اخبار

شعبه ابری علی بابا سرویس NFT خود را راه اندازی کرد

شعبه ابری علی بابا با راه حل جدید در فضای NFT ادغام شد.

شعبه ابری علی بابا، ارائه‌دهنده خدمات ابری وب و یکی از شرکت‌های تابعه بزرگترین پلتفرم تجارت آنلاین B2B جهان، راه‌حل NFT خود را راه‌اندازی می‌کند. این پلتفرم به کارآفرینان و سازندگان دیجیتال یک چارچوب کامل ارائه می‌دهد که در آن می‌توان یک بازار NFT ایجاد کرد یا مجموعه‌ای راه‌اندازی کرد، آن را بازاریابی کرد و سپس آن را به یک پایگاه کاربر جهانی تحویل داد.

در میان مزایای ساخت بر روی شعبه ابری علی بابا ، این شرکت یکپارچگی اکوسیستم را برجسته می کند. طبق طرح ارائه شده در سایت، کاربران به هر چیزی که برای ساختن و ایجاد محصولات مرتبط با NFT خود نیاز دارند، از ظرفیت های پایگاه داده و ذخیره سازی گرفته تا خدمات ایمن، و همچنین یک شبکه سازمانی ابری و حتی یک سرویس پیام رسانی دسترسی دارند. در مورد امنیت، لازم است به بخش‌های جدایی‌ناپذیر آن اشاره کنیم که فایروال برنامه‌های وب، حفاظت DDoS و مرکز امنیت است.

سرویس NFT شعبه ابری علی بابا از طریق یک سیستم اشتراک کار می کند. هزینه اشتراک بسته به ویژگی هایی که ارائه می دهد متفاوت است. در عین حال، برخی از ویژگی های ذکر شده در بالا فقط به عنوان بخشی از یک اشتراک در دسترس هستند. به عنوان مثال، حفاظت از DDoS که قبلا ذکر شد، گران ترین است و 26826 دلار در سال هزینه دارد. در مجموع هشت اشتراک برای انتخاب وجود دارد.

رمزنگاری؟ نه اما NFT؟ آره

علی‌بابا کلود و شرکت مادرش، گروه علی‌بابا، شرکت‌های بین قاره‌ای هستند، اما هنوز ریشه در چین دارند و به شدت به سرزمین مادری وابسته هستند. از آنجایی که این کشور فشار زیادی بر ارزهای رمزنگاری شده دارد، ایجاد تعادل بین خط قرمز مقررات و اشتیاق بازار به بزرگترین چالش برای غول های بزرگ فناوری تبدیل شده است.

اکوسیستم NFT در چین در حال حاضر بیشتر شبیه یک بازار است و در سطح ملی با حمایت شرکت های بزرگ راه اندازی شده است. در این مرحله می توان گفت که بازار NFT داخلی در چین هنوز در مراحل اولیه است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا