اخبار

Aave پروتکل دیفای را در زنجیره BNB مستقر می کند

تیم زنجیره BNB گفت که استقرار آوه در شبکه دسترسی جامعه آنها را به افزایش نقدینگی و گزینه های جدید وام و استقراض فراهم می کند.

پلتفرم مالی غیرمتمرکز آوه پروتکل بازار پول خود را در شبکه BNB Chain به کار گرفته است زیرا بلاک چین اکوسیستم DeFi خود را گسترش می دهد.

تیم BNB Chain در اطلاعیه ای گفت که آوه در حال پیوستن به لیست رو به رشد پروتکل های دیفای در BNB Chain است. پروتکل وام دهی به شرکت هایی مانند یونی سواپ و پنکیک سواپ می پیوندد تا اکوسیستم دیفای را در شبکه بلاک چین تقویت کند.

با استقرار آوه در BNB Chain، این شبکه چندین پروتکل وام دهی DeFi از جمله امبیت فایننس و ونوس خواهد داشت. جدای از این، BNB Chain در حال حاضر دارای پروتکل‌های اشتراک مایع، ابزار LP، مبادلات دائمی و غیرمتمرکز (DEX) است. به گفته این تیم، ممکن است به زودی پروتکل های بازسازی مجدد را نیز به اکوسیستم دیفای خود اضافه کند.

اکوسیستم دیفای زنجیره BNB. منبع: BNB Chain

BNB Chain گفت که ورود Aave به شبکه به جامعه زنجیره BNB امکان دسترسی به یکی از پلتفرم‌های پیشرو در وام دهی DeFi را می‌دهد. این ادغام همچنین به کاربران Aave اجازه می دهد تا به مزایای استفاده از زنجیره BNB مانند هزینه های کمتر آن دسترسی داشته باشند. این تیم گفت که کاربران Aave همچنین می‌توانند به نقدینگی موجود در استیبل کوین FDUSD که مبتنی بر زنجیره BNB است دسترسی داشته باشند .

جدای از اینها، تیم توسعه هسته زنجیره BNB در بیانیه ای به کوین تلگراف گفت که توسعه دهندگان زنجیره BNB نیز می توانند از ادغام جدید بهره ببرند. توسعه دهندگان زنجیره BNB اکنون می توانند برنامه هایی را راه اندازی کنند که بر اساس نقدینگی آوه ساخته می شوند و قابلیت های دیفای زنجیره BNB را بیشتر گسترش می دهند.

تیم زنجیره BNB اضافه کرد که این ادغام با ارائه یک پلت فرم وام به توسعه دهندگان و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) اکوسیستم فعلی را تکمیل می کند. آنها گفتند که Aave یک “برنامه کاربری” است که می تواند به عنوان یک بلوک ساختمان برای برنامه های کاربردی DeFi پیچیده تر عمل کند.

علاوه بر این، با راه اندازی پلت فرم دیفای آوه در شبکه، جامعه زنجیره BNB نیز در معرض گزینه های وام و استقراض جدید و افزایش نقدینگی قرار خواهد گرفت. مارک زلر، بنیانگذار Aave-Chan Initiative (ACI)، در بیانیه مطبوعاتی گفت که آنها از FDUSD برای ورژن 3 آوه و راه اندازی آوه در زنجیره BNB هیجان زده هستند. زلر توضیح داد:

“این ادغام امکانات جدیدی را برای کاربران Aave باز می کند و DAO آوه قصد دارد یک پروتکل کلیدی در اکوسیستم زنجیره BNB باشد. ما معتقدیم این افزوده به رشد و پذیرش کلی DeFi کمک خواهد کرد.

در همین حال، BNB Chain همچنین تاکید کرد که ادغام آوه بخشی از تلاش‌های آن برای تحریک پذیرش انبوه با هدف قرار دادن DApps، از جمله پروتکل‌های دیفای است. در 31 ژانویه، BNB Chain چشم انداز بازار خود را منتشر کرد و ذکر کرد که دیفای یکی از اهداف کلیدی آن برای سال 2024 است. به غیر از دیفای، این زنجیره همچنین با افزایش اعتبارسنجی فعال بر روی بازی، هوش مصنوعی (AI) و تمرکززدایی تمرکز خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا