اخبار

ترا (Luna) پس از افزایش 30 درصدی از سولانا و کاردانو پیشی گرفت

ترا (LUNA) یک سیگنال صعودی را در نمودار روزانه خود چاپ کرده است.

همانطور که در CoinMarketCap مشاهده می شود ، ترا (LUNA) همچنان در بین 10 ارز دیجیتال برتر عمل می کند و در 48 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است. ترا پس از یافتن حمایت 75.60 دلار در 7 مارس شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بود. LUNA سپس به بالاترین سطح 98.80 دلار در 9 مارس رسید و برای دومین روز متوالی در نمودار سبز خود آماده می شود.

افزایش قیمت منجر به افزایش ارزش بازار ترا شد و باعث شد که سولانا و کاردانو بر اساس داده‌های CoinMarketCap جایگاه هفتم را به خود اختصاص دهند. ترا (LUNA) یک سیگنال صعودی را در نمودار روزانه خود بوجود آورده است. به گفته یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال ، هدف صعودی بعدی LUNA ممکن است ۱۱۲ دلار یا حتی ۱۲۰ دلار باشد.

آخرین افزایش قیمت به دنبال عوامل بنیادی خوب و احساسات مثبت برای ترا است.

بر اساس داده‌های Staking Rewards ، ترا از نظر ارزش کل سهام، بزرگ‌ترین دارایی در میان تمام ارزهای دیجیتال اصلی است، همچنین از نظر TVL (ارزش کل قفل شده)، که از سولانا، اتریوم و کاردانو پیشی می‌گیرد. در حال حاضر، بیش از 31.4 میلیارد دلار در LUNA به طور مستقیم بر روی چندین پلتفرم سرمایه گذاری شده است. بازده سالانه برای شرکت کنندگان بیش از 6.13٪ است.

طبق اطلاعات ارائه شده توسط DeFi Llama ، ترا همچنین در حال حاضر دومین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند را از نظر کل ارزش قفل شده، پس از اتریوم، رتبه بندی می کند . با مجموع ارزش فعلی قفل شده (TVL) 25.65 میلیارد دلار، ترا بالاتر از بایننس اسمارت چین، آوالانچ و فانتوم قرار دارد.

رونق بازار رمزارز

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پس از آن که گزارش شد خزانه داری ایالات متحده جزئیات فرمان اجرایی جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن را فاش کرد، افزایش یافت. بیانیه خزانه داری پس از انتشار به سرعت پس گرفته شد، اما به طور گسترده ای برای بخش ارزهای دیجیتال مثبت تلقی شد. معامله گران هنوز منتظر دستور اجرایی نهایی هستند، اما بیانیه مختصری از خزانه داری که به نظر می رسید طرفدار رمزنگاری باشد، برای افزایش اعتماد کافی بود.

به گفته کامرون وینکلووس ، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Gemini، این فرمان اجرایی «رویکردی سازنده برای مقررات متفکرانه ارزهای دیجیتال» است.

بر اساس داده های CoinMarketCap ، بیت کوین با قیمت 42019 دلار معامله می شد که تقریباً 9 درصد افزایش داشت. سایر ارزهای دیجیتال مانند اتریوم نیز به شدت افزایش یافتند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا