استخراج ابری ارز دیجیتالروش های کسب درآمد

بررسی و معرفی کامل نایس هش ؛ استخراج بیت کوین با Nicehash

برای هرکسی که مدتی در استخراج ارزهای دیجیتال فعالیت داشته است که بدون شک شما به استفاده از نایس هش “NiceHash” فکر کرده اید.

این برجسته ترین بازار استخراج رمزنگاری در جهان است و در آنجا ماینرها و پروژه های بلاک چین به منبع هش اضافی و قدرت محاسباتی می پردازند. از طریق ترکیبی از نرم افزارهای ماینینگ کاربر پسند و زیرساخت های قوی ، نایس هش حضور فوق العاده ای ایجاد کرده است.

با این حال ، آیا NiceHash تمام آن چیزی است که می خواهد باشد؟

در این بررسی جامع نایس هش ، ما هر آنچه را که باید در مورد بازار بدانید به شما ارائه می دهیم. ما هزینه ها ، بازده و رقابت را بررسی می کنیم. و همچنین نحوه استفاده از NiceHash و ملاحظات کلیدی را به شما نشان خواهیم داد.

نایس هش چیست؟ NiceHash

نایس هش یک بازار آنلاین برای خرید و فروش قدرت پردازشی رایانه شما است. این قدرت پردازشی در اصطلاحات ارز رمزنگاری شده به عنوان قدرت هشینگ شناخته می شود. این مانند یک سرویس مبادله است که در آن شما قدرت محاسبه را با بیت کوین یا یکی از بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر که از اثبات استخراج کار استفاده می کنند ، مبادله می کنید.

هر کسی می تواند قدرت هش خود را بفروشد ، حتی اگر شما فقط یک دستگاه بازی کوچک دارید. و هرکسی می تواند قدرت هشینگ را خریداری کند در صورتی که بخواهد از مزایای استخراج بدون هزینه هنگفتی برای سخت افزار استخراج استفاده کند.

نایس هش از آوریل 2014 در حال فعالیت است ، بنابراین آنها اطلاعات زیادی در مورد استخراج و مبادله ارزهای رمزنگاری شده دارند. از زمان باز شدن درهای مجازی ، NiceHash با داشتن بیش از 250،000 معدنچی فعال روزانه ، بیش از 3.3 میلیون سفارش ، و بیش از 181،000 BTC پرداخت شده ، به بزرگترین بازار قدرت هش در جهان تبدیل شده است.

نیازی به گفتن نیست ، در طول هفت سال و تعداد زیادی سفارش و پرداخت ، نایس هش اعتماد علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده را در سراسر جهان جلب کرده است. یکی دیگر از دلایل موفقیت NiceHash هزینه های کم و سهولت استفاده از آن است ، و این باعث می شود انتخاب خوبی برای معدنچیان اولین بار باشد که پای خود را خیس می کنند.

سرورهای تایس هش در شرق اروپا ، غرب اروپا ، شرق ایالات متحده و غرب ایالات متحده واقع شده است. در زیرساخت ها و تحویل خود از فناوری پیشرفته استفاده می کند. هر کاربر ثبت شده همچنین یک کیف پول BitGo امن و بیمه شده برای سپرده های BTC دریافت می کند.

مزایای نایس هش

 • راه اندازی آن بسیار ساده ، سریع و آسان است.
 • استخراج شما را روی خلبان خودکار قرار می دهد.
 • سود با تغییر خودکار به سودآورترین الگوریتم حداکثر می شود.
 • پرداخت ها روزانه با BTC انجام می شود.
 • تنها زمانی می توان پیکربندی کرد که رایانه شما بیکار باشد.

معایب نایس هش

 • شما برای شخص دیگری استخراج می کنید.
 • اگر برق بسیار گران دارید ؛
 • شما نگران هک شدن آن هستید که در سال 2017 رخ داده است.
 • استفاده از آن نسبت به استخراج مستقیم سکه ها اندکی سودآور خواهد بود.
 • هزینه انتقال بیت کوین به دست آمده می تواند بیشتر از سایر سکه ها باشد.

نایس هش چگونه کار میکند؟

نایس هش می تواند توسط فروشندگان قدرت هش و خریداران قدرت هش استفاده شود. این به طور قابل توجهی تعداد کاربران بالقوه آن را افزایش می دهد و برخی از فروشندگان نیز خریدار می شوند و برعکس. خریداران می توانند بلافاصله پس از ثبت نام اولیه سفارش هش پاور را آغاز کنند و اگر ترجیح دهند ناشناس بمانند ، فروشندگان نیازی به ثبت نام ندارند.

به عنوان یک خریدار ، می توانید ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب کنید ، این سرویس از 34 الگوریتم مختلف پشتیبانی می کند ، از جمله SHA-256 ، Blake ، Equihash ، Scrypt ، X11 ، X13 ، X15. می توانید هر الگوریتمی را که در آن زمان بیشترین سود را دارد استخراج کنید و پرداخت ها با بیت کوین انجام می شود.

20 مورد از 34 الگوریتم هش مختلف در NiceHash

همچنین می توانید از استخر استخراج موردنظر خود استفاده کنید. نایس هش در حال حاضر از 23 استخر استخراج مختلف پشتیبانی می کند و می گوید که همه آنها بی عیب و نقص با این سرویس کار می کنند. این امر به ماینرها امکان دسترسی به بیشتر سکه های قابل استخراج را می دهد و می‌توانید به استخراج بیت کوین نیز بپردازید.

پس از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سکه را استخراج می کنید ، به سادگی مقداری بیت کوین (حداقل 0.01 BTC) واریز کنید و سپس برای سفارش خود به بازار NiceHash بروید. شما می توانید بازار ایالات متحده یا اتحادیه اروپا را انتخاب کرده و حداکثر قیمتی را که مایل به پرداخت آن هستید مشخص کنید. توجه داشته باشید که همه قیمت ها صرف نظر از اینکه کدام ارز رمزنگاری را استخراج می کنید ، در بیت کوین نشان داده شده است.

اگر به دنبال فروش قدرت هشینگ هستید ، نایس هش بدون توجه به نوع دکل شما این کار را بسیار آسان می کند. در صورت تمایل می توانید قدرت هشینگ را از CPU ، GPU و ASIC یا کل مزرعه دکل بفروشید. همچنین می توانید الگوریتم خود و محل سرورهایی که با آنها ماینینگ دارید انتخاب کنید.

نایس هش در حال حاضر سرورهای شرقی و غربی اروپا و شرق و غرب ایالات متحده را اداره می کند. برای بهترین عملکرد باید از مکانی که نزدیکترین مکان به مکان شما است استفاده کنید.

ماشین حساب سود نایس هش (Nicehash)

البته هدف اصلی شما هنگام استخراج سودآوری است و نایس هش می خواهد شما نیز سودآور باشید. بنابراین ، آنها این ماشین حساب سودآوری معدن را ایجاد کرده اند که به شما امکان می دهد نوع سخت افزاری که دارید و هزینه برق خود را وصل کنید و سپس به شما می گوید که چقدر می توانید انتظار داشته باشید با این سرویس بیش از 1 روز ، 1 هفته و 1 ماه درآمد کسب کنید.

قبل از استخراج ، سودآوری را بررسی کنید. تصویر از طریق NiceHash

خواهید دید که همه سخت افزارها سودآور نیستند ، اما از آنجا که بر اساس قیمت های فعلی بیت کوین است ، ممکن است قیمت آینده آنقدر بالا باشد که فروش قدرت هش شما در آینده سودآور باشد.

برنامه ها و قیمت گذاری نایس هش (NiceHash)

هیچ برنامه اشتراکی ثابت در نایس هش وجود ندارد و می توانید با 0.001 BTC شروع کنید. در حالی که قیمت ها به صورت BTC/DAY ارائه می شود ، می توانید قرارداد را کمتر از یک روز یا بیشتر از یک روز ایجاد کنید. و قیمتها بر اساس قیمت بازار سکه و کل قدرت هش جهت الگوریتم معین در نوسان است. نایس هش بر اساس اطلاعات لحظه ای که از شبکه ها و مبادلات مختلف دریافت می کند ، لیست قیمت را هر 10 ثانیه به روز می کند.

خریداران دو گزینه برای خرید hashrates دارند:

 • مناقصه استاندارد – با مزایده استاندارد می توانید سفارشی را با قیمت پایین تر ثبت کنید ، اما این احتمال وجود دارد که در نهایت از مزایای بیشتری برخوردار شوید و باید پیشنهاد خود را افزایش دهید. با این وجود ، این ارزان ترین روش برای قیمت گذاری در هش قدرت است.
 • ثابت – این گزینه مناسبی برای کسانی است که می خواهند هزینه های خود را بدانند و نمی خواهند در تغییر پیشنهادات و سفارشات خود مشکلی ایجاد کنند. قیمت اولیه شما بالاتر خواهد بود ، اما برای مدت قرارداد ثابت است ، بنابراین اگر قیمت پیشنهادهای استاندارد بعدا افزایش یابد ، می توانید به یک معامله خوب برسید. سفارشات ثابت محدود به مدت 24 ساعت است و همچنین به 50٪ از کل قدرت هش موجود محدود می شود تا اطمینان حاصل شود که هنوز قدرت هش برای پیشنهادات استاندارد وجود دارد.

توجه داشته باشید که همه پرداخت ها به نایس هش باید با بیت کوین انجام شود.

هزینه ها

البته هزینه هایی وجود دارد که هنگام استفاده از نایس هش باید در نظر بگیرید. برخی از هزینه هایی که با آن روبرو می شوید به شرح زیر است:

خرید قدرت هشینگ

 • هزینه سفارش جدید غیرقابل استرداد: 0.00001 BTC
 • مبلغی که برای سفارشات خرید قدرت هشینگ هزینه می شود: 3 ((مبلغ مصرف نشده برای سفارشات لغو شده مشمول این هزینه نمی شود)

فروش قدرت هشینگ

 • پرداخت برای مانده های بیشتر یا مساوی 0.00001 BTC (1000 ساتوشی) به کیف پول NiceHash: 2٪

برداشت ها و سپرده ها

برداشت ها و سپرده ها مستلزم هزینه هایی است که بر اساس سکه مورد استفاده و میزان آن متفاوت است. در صورت برقراری ارتباط مستقیم با گره نایس هش Lightning Network ، هیچ هزینه ای برای تراکنش های بیت کوین (BTC) نمی پردازید.

می توانید ساختار کامل هزینه نایس هش را در اینجا مشاهده کنید.

نحوه خرید در نایس هش (NiceHash)

اگر می خواهید ارزهای رمزپایه استخراج کنید ، می توانید دستگاه ماینینگ خود را (گران) خریداری کنید ، یک قرارداد استخراج ابری خریداری کنید (مدت طولانی) یا به سادگی هرگونه قدرت هشینگ مورد نیاز خود را از نایس هش سفارش دهید.

دستورالعمل NiceHash برای خرید Hashing Power

اگر تصمیم گرفتید قدرت هشینگ خود را از نایس هش خریداری کنید ، می توانید آن را برای هر الگوریتمی که پشتیبانی می کنند خریداری کرده و استخراج هر سکه ای را که دوست دارید تقریباً بلافاصله شروع کنید. در اینجا مراحل ساده ای را باید دنبال کنید:

 1. یک حساب در NiceHash ثبت کنید.
 2. حداقل 0.001 BTC را به کیف نایس هش خود واریز کنید. فراموش نکنید که هزینه تراکنش را حساب کنید.
 3. تصمیم بگیرید که کدام سکه را می خواهید استخراج کنید و از کدام استخر استفاده خواهید کرد.
 4. در صورت لزوم در استخری که استفاده می کنید ثبت نام کنید و یک کارگر جدید ایجاد کنید.
 5. استخر را در لیست استخرهای NiceHash خود ذخیره کنید. این شامل الگوریتم ، سرور Stratum ، پورت (برخی از استخرها دارای پورت ویژه نایس هش هستند) ، نام کاربری کاربری و رمز کارگر (معمولاً رمز کارگر x است) می باشد.
 6. استخر را با NiceHash Pool Verifier تأیید کنید . لطفاً توجه داشته باشید که برخی از استخرها می توانند به صورت سفارشی سختی کار را تنظیم کنند. معمولاً این رمز کارگر است. در این صورت ، اگر تأییدکننده استخر به شما نشان می دهد که حداقل مشکل استخر 16383 است ، باید d = 16383 را در پنجره رمز وارد کنید. مثال:

“دشواری استخر بسیار کم است (ارائه شده = 2048 ، حداقل = 16383)” Worker = nicehashminer رمز کارگران: d = 16383

سپس در ادامه:

 1. یک سفارش جدید در بازار بگذارید و مطمئن شوید که از الگوریتم صحیح برای سکه ای که می خواهید استخراج کنید استفاده کنید. هنگام سفارش می توانید بازار اتحادیه اروپا یا بازار ایالات متحده را انتخاب کنید. هر کدام برای سفارشات استاندارد و ثابت قیمت مخصوص به خود را دارند. هنگامی که تصمیم گرفتید چقدر مایل به پرداخت سفارش هستید ، بیت کوین شما هنگام استخراج برداشت می شود و سکه های بلااستفاده در کیف پول شما باقی می ماند.
 2. در نهایت ، به استخر خود بروید و درآمد خود را بررسی کنید. توجه داشته باشید که نایس هش فقط مسئول ارائه قدرت هشینگ به استخر استخراج است ، آنها هیچ مسئولیتی در قبال میزان پاداش دریافتی از استخر یا پرداخت ها ندارند.
 3. برای راهنمای دقیق تر خرید NiceHash می توانید این pdf را که توسط تیم NiceHash ایجاد شده است مشاهده کنید.

نحوه فروش در نایس هش

کسانی که قدرت هشینگ خود را می فروشند گاهی ماینر نامیده می شوند ، اگرچه این از نظر فنی صحیح نیست. فروشنده در نمایس هش می تواند هر کسی باشد که دارای سخت افزار رایانه ای است که می تواند برای استخراج مورد استفاده قرار گیرد و می خواهد با استفاده از این سخت افزار برای استخراج از طریق NiceHash مقداری بیت کوین به دست آورد. شروع کار به عنوان فروشنده کمی بیشتر از 15 دقیقه طول می کشد.

در حالی که می توانید قدرت هشینگ را در نایس هش از ماینر های ASIC و حتی مزارع معدن بفروشید ، اما من مطمئن هستم که اکثر شما این مقاله را فقط می خواهید قدرت هش CPU یا GPU خود را بفروشید. شما می توانید این کار را با هر دو کارت AMD و Nvidia انجام دهید و ساده ترین راه برای این کار استفاده از نرم افزار رایگان نایس هش است.

برای این کار شما باید یک حساب در نایس هش ثبت کنید تا بتوانید از کیف پول آن برای واریز سود استخراج خود استفاده کنید. NiceHash miner اتصال نرم افزار را با حساب NiceHash شما بسیار آسان می کند و به شما این امکان را می دهد که از ایمیل مورد استفاده برای حساب خود برای پیوند این دو استفاده کنید ، نه اینکه به آدرس کیف پول طولانی و سختی نیاز داشته باشید.

معدنچی نایس هش همچنین به طور خودکار سودآورترین الگوریتم را انتخاب می کند و با آن الگوریتم را استخراج می کند ، بنابراین نیازی نیست که خودتان نگران روند وقت گیر بررسی قیمت سکه یا مشکلات الگوریتم باشید.

اگر از نرم افزارهای دیگر مانند CCMiner استفاده می کنید ، می توانید مستقیماً به سرورهای NiceHash Stratum متصل شوید تا قدرت هش خود را بفروشید.

تعداد کمی از شما که این مطلب را می خوانید و دارای دکل های ASIC هستید می توانید دستورالعمل های خاصی را که نایس هش برای ASIC ها ایجاد کرده است در اینجا دنبال کنید .

پرداخت به سایت

نایس هش از سیستم پرداخت به ازای هر سهم (PPS) برای پرداخت فروشندگان استفاده می کند ، بنابراین می توانید انتظار پرداخت روزانه خودکار را داشته باشید به شرط آنکه حداقل های مطابق موارد زیر را برآورده کنید:

 • پرداخت روزانه برای مانده های پرداخت نشده در کیف های نایس هش بیشتر از 0.001 BTC
 • پرداخت روزانه برای مانده های پرداخت نشده در کیف های خارجی بیشتر از 0.1 BTC
 • پرداخت های هفتگی برای مانده های پرداخت نشده در کیف های خارجی بیشتر از 0.001 BTC

ماینرهای سریع

NiceHash QuickMiner یک استخراج کننده نسل بعدی است که توسط نایس هش توسعه یافته است.

NiceHash QuickMiner فقط از Excavator برای استخراج GPU و XMRig برای استخراج CPU استفاده می کند. Excavator یک استخراج کننده داخلی است و 100 free عاری از هرگونه بدافزار است ، و XMRig یک استخراج کننده CPU منبع باز است. برخی از کتابخانه های منبع باز C# بیشتر استفاده می شود.

کدی که به عنوان NiceHash QuickMiner اجرا می شود یا توسط نایس هش توسعه یافته یا از مخازن عمومی استفاده می شود ، به این معنی که 100٪ ایمن است ، و نیازی نیست نگران افشای اطلاعات حساس رایانه خود یا آلوده شدن به بدافزار باشید. NiceHash QuickMiner (در آینده) هرگز از هیچ نرم افزار منبع بسته ، نرم افزاری با منشا ناشناخته یا تأیید نشده استفاده نمی کند.

برنامه استخراج سریع و آسان. تصویر از طریق NiceHash

استخراج سریع در نایس هش دارای تمام ویژگی های زیر است:

 • Autotune – به طور خودکار بهترین ساعت اصلی را برای ساعت حافظه خود پیدا کنید و در نتیجه مصرف برق را کاهش دهید.
 • OCtune – نیازی به ابزار شخص ثالث نیست! OCTune به شما امکان می دهد از روشهای اورکلاک جایگزین استفاده کنید که در ابزارهای رایج اورکلاکینگ موجود نیست.
 • بهینه سازی خودکار – بهینه سازی خودکار GPU ها با Rig Manager با یک کلیک.
 • زمانبندی های حافظه – زمان بندی حافظه در پردازنده های گرافیکی سری 1000 را تغییر دهید و عملکرد GPU را تا 50 درصد افزایش دهید.
 • حالت بازی – می خواهید بازی کنید؟ مشکلی نیست ، فقط یک دکمه را فشار دهید و هنگام بازی اورکلاک را اعمال کنید.
 • بازیابی خودکار – QuickMiner اقدامات مختلفی را برای بازیابی انجام می دهد تا حتی پس از تصادف راننده یا سایر مسائل ، عملیات استخراج را ادامه دهد.
 • به روز رسانی خودکار-به روز باشید! کاربر باید به روزرسانی را تأیید کند.
 • انتخاب کننده موقعیت مکانی خودکار – بر اساس تأخیر اشتراک گذاری ، نزدیکترین مکان را به شما انتخاب می کند.
 • Auto Location Switcher – در صورت عدم دسترسی به مکان.
 • با Windows شروع کنید – QuickMiner را به طور خودکار پس از بوت شدن ویندوز شروع کنید.

تفاوت بین ماینر نایس هش و QuickMiner چیست؟

برای اینکه ماینرهای نایس هش به طور کامل کار کند ، به افزونه ها و استخراج کنندگان شخص ثالث متکی است. در بیشتر موارد ، اینها برنامه هایی هستند که منشاء آنها تأیید نشده و ناشناخته است. نام واقعی نویسندگان این برنامه ها مشخص نیست ، یا هیچ شرکتی پشت این نرم افزار نیست. اینکه چرا توسعه دهندگان این برنامه ها هویت خود را اینقدر خصوصی نگه می دارند برای ما ناشناخته است. دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.

این دلایل به احتمال زیاد آسیبی به ماینرها نمی رسانند زیرا هزینه استفاده از توسعه دهندگان را برای استفاده از ماینرهای خود دریافت می کنند. اما ما نمی توانیم کاملاً مطمئن باشیم که آنها قصد ندارند هیچ چیز مضر را در برنامه های خود قرار دهند. اعتماد کورکورانه به آنها یک اشتباه بزرگ خواهد بود.

به همین دلیل است ، اگر می خواهید از ماینرهای نایس هش استفاده کنید ، باید با آن موافقت کنید ، آن را تأیید و تصدیق کنید ، و اگر این توسعه دهندگان ناشناخته واقعاً روزی کار احمقانه ای انجام دهند ، نایس هش نمی تواند مسئولیت پذیر باشد. این بدان معناست که اگر از رایانه شخصی خود برای مشاغل جدی استفاده می کنید ، اطلاعات مهمی در مورد آن یا حتی سکه یا پول دارید ، بهتر است از معدنچیان شخص ثالث با منشاء ناشناخته استفاده نکنید.

خوشبختانه نایس هش در گذشته معدنچی خود را با نام Excavator ایجاد کرده استبه کدی که آن را اجرا می کند کاملاً در داخل ایجاد شده است و NiceHash می تواند اطمینان دهد که هیچ چیز مضر در داخل وجود ندارد. یکی دیگر از عوامل خوش شانس این است که سرعتی که Excavator در Daggerhashimoto (استخراج اتریوم) به دست می آورد با هزینه های توسعه دهنده با سایر ماینرها کاملاً قابل مقایسه است. هنگامی که هزینه برنامه نویس را نیز محاسبه می کنید ، Excavator می تواند در بیشتر موارد حتی سودآورتر از ماینرهای شخص ثالث باشد.

استفاده از Excavator به تنهایی چندان ساده نیست – شما باید فایلهای فرمان را پیکربندی کرده و همه چیز را برای عملکرد صحیح دستگاه خود آماده کنید. به همین دلیل است که ما محصول دیگری را برای کاربران نهایی به نام NiceHash QuickMiner ایجاد کردیم که تمام پیکربندی های سخت و پیچیده را به صورت خودکار انجام می دهد. بنابراین ، شما روی دکمه ها کلیک می کنید و لازم نیست نگران چیزهای فنی بسیار عمیق باشید. از آنجا که نایس هش تمام کد Excavator plus wrapper (QuickMiner) را می سازد ، هیچ چیز مضر در آن قرار نمی گیرد.

Private Endpoint در نایس هش

راه حل NiceHash Private Endpoint برای مزارع معدنی متوسط ​​و بزرگ طراحی شده است که می خواهند ارتباط خود را با نایس هش بهینه کرده و حداکثر عملکرد و درآمد را تضمین کنند.

NiceHash Private Endpoint یک رابط شبکه است که شما را به صورت خصوصی و ایمن به سرورهای NiceHash Stratum متصل می کند. Private Endpoint از آدرس IP خصوصی استفاده می کند و از تأخیر اضافی ناشی از حفاظت DDOS جلوگیری می کند.

Private Endpoint برای بهترین عملکرد. تصویر از طریق NiceHash

کاربران از مزایا و خدمات زیر برخوردار هستند:

 • کمترین تأخیر ممکن هنگام اتصال به نایس هش.
 • زیرساخت سخت افزاری اختصاصی که در هنگام ارسال سهام به شما امتیاز می دهد.
 • همه سرورهای پروکسی معدن خصوصی نایس هش توسط تیم مدیریت می شوند.
 • نقطه پایانی خصوصی در کمتر از 24 ساعت کار می کند.
 • پرداخت این سرویس به صورت بیت کوین یا یورو امکان پذیر است.
 • شروع از € 200 + مالیات بر ارزش افزوده در ماه. (برای هر مکان).

صرافی نایس هش

کار در صرافی نایس هش به دلیل تحریم ها برای ایرانیان مجاز نمی‌باشد.

یکی از افزودنی های جدیدتر در نایس هش ، پلتفرم مبادله ای است که آنها در یک نمای ساده برای تازه واردان در فضای رمزنگاری و یک دیدگاه تجاری برای کسانی که تجربه بیشتری دارند و به دنبال ابزارهای تجاری عمیق تر هستند ، قرار داده اند.

نمای ساده

پلتفرم Simple View راهی سریع و آسان برای خرید و فروش رمزنگاری به کاربران ارائه می دهد. این بیشتر برای مبتدیان مناسب است. برای انجام معاملات در پلت فرم Simple View کاربران فقط جفت معاملات و مبلغ را انتخاب کنید. همه سفارشات با نرخ بازار تنظیم می شوند و تجارت فوری است.

نمای تجاری

Trade View یک پلت فرم تجاری پیچیده است که برای معامله گران باتجربه یا کسانی که به دنبال ویژگی ها و انعطاف پذیری قوی تری هستند مناسب است. از یک کتاب سفارش استفاده می کند و به کاربران دسترسی به نمودارهای قیمت و عمق بازار را می دهد.

نمودار قدرتمند از Trade View. تصویر از طریق NiceHash

با Trade View معامله گر در کنترل کامل است. این امر امکان سفارش انواع پیشرفته ای را فراهم می کند که کنترل بیشتری را انجام می دهند و پر کردن بهتری را انجام می دهند. همچنین تعدادی ابزار تجاری و تجزیه و تحلیل برای تعیین بهترین ورود و خروج از معاملات موجود است.

هر دو پلتفرم Simple و Trade View به یک کیف پول نایس هش متصل هستند. این همان کیف پولی است که برای استخراج نایس هش استفاده می شود ، به این معنی که کاربران می توانند بلافاصله تجارت خود را با تمام سود استخراج خود شروع کنند. در حال حاضر بیش از 50 سکه پشتیبانی می شود و تعداد بیشتری به طور مرتب اضافه می شوند.

هزینه ها

هزینه های نایس هش با سایر صرافی های محبوب قابل مقایسه است. و در طول عمر فعالیت تجاری شما کاهش می یابد. بنابراین در ابتدا این هزینه 0.5 up تا 1000 یورو در فعالیت تجاری است. پس از عبور از این آستانه ، آن را به 0.4 کاهش می دهد.

تا زمانی که حساب شما به حجم معاملات 10000 یورو برسد ، 0.4 درصد باقی می ماند ، و سپس تا 0.3 درصد کاهش می یابد تا به حجم تجارت 100.000 یورو برسید ، که در آن 0.2 drops کاهش می یابد.

این تا زمانی ادامه می یابد که هزینه ها به 0.01 at در 100،000،000،000 یورو برسد. در حالی که این امر عظیم به نظر می رسد ، در کل عمر است ، بنابراین چه کسی می داند که در 20 سال آینده شما واقعاً به آن حجم معاملات خواهید رسید!

در حقیقت اکثر کاربران هزینه های خود را از 0.5 تا 0.3 درصد مشاهده می کنند. معامله گران بسیار فعال ممکن است در مدت زمان نسبتاً کوتاهی به زیر این مقدار برسند. و با توجه به اینکه حجم معاملات در طول عمر حساب افزایش می یابد و نه به صورت ماهانه بازنشانی می شود ، در بلند مدت این می تواند به خوبی انجام شود.

اپلیکیشن نایس هش

برنامه تلفن همراه نایس هش یک برنامه برای مدیریت حساب و فعالیت های نایس هش شما است. توجه داشته باشید که این برنامه یک برنامه استخراج تلفن همراه نیست. از قدرت پردازش تلفن هوشمند خود برای استخراج با برنامه تلفن همراه استفاده نمی کنید.

به راحتی حساب NiceHash خود را در حال حرکت مدیریت کنید. تصویر از طریق NiceHash

برنامه تلفن همراه نایس هش دارای پنج بخش اصلی است:

 1. Rig Manager – به کاربران اجازه می دهد تا از راه دور دکل های استخراج خود را مدیریت کرده و وضعیت استخراج را در حال حرکت بررسی کنند.
 2. کیف پول – این گزینه را برای سپرده گذاری یا برداشت ارزهای رمزنگاری شده مختلف و بررسی همه فعالیت های کیف پول می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که این کیف پول رمزنگاری شده تلفن همراه نیست ، هیچ دانه ای در دستگاه شما ذخیره نمی شود.
 3. Hash-power Marketplace-وضعیت سفارشات هش پاور خود را بررسی کنید ، سفارشات جدید ثبت کنید و سفارشات موجود را مدیریت یا لغو کنید.
 4. اعلان ها – کاربران می توانند اعلان های فشار را فعال کرده و اطلاعات فوری در مورد فعالیت های حساب خود دریافت کنند.
 5. نمایه کاربر – نمایه نایس هش یا نمایه سازمان خود را مدیریت کنید.

نتیجه گیری

مشاهده اینکه چگونه نایس هش را دوست دارید سریع و آسان است زیرا می توانید نرم افزار را در عرض 15 دقیقه بارگیری و پیکربندی کنید. و اگر قصد دارید از NiceHash به عنوان خریدار استفاده کنید ، اطمینان از قدرت هش بسیار زیاد می تواند بسیار سریعتر باشد. این می تواند بسیار مفید باشد وقتی با موقعیتی روبرو می شوید که الگوریتم یا سکه معینی سودآورتر از حد معمول می شود.

در آخر تصمیم با شماست. من قبلاً مستقیماً استخراج کرده ام و نایس هش را امتحان کرده ام و صادقانه بگویم که سادگی آن خیره کننده بود. و من تفاوت زیادی در درآمد مشاهده نکردم.

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید یا یک استخراج کننده معمولی هستید ، نایس هش ممکن است یک راه حل مناسب برای شما باشد.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا