اخبار

مسابقه ریپل بعد از رالی بزرگ جلوتر از کاردانو و سولانا

ریپل پس از افزایش 20 درصدی از دو پیشرو و پیشتاز «قاتل اتریوم» بالاتر رفته است.

بر اساس گزارش CoinMarektCap، ارز دیجیتال XRP وابسته به ریپل از کاردانو و سولانا پیشی گرفته و به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده است.

این کریپتوکارنسی در 24 ساعت گذشته 20 درصد افزایش یافته است و عملکرد بسیار بهتری از دیگر ارزهای دیجیتال اصلی داشته است.

XRP امسال با وجود فروش اخیر در بازار و جنگ حقوقی نامشخص ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، 5 درصد افزایش یافته است.

چارلز گاسپارینو از فاکس بیزینس اخیراً در توییتی اعلام کرد که این پرونده احتمالاً تا تابستان ادامه خواهد داشت. او افزود که انتشار فرمان اجرایی دولت بایدن برای ارزهای دیجیتال می‌تواند با «احتمالا» طبقه‌بندی توکن بحث‌برانگیز به عنوان یک امنیت ثبت‌نشده، تعادل را به نفع SEC برگرداند.

مرحله کشف کارشناسی اخیراً به درخواست هر دو طرف تا 28 فوریه تمدید شد. تأخیر امکان انجام واریزهای اضافی را فراهم کرده است.

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، اخیراً از SEC خواسته است تا پرونده ریپل را با بیشترین سرعت ممکن حرکت دهد .

آنالیسا تورس، قاضی منطقه ای ایالات متحده، هنوز در مورد درخواست های دوگانه برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل و کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران، برای رد شکایت تصمیم گیری نکرده است. دادگاه همچنین هنوز تصمیم خود را در مورد درخواست کمیسیون SEC برای اعتصاب به دفاعیات کلیدی متهمان “اخطار منصفانه” اعلام نکرده است. رگولاتور اخیراً دو نامه از اختیارات تکمیلی را به منظور تقویت تلاش خود ارسال کرده است.

در دسامبر 2020، به دلیل شکایت علیه ریپل، این ارز دیجیتال 70 درصد سقوط کرد، و صرافی‌ها برای تعلیق معاملات در ایالات متحده عجله داشتند، اگرچه این توکن توانست بهبود یابد، اما همچنان از معدود سکه‌های مهمی است که نتوانستند به بالاترین حد خود در طول تاریخ دست یابند. جدیدترین چرخه گاو نر.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید