اخبار

شرکت نفت آرژانتین استخراج ارزهای دیجیتال را با باقیمانده انرژی گاز آغاز می کند

Tecpetrol امیدوار است با اجتناب از انتشار گاز، اثرات زیست محیطی را کاهش دهد و در این مدت سود بیشتری به دست آورد.

یک شرکت نفتی به نام Tecpetrol که دفتر مرکزی آن در بوئنوس آیرس قرار دارد، تصمیم گرفته است تا گاز بیش از حد را به انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

همانطور که رسانه های محلی در 24 سپتامبر گزارش دادند، Tecpetrol اولین تاسیسات استخراج ارزهای دیجیتال با سوخت گاز خود را در منطقه Los Toldos II Este، واقع در شمال Vaca Muerta در پاتاگونیای آرژانتین راه اندازی خواهد کرد. این شرکت ادعا می کند که رویکردش به آن امکان می دهد پروژه تولید نفت خام خود را پیش ببرد و استفاده از گاز را بهینه کند و در نتیجه ضایعات را کاهش دهد.

این شرکت قصد دارد روزانه حداقل 35000 بشکه نفت در این تاسیسات حفاری کند، اما با توجه به عدم وجود زیرساخت برای مصرف گاز آزاد شده در این فرآیند، تصمیم گرفت استخراج کریپتو را به عنوان یک انتخاب استراتژیک برای مصرف آن بررسی کند. همانطور که ریکاردو مارکوس، مدیرعامل تک پترول توضیح داد:

با توجه به ناتوانی ما در انتشار گاز در محیط، ما تصمیم گرفتیم عملیات استخراج ارز دیجیتال را اجرا کنیم.

Tecpetrol امیدوار است که استخراج کریپتو را از اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر آغاز کند. اهداف اولیه کاهش اثرات زیست محیطی با اجتناب از انتشار گاز و ایجاد برخی سود بیشتر است. این شرکت قبلاً قراردادهایی امضا کرده است و با یک شرکت ناشناس که تجربه اجرای استراتژی های مشابه در ایالات متحده را دارد، همکاری می کند.

مقاله ای که اخیرا توسط موسسه مدیریت ریسک منتشر شده است بیان می کند که استخراج بیت کوین می تواند تا سال 2030 با تبدیل انتشار متان هدر رفته در جهان به انتشار گازهای گلخانه ای کمتر مضر، انتشار جهانی را تا 8 درصد کاهش دهد. در این گزارش به یک مورد نظری اشاره می‌شود که می‌گوید استفاده از متان جذب شده برای تامین انرژی عملیات استخراج بیت‌کوین می‌تواند میزان متان تخلیه شده در جو را کاهش دهد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا