اخبار

شرکت های وب 3 برای حمایت از توسعه اکوسیستم از طریق کمک های مالی در میان افزایش بازار

بنیاد ورلد کوین یک کمک مالی 5 میلیون دلاری برای حمایت از جامعه خود از طریق توکن های WLD یا استیبل کوین ها اختصاص داد.

از آنجایی که بیت کوین از مرز 40000 دلار عبور کرد و کل سرمایه بازار کریپتو را به یک تریلیون دلار رساند، شرکت های Web3 شروع به ارائه کمک های مالی برای حمایت از توسعه اکوسیستم بلاک چین کرده اند.

در 6 دسامبر، بنیاد ورلد کوین، سازمانی که پشت پروژه محبوب ورلد کوین (WLD) با حمایت مدیر عامل OpenAI سام آلتمن قرار دارد، یک برنامه کمک مالی 5 میلیون دلاری به نام «Wave0» را اعلام کرد. کمک های مالی از طریق توکن های WLD یا استیبل کوین هایی مانند USD Coin پرداخت می شود.

برنامه کمک مالی بر پروژه های مختلفی مانند سازمان دهندگان اجتماعی، حمایت های مالی رویدادها و هکاتون ها متمرکز است. علاوه بر این، این سازمان مسیرهای کمک مالی دیگری نیز دارد که بر تامین مالی پروژه های بزرگتر تمرکز می کند.

به غیر از ورلد کوین، سایر شرکت ها نیز شروع به انتشار کمک های مالی برای پشتیبانی از توسعه زیرساخت وب 3 کرده اند. در یک بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به کوین تلگراف، پروتکل لایه 2 Coinweb یک کمک مالی 10 میلیون دلاری برای حمایت از توسعه دهندگانی که خدمات وب 3 و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را بر روی پلت فرم زیرساخت خود ایجاد خواهند کرد، اعلام کرد.

بر اساس این اعلامیه، بسته به نوع برنامه های کاربردی و مراحل توسعه، کمک های مالی ممکن است تا 300000 دلار افزایش یابد. این پروتکل همچنین تاکید کرد که تمرکز برنامه کمک مالی شامل تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi)، صرافی های غیرمتمرکز (DEXs)، کیف پول، بازی، توکن های غیرقابل تعویض (NFTs) و تامین مالی اجتماعی است.

در همین حال، بنیاد فانتوم نیز یک برنامه شتاب دهنده راه اندازی کرده و یک میلیون فانتوم به ارزش بیش از 300000 دلار را برای حمایت از پنج پروژه اختصاص داده است. در یک بیانیه مطبوعاتی که برای کوین تلگراف ارسال شد، پروتکل تاکید کرد که این برنامه شامل راهنمایی از سوی رهبری آن، از جمله مدیر آن آندره کرونیه خواهد بود.

در اوایل این ماه، جامعه آربیتروم بودجه برنامه کمک مالی خود را گسترش داد و 23 میلیون دلار اضافی را برای تأمین مالی همه متقاضیان کمک هزینه کرد. توسعه جدید بودجه برنامه کمک مالی آربیتروم را بیش از 70 میلیون دلار می‌گذارد که از 56 پروژه پشتیبانی می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا