اخبار

ریپل به آستانه رشد قابل توجهی می رسد: جزئیات

XRPL برخلاف سایر بلاک چین ها از پروتکل اجماع استفاده می کند.

همانطور که در دسته توییتر بنیاد ریپل به اشتراک گذاشته شده است ، یک بنیاد غیرانتفاعی که فعالیت و توسعه اکوسیستم XRP Ledger را بیشتر می کند، Rippled XRPL شاهد تغییر جدیدی بوده است.

نرم افزار سروری که XRP Ledger را تامین می کند Rippled نام دارد و تحت مجوز منبع باز ISC در این مخزن در دسترس است. ریپل و مهندسان آن در دهه گذشته مراقب و مشارکت کننده در پیاده سازی مرجع C++ پایگاه کد پروتکل ریپل بوده اند. اما اکنون، مخزن معتبر کد تحت بنیاد XRP Ledger است .

ریپل برخلاف سایر بلاک چین ها از یک پروتکل اجماع استفاده می کند که به موجب آن سرورهای منتخب شناخته شده به عنوان اعتبار سنجی هر سه تا پنج ثانیه در مورد ترتیب و نتیجه تراکنش های XRP توافق می کنند.

طیف گسترده اعتباردهنده‌های XRPL به تضمین سلامت بلندمدت و اجماع بین شرکت‌کنندگان مختلف بازار برای محافظت از XRPL کمک می‌کند.

ریپل اخیراً چالش نوآوری CBDC را با مجموع جایزه 197000 دلاری معرفی کرد. چالش نوآوری ریپل CBDC با هدف الهام بخشیدن به برنامه نویسان برای ایجاد برنامه هایی با قابلیت اجرا بر روی XRP Ledger و پشتیبانی از CBDC های خرده فروشی، قابلیت همکاری و گنجاندن مالی است. تاریخ سررسید دور اول ارسال ها 25 آگوست پیش بینی می شود.

ریپل از طریق AirWallex به نیوزلند گسترش می یابد

کاربر ریپل Airwallex از راه اندازی خدمات پرداخت بین المللی خود در نیوزلند خبر داد. با معرفی آن، کسب‌وکارها در نیوزلند به خدمات پرداخت جهانی Airwallex دسترسی خواهند داشت که جایگزینی سریع‌تر، مقرون‌به‌صرفه‌تر و شفاف‌تر برای بانک‌های معمولی است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا