اخبار ارزهای دیجیتال

درآمدزایی توییتر و آزادی بیان باعث شد که بایننس 500 میلیون دلار تزریق کند: CZ

بایننس همچنین به ادغام توییتر در وب 3 با اجرای پرداخت های رمزنگاری شده و استقرار یک تیم اختصاصی از متخصصان زنجیره ای برای جلوگیری از حساب های ربات اسپم کمک می کند.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس ، دلیل سرمایه گذاری مشترک 500 میلیون دلاری خود را در توییتر ایلان ماسک، با ذکر پتانسیل کسب درآمد، آزادی بیان جامعه رمزنگاری و فرصتی برای در نهایت “کمک به ورود توییتر به وب 3” توضیح داده است.

نظرات CZ از بخش CNBC Squawk Box در 31 اکتبر بود، جایی که او توضیح داد که چه چیزی باعث سرمایه گذاری مشترک خود با ایلان ماسک برای به دست آوردن پلت فرم رسانه های اجتماعی شد و خاطرنشان کرد:

من معتقدم توییتر به خوبی درآمدزایی نکرده است، رشد خوبی نداشته است، مشکلات تاکتیکی زیادی مانند ربات‌ها وجود دارد که نظرات من را اسپم می‌کنند، حساب‌های کلاهبردار در آنجا وجود دارد، و به خوبی اجرا نشده است.

او افزود: «اما من فکر می‌کنم که این پلتفرم به خودی خود ارزش زیادی دارد، و به خصوص اکنون که ایلان در راس آن قرار دارد، ما بسیار مطمئن هستیم.

بایننس از زمانی که برای اولین بار حمایت خود را در ماه مه 2022 اعلام کرد، در حمایت خود از خرید توییتر توسط ماسک تزلزل نکرده است. دیگر سرمایه گذاران مشترک شامل Sequoia Capital Fund، Fidelity Management and Research Company هستند.

مدیر عامل بایننس گفت که ارزیابی دشوار قیمت توییتر بر تصمیم سرمایه‌گذاری آن تأثیری نمی‌گذارد، زیرا آنها چشم‌انداز بلندمدت را قوی می‌دانند در حالی که در بحث آزادی بیان به کریپتو «صندلی پشت میز» می‌دهند.

ما سرمایه گذاران بلندمدت هستیم، به کارآفرینان قوی اعتقاد داریم، به پلتفرم های قوی اعتقاد داریم، به آزادی بیان اعتقاد داریم […] ما به این موضوع از یک مبنای 10، 20، 50، 100 ساله نگاه می کنیم. نوسانات اندک قیمت به صورت ماهانه ما را آزار نمی دهد.

با این حال، تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه حساب‌های توییتر دوباره فعال می‌شوند در دست ماسک نیست، او گفت که یک «شورای تعدیل محتوا» جدید وظیفه تعیین حساب‌های کاربری ممنوعه بازیابی شده را بر عهده خواهد داشت.

با این حال، این کارآفرین میلیاردر در توییتی تأیید کرد که شورا با “دیدگاه های بسیار متنوع” از صلاحدید خود استفاده خواهد کرد.

CZ می‌گوید سرمایه‌گذاری کرده است زیرا امیدوار است در انتقال نهایی توییتر به وب 3 نقش داشته باشد، مانند افزودن پرداخت‌های مبتنی بر ارز دیجیتال به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی:

ما می‌خواهیم به حل مشکلات فوری مانند دریافت هزینه برای عضویت [….] کمک کنیم که می‌توان به راحتی با استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت انجام داد.»

بر اساس گزارش رویترز در 28 اکتبر، صرافی ارز دیجیتال قصد دارد یک تیم اختصاصی ایجاد کند تا روی راه حل های بالقوه رمزنگاری و مبتنی بر بلاک چین برای توییتر کار کند.

تیم جدید چگونگی ایجاد راه‌حل‌های زنجیره‌ای برای رسیدگی به مسائلی مانند حساب‌های ربات اسپم را بررسی خواهد کرد.

سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری بایننس در توییتر آنها را به چهارمین سهامدار بزرگ در پلتفرم رسانه های اجتماعی در میان 19 سرمایه گذار تبدیل کرده است.

توییتر همچنین دیگر یک شرکت سهامی عام نیست، زیرا در 28 اکتبر پس از تصمیم ماسک برای خصوصی کردن شرکت ، از بورس نیویورک خارج شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا