اخبار

پیتر برانت، سرمایه‌گذار کهنه‌کار، توصیه‌های تجاری مهمی را ارائه می‌کند

تاجر با تقریبا 50 سال تجربه توصیه های مهمی را ارائه می دهد.

پیتر برانت به دلیل تجربه عظیم خود در بازارهای سنتی و ارزهای دیجیتال به خوبی شناخته شده است، زیرا این معامله گر تقریبا 50 سال مدیریت وجوه را در اختیار دارد. امروز، او تصمیم گرفت به معامله‌گران ارزهای دیجیتال و سهام که ایده‌های خود را در توییتر به اشتراک می‌گذارند، توصیه ای کند.

یک معامله گر باید چند معامله موفق داشته باشد؟

به گفته برانت، میزان موفقیت او کمی بالاتر از 50 درصد است، به همین دلیل است که او در پنج دهه گذشته سودآور بوده است. او همچنین به دنبال کنندگانش گفت که اشتباه کردن اشکالی ندارد و اشتباهات زیادی مرتکب شده است اما نرخ برد طلایی > 50% را حفظ کرده است.

برانت در مورد “نابغه های تجارت” صحبت کرد که هرگز اشتباه نمی کنند و فقط معامله گران موفقی را به اشتراک می گذارند که تصویری از اوراکل ایجاد می کنند که نرخ برد تجاری او را بسیار بالاتر از 50٪ نگه می دارد و به راحتی پرتفوی او را دو برابر می کند.

این تاجر باتجربه و مدیر صندوق می گوید: اگر کسی نمی تواند بفهمد که چگونه می توان با چنین درصد متوسطی از معامله گران سودآور به سود رسید، باید پول را در یک تشک نگه دارد.

آیا معامله گران می توانند از توصیه های او در مورد کریپتو استفاده کنند؟

با وجود اینکه عمدتاً یک معامله گر سهام و مشتقات است، توصیه های پیتر برانت را می توان به راحتی در صنعت تجارت ارزهای دیجیتال پیاده سازی کرد زیرا قانون داشتن نرخ برد بیش از 50٪ کلید هر سبد معاملاتی موفق است.

اما معامله گران همچنین باید به خاطر داشته باشند که مدیریت ریسک در معاملات دارایی های دیجیتال به شدت با معاملات سهام، اوراق قرضه یا هر چیزی که نوسان کمتری دارد متفاوت است. کمبود نقدینگی و حجم معاملات گاهی اوقات باعث نوسانات دو رقمی درون روز در برخی ارزهای دیجیتال می شود که باعث می شود استراتژی های سنتی تجارت و سرمایه گذاری ناکارآمد باشد.

در طی آخرین اصلاحات، بیت کوین بیش از 65 درصد از ارزش خود را از دست داد، در حالی که شاخص های سنتی مانند SPX کمتر از 25 درصد در پایین ترین سطح خود را از دست دادند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا