رمزنگاری در آنجا در دسترس خواهد بود یا خیر.

سایر برندهایی که در کنار فروشگاه‌های OTR فعالیت می‌کنند، مانند Subway و Oporto، همچنین می‌توانند روش پرداخت جدید را فعال کنند، بنابراین به مشتریان اجازه می‌دهند غذا و نوشیدنی را با تعداد زیادی ارز دیجیتال خریداری کنند.

انتظار می‌رود این حرکت پذیرش ارزهای دیجیتال در استرالیا را تسریع کند.

بر اساس یک نظرسنجی اخیر که توسط فایندر منتشر شده است، تقریباً 18 درصد استرالیایی ها صاحب ارزهای دیجیتال هستند. این کشور سومین نرخ بالای پذیرش را در جهان دارد.

دولت استرالیا نیز در حال حاضر در حال کار بر روی یک چارچوب نظارتی قوی ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از تلاش خود برای بازنگری سیستم پرداخت این کشور است.

پامپ گاز برای بیت کوین

پر کردن ماشین خود با بیت کوین چیز جدیدی نیست. یک پمپ بنزین مستقر در کلرادو از اوایل سال 2014 شروع به پذیرش بزرگترین ارز دیجیتال جهان کرد .

فروشگاه بزرگ آمریکایی Sheetz همچنین امکان پرداخت با بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با همکاری استارت آپ فلکسا تحت حمایت جمینی فراهم کرده است.

آگوست گذشته، چندین اپراتور کیوسک ارزهای دیجیتال با Circle K شریک شدند تا دستگاه های خودپرداز بیت کوین را در سراسر نیویورک نصب کنند.

ابزار بیت کوین به پرداخت در بخش انرژی محدود نمی شود. غول نفتی ExxonMobil شروع به اجرای آزمایشی برای تبدیل گاز فلر به انرژی برای استخراج بیت کوین کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید