اخبار

اکثریت قریب به اتفاق مشاوران مالی قصد دارند بیشتر در کریپتو سرمایه گذاری کنند

نظرسنجی نزدک تصویر صعودی قابل پیش بینی را برای پذیرش نهادی در ایالات متحده ترسیم کرده است.

بر اساس نظرسنجی اخیر از 500 نفر، 86 درصد از مشاوران مورد بررسی، که تقریباً 26 تریلیون دلار سرمایه انباشته را کنترل می کنند، همچنین قصد دارند در طول سال بیشتر در رمزارز سرمایه گذاری کنند، که به این معنی است که انتظار می رود پذیرش سازمانی در آینده نزدیک رشد کند. مشاوران مالی توسط نزدک انجام شده است.

کسانی که قبلاً به نمایندگی از مشتریان خود در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند، قصد ندارند در 12 ماه آینده موقعیت خود را کاهش دهند.

با این حال، مشاورانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، آماده نیستند سرسختانه وارد ارزهای دیجیتال شوند. تخصیص ایده آل آنها در حال حاضر 6 درصد است.

علاوه بر این، این نظرسنجی شامل آن دسته از مشاوران مالی نمی‌شود که نسبت به ارزهای دیجیتال شک دارند، که بدیهی است که آن را کمتر قابل اعتماد می‌کند.

تقاضای شدید برای ETF ارز دیجیتال مبتنی بر اسپات

اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان (72٪) به احتمال زیاد روی ارزهای دیجیتال از طریق یک صندوق قابل معامله مبتنی بر مبادلات در ایالات متحده سرمایه گذاری می کنند، که این امر نشان دهنده تقاضای زیاد برای محصولی است که هنوز راه اندازی نشده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) یک صرافی آتی بیت کوین مبتنی بر آینده را در اکتبر گذشته تصویب کرد، اما تاکنون چندین تلاش برای راه اندازی یک ETF مبتنی بر نقطه را رد کرده است. بیش از 50 درصد از پاسخ دهندگان از طریق یک صندوق مبتنی بر معاملات مارجین در کریپتو قرار می گیرند. نزدیک به یک سوم آنها نیز در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در چنین وسیله سرمایه گذاری در آینده هستند.

علیرغم هیجان اولیه پیرامون راه‌اندازی ETF مبتنی بر معاملات آتی، سرمایه‌گذاران به سرعت از محصول ناراضی شدند به دلیل کاهش مواجهه، کارمزد و واگرایی بین قیمت دارایی پایه و اوراق آتی. از این رو، بسیاری برای یک ETF بر اساس قیمت های لحظه ای درخواست میکنند.

شصت و نه درصد از مشاوران طرفدار به دست آوردن قرار گرفتن در معرض کریپتو با کمک صندوق های شاخص هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا