پیش بینی قیمت

بررسی آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) + پیش بینی قیمت Aave

این مقاله آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) / پیش بینی قیمت Aave تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت آوه در نظر گرفته‌ایم.

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت در دو ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت مانده است یا به طور پیوسته در حال رشد است. در حال حاضر، به نظر می رسد که صنعت دارایی های دیجیتال در نهایت ممکن است دوباره در حال افزایش باشد.

آیا ارز دیجیتال آوه (AAVE) همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تجزیه و تحلیل قیمت آوه در سال 2021 خواهیم فهمید . اما ابتدا بیایید نگاهی به AAVE بیاندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

توکن آوه (AAVE) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Aave یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که کاربران را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال وام بگیرند . علاوه بر این، وام دهندگان می توانند با سپرده گذاری دارایی های رمزنگاری شده در استخرهای نقدینگی ویژه توسعه یافته، سود کسب کنند. حتی بیشتر، وام گیرندگان می توانند از دارایی های دیجیتال خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام های فوری با نقدینگی استفاده کنند.

آوه در ابتدا با نام ETHLend در نوامبر 2017 راه اندازی شد، با این حال، تغییر نام تجاری به Aave در سپتامبر 2018 اتفاق افتاد. علاوه بر این، AAVE به دارندگان هزینه های تخفیفی روی پلتفرم ارائه می دهد، و همچنین به عنوان یک توکن حاکمیتی عمل می کند که مالکان را در مورد توسعه آینده پروتکل مورد بحث قرار می‌دهد.

نوشته های مشابه

اکنون که ما در مورد آوه کاملاً شفاف هستیم، آیا فکر می‌کنید آوه ارز دیجیتال سودمندی در سال 2021 خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت AAVE + آینده ارز دیجیتال آوه (Aave) و پیش بینی قیمت AAVE ببینیم.

وضعیت فعلی بازار آوه (AAVE)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت توکن آوه با 404.16 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 546،825،212 دلار معامله می شود. قیمت AAVE در 24 ساعت گذشته 7 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارز دیجیتال آوه عبارتند از WBF Exchange، Binance ، OKEx ، FTX و Tokocrypto. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی AAVE برای سال 2021 برویم.

با این اوصاف، آیا توکن آوه یک ارز دیجیتال خوب برای سرمایه گذاری در سال 2021 است؟ بیایید در این مقاله پیش‌بینی قیمت توکن آوه و آینده ارز دیجیتال آوه (Aave) در سال 2021 این را مشخص کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت آوه (AAVE)

در حال حاضر، AAVE جایگاه 29 را در CoinGecko دارد . اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین AAVE به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت AAVE ادامه دهیم.

نمودار AAVE/USDT که الگوی روند کانال را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی روند کانال صعودی را می بینیم. کانال صعودی عمل قیمت است که در جهت صعودی از طریق یک خط موازی افزایشی انجام می شود. علاوه بر این، نمودار بالاترین و پایین ترین سطح را از این الگوی قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، AAVE از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد. روشن بودن آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) به بسیاری از عوامل بستگی دارد.

شاخص قدرت نسبی AAVE (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 70.6 است، به این معنی که AAVE در وضعیت خرید بیش از حد است. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) AAVE قبل از این که به آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت AAVE شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، آوه در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که آوه در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت AAVE روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، آوه ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 509 دلاری خود پیشی بگیرد و حتی تا 600 دلار بالاتر رود.

نمودار قیمت aave / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، ممکن است خرس‌ها کنترل را در دست بگیرند و آوه را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت آوه ممکن است به 311 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت AAVE و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) ما در سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) در سال 2022

آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) اگر این روند صعودی ادامه یابد، توکن Aave تا پایان سال 2022 به 700 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 750 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با پیشروی، مشارکت و پیشرفت‌هایی که به 700 دلار می‌رسند، از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) در سال 2023

اگر AAVE سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA، میانگین متحرک بلندمدت، نگه دارد، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 850 دلار انجام دهند، که باعث می‌شود کاهش پیدا نکند، بلکه به طور مداوم بازی کنند.

پیش بینی قیمت آوی (AAVE) در سال 2024

آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) با توجه به آخرین ارتقا، پیشرفت‌ها و پیش‌بینی‌های پروژه جدید پلتفرم، سرمایه‌گذاران AAVE می‌توانند انتظار مشارکت و ادغام‌های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 950 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) در سال 2025

آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) در چهار سال آینده می تواند تا 1050 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای AAVE چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که طبق پیش‌بینی، AAVE احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

توکن Aave آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم AAVE و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن آوه به ارتفاعات جدیدی باشیم تا آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) را بسیار درخشان تر از حال کند.

پیش بینی قیمت AAVE صعودی و در سال 2021 تقریبا 600 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که آوه سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است، حتی ممکن است به ATH جدید خود برسد.

نظر شما درباره آینده آوه و پیش بینی قیمت آوی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

توکن AAVE چیست؟
آوه یک توکن ERC20 است که تحت بلاک چین اتریوم صادر شده است. در نتیجه، Aave باید از محدودیت های تعیین شده توسط شبکه اتریوم پیروی کند.

آیا توکن Aave ارزش خرید دارد؟
توکن آوه یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، معامله گران و سرمایه گذاران باید در هنگام انتخاب ارزهای دیجیتال دقت بیشتری داشته باشند، زیرا این ارزها بسیار نوسان هستند.

آیا قیمت آوه در سال 2021 به بالای 600 دلار خواهد رسید؟
بله، این احتمال وجود دارد که آوه در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 600 دلار برسد.

 آینده آینده ارز دیجیتال آوه (AAVE) از 2022 تا 2025

انتظار می رود قیمت توکن Aave (AAVE) تا سال 2022 به 750 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت توکن Aave (AAVE) تا سال 2023 به 850 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت توکن Aave (AAVE) تا سال 2024 به 950 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت توکن Aave (AAVE) تا سال 2025 به 1050 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت