اخبار

ترا امیدوارکننده ترین آلتکوین سال 2022: دن مورهد از Pantera Capital

دن مورهد، مدیر عامل Pantera Capital در مصاحبه ای با CNBC گفت که اکوسیستم استیبل کوین الگوریتمی ترا (LUNA) یکی از امیدوارکننده ترین آلت کوین های سال 2022 است.

مورهد گفت: «این اجازه می دهد تا استیبل کوین های الگوریتمی ساخته شوند و آنها سومین استیبل کوین با ارزش UST را در بالای آن دارند .

و با سرعت بسیار بسیار سریعی در حال رشد است. ما فکر می کنیم این یکی از امیدوار کننده ترین سکه ها برای سال آینده است. بسیاری از مردم به تازگی آن را کشف می کنند و تازه شروع به تجارت آن می کنند. ارزش بازار آن 31 میلیارد دلار است، بنابراین هنوز هم فضای زیادی برای رشد دارد.

در ماه ژوئن، مورهد در یک کنفرانس گفت که ترا می تواند در نهایت به افزایش شهرت تا حدی از طریق تسلط از بازار بازی در کره جنوبی، یکی از مهمترین ارکان برای صنعت دست یابد.

او گفت: «[Terra] شروع به جذب در بازار بازی کره جنوبی کرده است و این یکی از بازارهای پیشرو برای بازی در جهان است بنابراین شروع به گسترش از استیبل کوین به چیزهای بسیار جالب‌تر کرده است.

مورهد، که Pantera Capital را در سال 2013 با هدف تمرکز صرف بر سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال تأسیس کرد، برای امسال به بلاک چین پولکادات قابل همکاری نیز چشم دوخته است . او می‌گوید که این شرکت حرکت عظیمی را با DOT می‌بیند و به تصمیم غول مخابراتی آلمان Deutsche Telekom برای شروع ساخت و ساز در پولکادات و خرید DOT اشاره می‌کند.

“من فکر می کنم همه ما به این نتیجه می رسیم که در آینده فقط یک بلاک چین وجود نخواهد داشت. شاید 10 یا 20 بلاکچین بسیار مهم را بشناسید. و بنابراین Polkadot به شما کمک می کند ارزش را از یکی به دیگری منتقل کنید، و اولین پروتکل های DeFi آن ها در سه ماهه اول فعال می شوند، بنابراین ما در مورد آن بسیار هیجان زده هستیم.

مورهد می‌گوید: «زمانی بود که فقط نگهداری بیت‌کوین و اتریوم به‌نوعی یک پروکسی خوب برای کل صنعت بود. او اشاره می‌کند که «اگر کسی قرار است از چیزی به چیزهای جدید تبدیل شود، احتمالاً بیت‌کوین و اتریوم را می‌فروشد».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید